No Forks Mexican Grill

Įtraukti prie mėgstamų

Šeštas dešimtmetis. San Franciskas. El Faro Taqueria. Dėdė Carlos susuka pirmąją Mission-Style buritą pasaulyje. Ši nepanaši į jokią prieš tai suktą buritą – ji nepadoriai didelė, sultinga ir perpildyta tobula mėsos, ryžių ir pupų kombinacija bei palydėta šviežia spalvinga salsa, guacamole, sūriu ir grietine. Šiaip niekas iš viso nežino, kur ir kada pasaulį išvydo pirmoji burita, tačiau niekam nebesvarbu. Žymioji San Francisko burita po truputį užkariauja pasaulį ir tampa XX a. amerikietiško-meksikietiško maisto ikona.

No Forks misija – pakeisti Vilniaus greito maisto pasaulį iš pagrindų. Dažnam mūsų kartais tenka ar norisi pavalgyti ilgai nelaukiant, kol patiekalas bus paruoštas, tačiau kiekvienas mūsų vertiname  kokybišką maistą ir prižiūrime sveikatą. Būtent dėl šios priežasties No Forks virtuvėje kiekvieną rytą valandų valandas ruošiamės tam, kad per kelias akimirkas pateiktume jums šviežią ir natūralų maistą.


Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 02:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00

Atsiliepimai apie No Forks Mexican Grill

 • Gabrielė Valaikaitė 4.7
  0
  Vienas mėgstamiausių mano restoranų Vilniuje. Vieta patogi, interjeras paprastas, maistas skanus ir įdomus, aptarnavimas neblogas :) Gal kaina galėtų būti mažesnė, tačiau savo maisto pasirinkimu dar nebuvau nusivylusi. Rekomenduoju apsilankyti norint greitai skaniai pavalgyti.

 • bumbum pumpum 2.3
  0
  Restorano vieta tikrai patogi ir lengvai randama. Interjeras paprastas tvarkingas. Personalas nemandagus, suirzes, susidaro tokia nuomone kad klijentai jau jiem atsibode iki gyvo kaulo. nekomunikuoja ir nesiruošia patarti pirmą kart atėjusiam klijentui. Maistas pakankamai skanus, produktai kokybiški, tačiau kaina neatitinka maisto, tikrai labai brangu.

 • Marija Šauliūnaitė 3.7
  0
  Maistas skanus, kokybiškas ir greitas, bet brangus. Merginos - padavėjos kiek suirzusios, bet gal dienos ne tos... Visą kitą fainai, greito maisto užkandinė, į kurią dar grįšiu.

 • Beata . 4.3
  0
  Skanu, įdomu, gal kiek brangoka. Šiaip nelabai yra kuo skųstis, nes įdarą pasirenki pats, tai jei kažkas nepatinka - pats kaltas :)

 • Vaidas Gegužis 4.7
  0
  Skanu,greita,pigu.

 • Elena 5.0
  0
  Tobulas skonis - Barbacoa jautiena! Rekomenduoju.

Pasiūlyk restoraną