Paslėpti receptai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Makaronai | Pasta
3.1
Mus rasite
Saltoniškių g. 9, VILNIUS
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Paslėpti receptai

 • Daug vile 4.3
  0
  Labai tiko ir patiko. Nors šiaip makaronų nesirinkčiau, paklausiau rekomendacijos. Ir taip, čia reikia valgyti būtent juos. Graži aplinka, dvelkia gaivumu, netgi šiek tiek gaila, kad restoranas įsikūręs prekybos centre.

 • Tomas Manas 3.3
  0
  Panoramos PC restoranas. Visiškai neaiški koncepsija. Lyg makaronuose specializuojasi, bet nutiko, kad valgiau salotas. Bet kokiu atveju tai prasta buvosio restoranų tinklo Take Way kopija. Patiekalai vienas prie vieno, tik prastesnio skonio. O take Way nebuvo ta, pati skaniausia vieta pavalgyti. Kainos ganėtinai aukštos. Meksikietiškos salotos šiaipsau. Bet labai skanus sultinys su WOK daržovėmis (wow, wok daržovės buvo šampinjonai smulkinti ir cukinijos dvi riekelės - gal daugiau niekas neauga). Trumpai: maistas kokybiškas, bet labai vidutinis. Aptarnavimas mandagus ir tvarkingas. Interjeras tvarkingas, bet neįdomus. Kainos aukštos (be 7-8 eur. nieko) Nu toks silpnas trejetas :)

 • Austėja Levickaitė 2.3
  +1
  Pradėsiu nuo to, kad maistas gardus, makaronai skanūs. Tačiau, gėrimu reikėjo laukti itin ilgai, paklausus dėl ju padavėjas atšovė, kad ne jis atsakingas už tai, o baras. Maisto reikėjo laukti dar ilgiau, galiausiai sulaukus paaiškėjo, kad tai net ne mūsu užsakymas ir reikėjo laukti dar ilgiau. Niekas neatsiprašė, nepasiūlė nuolaidos už tai, niekam atrodo tai net nerūpėjo. Aptarnavimas tikrai labai labai prastas. Nerekomenduoju

 • Marija Šauliūnaitė 2.3
  0
  Išgirtasis Kauno restoranas nuliūdino. Ragavau pomidorų sriubą, kuri buvo nevalgoma dėl rūgšties (nors esu fanė pomidorinių) bei salotas su jautiena ir pupelėmis - visą naktį po jų skrandis buvo sustojęs. Padavėja irgi nesureagavo į kritiką. Nebeplanuoju grįžti.

Pasiūlyk restoraną