Pas katiną

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Sodybos, Užsakomosios salės
Patiekalų tipas Cepelinai
3.6
Mus rasite
Panevėžys - Pasvalys 4 km, Piniavos k., PANEVĖŽYS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 07:00 - 23:00
Antradienis 07:00 - 23:00
Trečiadienis 07:00 - 23:00
Ketvirtadienis 07:00 - 23:00
Penktadienis 07:00 - 23:00
Šeštadienis 07:00 - 23:00
Sekmadienis 07:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Pas katiną

 • Palmira
  0
  Labai norime padekoti uz puikiai suruosta svente 2015-05-16. Tai buvo medicinos mokyklos merginu susitikimas po 29-eriu metu. Buvome maloniai nustebintos renginio aplinka, stalo serviravimo estetika, patiekalu kokybe ir auksta aptarnavimo kultura. Labai esame dekingos imones savininkams p. Katinams bei darbuotojoms: Linai, Rasai. Dekui visems, dideles sekmes, geru klientu Jums.

 • elen
  0
  pirkom pas Katina vedaru gražiai atrodo karšti,bet skonis,o siaube viduje gabalai tauku nuo žarnu nenuvalyti,siaubingai dvokia šudais,tokiu neimanoma valgyt,tai visa kg vedaru atidavem šuniui,jis tai skaniai suede,darom išvadas ,kad pas Katina maistas tinkamas tik šunims,be to vaisiai tai visada arba sudžiuve arba supuve,tikriausia iš šiukšlyno.

 • inga 2.0
  0
  maistas neskanus, kaip taip galima gaminti... lovos girgzda, nakti pamiegot neina.. aplinka svari, kambariai tvarkingi

 • Mergaitės
  +1
  Apie kavinę daug pasakyti negaliu, ten retai lankausi, bet teko užsisakyti lauko kubilą. Rekomenduoju!!! Kas nori pasigauti kokių ligų - užsisakykite Katino kubilą. Nors buvo sutarta ir užsakyta iš anksto, atvažiavome, vartai uždaryti ir užrakinti. Pradėjome ieškoti kas įleis į teritoriją, pradėjo visos darbuotojos siuntinėti viena pas kitą, neva nieko nežino apie jokį užsakymą. Kai galų gale pasiekėm kubilą - pasibaisėjome! Vanduo nekeistas neaišku kiek laiko, kai įlindom pamatėm, kad visos kubilo sienelės kažkokios glytėtos, o kai vanduo susimaišė su apatiniu sluoksniu, pradėjo kilti į paviršių visokie nešvarumai... Vanduo vos šiltas (nors prašėme, kad užkaitintų jį iki 39 laipsnių). Lipome iš kubilo eškoti malkų, niekur nėra! O kieme vos 10 laipsnių šilumos! Vos ne vos prisikvietėme barmenę, kad ji kam nors praneštų apie užgęsusią kubilo krosnelę. Galų gale atnešė malkų, tai pačios turėjome tą kubilą ir užsikaitinti. Paprašėme barmenės, kad atneštų taures, sako: mes negalim, mums uždrausta duoti taures (nors gėrimus pirkome iš Katino parduotuvės). Užsisakėme keptos duonos, tai atnešė kokios savaitės senumo, įkasti neįmanoma, dantis galima išsilaužyti. Pareiškėm pretenziją barmenei, tai ta tik pagūžčiojo pečiais ir išsinešė. Vienai iš mūsų mergaičių po tokio pasilinksminimo teko kelias savaites gydytis nuo grybelio... Vienu žodiu laiką praleidome "smagiai"...

 • elvyra
  -1
  kavineje lankausi ne daznai, pries pora metu su malonumu valgydavome cia cepelinus,bet dabar jau antra karta nusivyleme: pirma karta valgeme cepelinus su pasvinkusia mesa,o dabar taip norejosi karstu pietu: papietavom-cepelinai salti[bandyti sildyti,bet kuo gero nepavyko],salti riebalai burnoj velesi, aciu,ne tik nepavalgiau,bet ir supykino.Iseidama pasakiau,kad bent pasildyti galejote, atsiprase, pasake:turbut atsalo, neatsalo, turbut vakaryksciai, o gal ir uzvakaryksciai pasildyti ne iki galo.O gal reike tuos virejos,kas dirbo prie poro metu ir nespejo virti tu skaniu cepelinu del kuriu negaledavome pravazuoti pro sia kavine?

 • Arturas 2.0
  0
  Nakvyne gan brangi (kaip motelis be ypatingu patogumu uz 140,Lt dviem, mazame kambarelyje yra per brangu/galiu palygintipvz.su viesbuciu Druskininkuose, kur uz 144,Lt dvivietis puikus ir erdvus kambarys su pusryciais...). Langai i plenta, tai triuksmas nepadeda miegoti. P.S.Personalas malonus.

 • Kalmenė
  +1
  Labai mylim poną Katiną, nes jis mano babai padėjo. Ir šiaip Piniavoj graius namus plikom rankom statė...myliu, bučiuoju ir ate

 • d
  0
  Nuostabi kavine,nebando katinas uzdaryti.:))

 • Rasa 5.0
  0
  Labai draugiški barnenai ir padavėjai.

 • Jurga 5.0
  0
  Puiki kavine, puikus darbuotojai!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną