Onoré

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
2.1
Prabangus
Mus rasite
M. Valančiaus g. 1, PALANGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 12:00 - 22:30
Antradienis 12:00 - 22:30
Trečiadienis 12:00 - 22:30
Ketvirtadienis 12:00 - 22:30
Penktadienis 12:00 - 22:30
Šeštadienis 12:00 - 22:30
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Onoré

 • Marija Šauliūnaitė 2.3
  0
  Esu buvusi vasarą ir likau be didelio įspūdžio. Viskas buvo tiesiog gerai. Tačiau šį kartą nesupratau kas vyksta su tikrai aukšto lygio restorano aptarnavimu. Buvome viešbučio svečiai ir po pirmųjų pusryčiu buvo aišku, kad vakarieniauti neeisime, nes kolektyvas buvo nemandagus vos įžengus į salę. Antrąjį rytą dar teko ir su nešvariais indais susidurti, ir aš nekalbu apie vieną lėkštę. Labai tikiuosi, kad pusryčius administruoja ne Onore, o tik nuomoja salę. Bet kuriuo atveju, reikia taisyti, nes tai pliuso nededa.

 • Sigita Mockienė 1.0
  0
  Apie Onorė restoraną susidariau įspūdį ne iš vienkartinio, bet iš daugkartinių apsilankymų, nes dažnai apsistojame Amberton Green viešbutyje, kuriame ir yra įsikūręs šis restoranas. Drąsiai galiu teigti, kad valgant pusryčius kaip viešbučio lankytojui ir vakarojant šiame restorane jau kaip restorano lankytojui kardinaliai skiriasi. Manau didele dalimi restoranui sėkmę neša būtent Amberton Green viešbutis, kuriame jis įsikūręs. Mes asmeniškai patekome į nemalonią situaciją visiškai atsitiktinai. Nemaloni situacija buvo, kai restorane netyčia sudaužėme lėkštę, tai padavėja net nebaigus valgyti pribėgo ir prie visų lankytojų liepė sumokėti 3,00 Eur. Bandėm kalbėtis su savininku, tačiau ir jis negelbėjo situacijos, o prie visų lankytojų reikalavo tuojau pat susimokėti ir dar priekaištavo, kad jo turtą niokojam ir gal net einam po visur ir viską daužom. Na pasijautėm baisiai dėl to, kaip elgiamasi... Personalas ir savininkas neturi net paprasčiausių mandagumo taisyklių. Ir jei restoranui svarbu 3.00 Eur, (atskaičiavus PVM 2,48 Eur) ir jis patenka net į visos Lietuvos 30 (trisdešimt) geriausių restoranų, kokia tragiška yra restoranų būklė Lietuvoje.

 • Vietinis
  0
  Tai vieta, tiem kas turi daug laiko, daug pinigu ir megsta neskaniai pavalgyt.

 • Vietinis
  0
  Tai vieta, tiem kas turi daug laiko, daug pinigu ir megsta neskaniai pavalgyt.

 • Danas 3.0
  0
  Tikrai vidutiniškai. Jautienos antrekotas už berods 15 eurų tikrai nevykęs. Guminis, panašu kad iš pieninės karvės o ne iš mėsinio galvijo. Esu valgęs gyvenime ne vieną šimtą tokių ir tikrai skiriu - šitas nevertas nė Bernelių...

 • Alma
  0
  Nereali vieta-ir maistas, ir aptarnavimaas ir interjeras.

Pasiūlyk restoraną