Pasagėlė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių, "Namų"
Įstaigos tipas: Užkandinės, Sodybos
Patiekalų tipas Cepelinai
4.3

Pasagėlė“ visada stengėsi daryti tai kas geriausiai mums pavyksta – maitinti svečius! Ežero žuviai atiduosime pagarbą iš jos gamindami kukulius. Desertui pasiūlysime dažniausiai tik namų virtuvėje siūlomą obuolių sūrį. „Pasagėlėje“ galite paragauti reto tradicinio gėrimo – gilių kavos. Mes patys surinktas giles sumalame ir duonkepėje krosnyje skrudiname visą dieną. Susisiekite su mumis, mes džiaugsimės galėdami Jums padėti.


Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 11:00 - 20:00 11:00 - 20:00
Antradienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 11:00 - 20:00 11:00 - 20:00
Trečiadienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 11:00 - 20:00 11:00 - 20:00
Ketvirtadienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 11:00 - 20:00 11:00 - 20:00
Penktadienis 11:00 - 22:00 iki 21:00 11:00 - 20:00 11:00 - 20:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00 iki 21:00 11:00 - 20:00 11:00 - 20:00
Sekmadienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 11:00 - 20:00 11:00 - 20:00

Čia galite ne tik skaniai papietauti ar pavakarieniauti, bet ir atšvęsti įvairias šventes: krikštynas, vestuves, gimtadienius, pobūvius.
Kavinė taip pat priklauso Aukštaitijos kulinarinio paveldo tinklui. Maistas gaminamas iš vietinių produktų, laikantis senovinių tradicijų. Naujoje amatų klėtyje siūloma ir edukacinių programų įvairovė. Vyno puošnus, autentiškas  rūsys tiks ne tik jūsų šventėms, bet ir čia vykdomoms vyno degustacijoms.

Klėtis- salė nr. 1 Talpinama iki 40 žmonių.
Rūsys- salė nr. 2 talpinama iki 40 žmonių.
Kavinės antras aukštas-salė nr. 3 Talpinama iki 15 žmonių.

Edukacinės programos:

Sūris senovėje ir dabar
Sužinokite sūrio kelią nuo margos karvutės iki mūsų stalo. Išbandykite sūrio gaminimo žingsnius nuo šviežio pieno iki sūrio slėgimo ir pateikimo ant stalo, muškite sviestą ir jį degustuokite. Darbas „pagardintas“ įdomiu pasakojimu apie mūsų senolių sūrio gaminimo papročius.
Pasivaišinkite įvairiais šviežiais pieno produktais, bei sūriu, klausydamiesi lietuvių liaudies muzikos.

Bulvinių valgių ruošimas
Cepelinai, kūgelis, vėdarai, jeigu esate tikras lietuvis, tai žinote kas tarp šių patiekalų yra bendro. Juos visus galima vadinti nacionaliniais lietuvių patiekalais, jie visi taip pat yra iš bulvių. Tačiau patieksime tokius patiekalus kurių dar neesate ragavę. Pasirinkite šią programą ir sočiai papietaukite atrasdami tikrą bulvinių patiekalų įvairovę. Pagardinti tradicinėmis žolelėmis. Pavakarieniaukite ir sužinokite įdomių dalykų apie aukštaičių valgymo tradicijas. Jūsų vakaro maistas bus gaminamas iš mūsų apylinkių, žmonių, užaugintų produktų.
*minimalus žmonių skaičius grupėje – 10 asmenų, maksimalus 40 asmenų.
*būtina išankstinė rezervacija;
 

Čia galite ne tik skaniai papietauti ar pavakarieniauti, bet ir atšvęsti įvairias šventes: krikštynas, vestuves, gimtadienius, pobūvius.
Kavinė taip pat priklauso Aukštaitijos kulinarinio paveldo tinklui. Maistas gaminamas iš vietinių produktų, laikantis senovinių tradicijų. Naujoje amatų klėtyje siūloma ir edukacinių programų įvairovė. Vyno puošnus, autentiškas  rūsys tiks ne tik jūsų šventėms, bet ir čia vykdomoms vyno degustacijoms.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 40
Vidutinė kaina asmeniui
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Pasagėlė

 • Elinga Juskiene 5.0
  0
  Uzsisakinejome daugybe patiekalu,maistas tikrai skanus

 • Jolita Šukytė 2.7
  0
  Vertinu prastai:maistas neskanus,sriuboje radau plauką,Padavėjos jaunutės mielos.

