Park Villa

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
3.4
Mus rasite
Vaidilutės g. 6A, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 22:00
Antradienis 08:00 - 22:00
Trečiadienis 08:00 - 22:00
Ketvirtadienis 08:00 - 22:00
Penktadienis 08:00 - 22:00
Šeštadienis 08:00 - 22:00
Sekmadienis 08:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Park Villa

 • Viktorija 5.0
  0
  Labai patiko :), grazi jauki aplinka, malonus aptarnavymas. SPA kompeksas super!!!

 • Jaunoji
  0
  Labai nerekomenduoju, ypatingai planuojantiems savo vestuvių šventę. Buvome nuvyke apžiūrėti, aplinka, sale patiko, tačiau administratore nieko nežino, kalba su užuolankom. Visgi, nepaisant to, papraseme atsiusti samata, jos laukeme apie dvi savaites, kelis akrtus skambinau, sake, jod dar palauktumem.. Galiausiai, neapsikente dar karta paskambinome ir pasake, jog musu sveciu skaicius per mazas ir jie musu nepriims (sveciu skaicius apie 30). Na suprantu galbut neapsimokejo jiems, bet tai reikejo mus ispeti is anksto, mums apie tai pranesti o ne sakyti viskas gerai, samata atsiusime, ir galiausiai sitaip pavesti. Na galiausiai dziaugiuosi, akd viskas taip gavosi, kadangi itariu su jais butu buve dar milijonai problemu. Beje, ir pazistamiems, kurie planavo savo vestuves Park villa aplinka patiko, taciau vos prisistate administratore, ir fantazija atsoko. BUKITE ATSARGUS, MIELIEJI, TIKRAI NEPATIKECIAU TOKIEMS ZMONEMS SVARBIAUSIOS GYVENIME SVENTES.

 • miroslav 1.0
  0
  Visiśkai nerekomenduoju.Rezervacija padarem menesi pries atvykstant. Diena prieś atvykstant pasitikslinau ar viskas gerai.Man atsake kad taip,kad musu laukia ir kad liko paskutinis kambaris.Kai kita diena atvaziavom mums pasake, kad laisvu vietu nera. Tragedija pats baisiausias aptarnavimas. Nerekomenduoju.

 • MIroslav
  0
  Visiśkai nerekomenduoju.Rezervacija padarem menesi pries atvykstant. Diena prieś atvykstant pasitikslinau ar viskas gerai.Man atsake kad taip,kad musu laukia ir kad liko paskutinis kambaris.Kai kita diena atvaziavom mums pasake, kad laisvu vietu nera. Tragedija pats baisiausias aptarnavimas. Nerekomenduoju.

 • edgar
  +1
  Nemandagi administratore

 • Lina 1.0
  0
  Nemandagi administratorė, negerbia kliento - pašaipiai kalba apie kliento poreikius; apie tai,jog negalės suteikti visų paslaugų, praneša jau apokėjus už tas paslaugas. Likau nusivylusi "Park Villa"

 • svecias 1.0
  +1
  sventeme vestuves per karscius,tai alus,baltas vynas,degtine ir t.t. buvo kambario temperaturos,vyrai i alu dejosi ledukus,(kaip jums?)kuriu kartais pritrukdavo,nes nespejo generatorius gaminti.Tikrai niekam nerekomenduociau,neturi saldytuvu jie dideliu normaliu.... Maistas tai buvo skanus.

 • Nts 5.0
  0
  Turėjau čia vestuves. Geras organizavimas, realiai apie nieką galvoti nereik, sugalvoja meniu už tave ir gerai tai padaro, gražu, labai skanu ir svečiai liko patenkinti.

 • Sveta 4.0
  0
  sventeme cia naujuosius buvo labai labai linksma.

 • Liolia
  +2
  praeitais metais čia šventėme naujuosius metus ir savo vaiko krikštynas, labai gražios dekoracijos, servisas puikus ir beproto skanus maistas. Nemaniau, kad eilinės nuvalkiotos cezario zalotos gali būti tokios tobulos... siulau šią vietelę

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną