PERI PERI

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Grill | BBQ
3.1
Mus rasite
Verkių g. 29, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 11:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie PERI PERI

 • vė pony 2.0
  0
  Tiems, kas bent kiek galvoja apie tai, ka valgo, eiti nepatartina. Gruzdinta vištiena - tai vištos gabalai apvolioti sukietėjusioje paniruotėje ir iškepti gausiame kiekyje aliejaus. Nenoriu net pagalvoti apie tai, ka valgiau, niekad nenorėsiu pakartoti. Prireikė virškinimo fermentu.

 • Laimonas Sagadinas 4.7
  0
  nu bet maisto kiekiai!!! užsisakėm šeimai- vištos kalnas, padažų ežeras, garnyrų- vežimu vežk. viskas labai skanu, o ypač spalvotos morkytės. eikit, vaikai, pas vištą peri peri!

 • Tomas Manas 2.7
  0
  Jaunoms šeimoms skirtas restoranėlis. Pagrindinis patiekalas vištiena ir nors kaip padavėja stengėsi mus įtikinti, kad pas juos visi patiekalai populiarūs, ant stalų matėsi tik gruzdintos vištienos rinkiniai. Dėl aiškumo norėčiau patikslinti, kad gruzdinta vištiena, tai džiuvesėliouse apvoliota ir aliejuje mirkyti vištienos gabaliukai. Kaip KFC, tik KFC skaniau. Kur kas skaniau. Išskirtinumas - labai gausus (sunkei pavyko suvalgyti, plataus pasirinkimo garnyras). Garnyras sakyčiau buvo kur kas įdomesnis ir skanesnis nei pati vištiena (garnyrui avinžirniai su chorizo dešra, batatai su morkomis). Prie kitų patiekalų (pvz. skrudintos jūros gėrybės) garnyra reikia užsakyti atskirai (bulvytės fri virš 3 eur). Kainos vidutinės. Antras patiekalas apie 7 eur. Pavalgyti tikrai pakaks, o gal dar bus ir per daug. Interjeras neįpareigojantis. Aptarnavimas neįtin malonus (bent jau mums kliuvo viskuo nepatenkinta padavėja - gaila). Apibendrinant: puiki vieta lankytis su gausia šeima arba jei esate labai alkani. Pakartotinai turbūt negrįšiu.

Pasiūlyk restoraną