 • Kristina Raščiūtė 4.3
  +1
  Barmenės-padavėjos labai malonios. Maistas skanus, šviežias. Jauki aplinka, smagu, kad galima pasisėdėti lauke.

 • Kristina Barauskaitė Gruodė 1.0
  0
  Deja teko nusivilti šios kavinės aptarnavimu, teisingiau sakant - visišku neaptarnavimu. Atvykus su šeima pavalgyti..likome neaptarnauti. Padavėja mūsų staliuką visai ignoravo...nors staliukas buvo arčiausiai personalo durų... Kiti žmonės, kurie atėjo vėliau, iš jų buvo priimti užsakymai ir aptarnauti. Paklausus: ar staliukas, prie kurio sėdime yra aptarnaujamas? Padavėja atsakė: taip, prieisiu vėliau... Likome nesupratę, pagal kokį logaritmą yra aptarnaujami staliukai, jeigu čia negalioja eiliškumas.... Deja, bet teko palikti šią vietą neaptarnautiems..

 • Gediminas L 1.7
  0
  Galbūt tik mums nepasisekė, bet nelabai įsivaizduoju, kaip Laimos pasagėlė turi 5 žvaigždutes - žinoma standartai ne didmiesčio, bet vaizdas liūdnas. Maistas - mažiau nei pusėtinas, dalis patiekalų apskritai nevalgomi. Pvz. šalti užkandžiai, kepta duona, visa permirkusi aliejumi, kuria sūnus turbūt ir apsinuodijo. Aptarnavimą sunku vertinti, nes jo nelabai pastebėjom - indus tiek išdėlioti ant stalo, tiek nurinkti po maisto reikėjo patiems. Padavėja, kuriai sprendžiant pagal nuotaiką buvo bloga diena, dirbo tik viena ir nelabai spėjo aptarnauti kelių stalų. Paprašius pašildyti kūdikio maistą buvo atsakyta, kad "Visos mikrobangės užimtos" - turbūt ir buvo užimtos mūsų karštais patiekalais ir kepta duona. Trumpai - liūdesys.

 • Ignas Mitasiunas 5.0
  +2
  Pats skaniausias maistas Anykščiuose.Skonio,kiekio ir kainos santykis labai geras.Labai malonios ir grazios padavejos :) Maistas greitai gaminamas ir nuostabaus skonio... Vieta labai jauki ir rami.Tiesiog pati jaukiausia vieta Anykščiuose pavalgyt,ar ramiai kavytes pagurksnoti...

 • Lankytoja 5.0
  +4
  Šioje kavinėje lankiausi pirmą kartą,manau ne paskutinį,paliko labai puikų įvaizdį.Padavėjos malonios, paslaugios,patiekalų nereikėjo ilgai laukti.Ypač patiko obuolių sūris,dar niekur kitur neteko tokio skanaus ragauti.Graži aplinka,nepriekaištingas aptarnavimas, skanus maistas.

 • Kristina ir Justas 5.0
  +1
  Labai puiki kavine ir nuostabus personalas. Maistas tiesiog fantastiskas... Rengeme sioje kavineje savo vestuviu pietus, o vakareliui maista ruose vietoje. Likome labai patenkinti tiek kletyje patiektomis salotomis, kepsniais, tiek vakarui gamintais patiekalais bei ju pateikimu. Labai maloni savininke, kuri maloniai patare, siule savo idejas ir rupinosi sventes stalu. Kiek esame buve kavineje niekada neteko nusivilti. Nuosirdus aciu savininkei uz puikiai atskleista sventes ideja!

 • Laima 4.7
  +1
  Buvome ne kartą ir galiu pasakyti tą patį dalyką : viskas labai puiku- ir maistas labai skanus, ir aptarnavimo kokybė puiki. Yra tik viena didelė problema - trūksta darbuotojų ir reikia laaabai ilgai laukti, kol aptarnaus. Negi savininkai nesupranta, kad vienai padavėjai aptarnauti pilną kavinę - yra per daug sudėtinga ir tada visi nervinasi, kad reikia ilgai laukti.O dėl maisto pasikartosiu, tai tikrai labai skanu ir karštas, gamintas vietoje, o ne šildytas mikrobangėje.

 • Gintautas 5.0
  +1
  Dekojame kavines seiminikei ir aptarnaujanciam personalui uz mums suteikta puiku poilsi,malonu bendravima,skanu maista ir pagalba po stipraus lietaus.Dar karta didelis Aciu seimininkei,kuri mus maloniai slapius parveze iki Anyksciu. Garliava

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną