Nidos Banga

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
3.0
Mus rasite
Skruzdynės g. 2, Nida, NERINGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 08:00 - 23:00 - - -
Antradienis 08:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 08:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 08:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 08:00 - 23:00 - - -
Šeštadienis 08:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 08:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Nidos Banga

 • Kristina Pociene 2.3
  0
  Lankomės pirmą kartą ir labai nusivylėm. Į Nidą važiuojam dažnai labai mėgstam čia būti ,mėgstam ir kavines ,nes visada maloniai aptarnauja,bet šitoj įstaigoj ko gero lankomės paakutinį kartą. Atėjus 11val atsisėdus lauke mergaitė pamatė mus ir kažkur išėjo ,pralaukus 10min supratom ,kad taip niekas ir neprieis,teko patiems išeiti ieškoti peeaonalo ,kad mus aptarnautų. Atėjus į patalpas kur mergaitės sėdėjo jei taip galima pavadinti,nes jos sėdėjo dvi susikėlusios kojas ant stalo su telefonais rankose. Pasakius,kad atsiprašau mergaitės jūs nesiruošiat prieiti ?jau trys stalai laukia aptarnavimo. Atsakymas buvo oi ačiū kad pasakėt

 • Laimutė Pacevičienė 1.0
  0
  Šiame restorane lankiausi du kartus. Dieną viskas buvo tvarkoj, tačiau kitą vakarą - labai nusivyliau. Padavėjai kaip išmanydami sukosi apie užsienio turistus, o aš nesulaukiau iš vis jokio dėmesio apie 40 min. Išėjau ir sumaniau apie tai pranešti restorano vadovybei, tačiau rasti jų kontaktus sudėtinga. Todėl patariu kitiems - šiame restorane dėl abejingo aptarnavimo, kurio išvis nebuvo, lankytis - NEVERTA.

 • Atilol Atilol 3.7
  0
  Vedama sentimentų, aplankydami Nidą, tradiciškai pietauju šioje kavinėje. Šiemet likau labai patenkinta, lyginant su pernai. Paslaugus, mandagus ir greitas personalas. Kad ir nedidelis valgiaraštis, maistas labai skanus. Apsilankysiu ir kitąmet.

 • Eglė
  0
  labai keistai aptarnavo barmenas,paėmė pinigus,grąžos neatidavė ir daugiau nepasirodė,likom nesupratę jo poelgio,nes nusisavint tiek arbatpinigiams tiesiog nepadoru.

 • nepatariu
  0
  labai atsargiai rinkites meniu buvom su draugais tame bare tai po ju maisto visiems buvo labai negera baisiausia buvo del vaiku apsinuodijimas garantuotas o dirba grynai vaikai

 • Vitalija 5.0
  0
  Patys skaniausi cepelinai NIDOJE:)

 • kliente 1.0
  0
  klaiku O_o

 • Jurga 4.0
  0
  Uzsukome visai netycia,kadangi ejome pasivaikscioti i Tomo Mano, pamate reklama nusprendeme uzsukti papietauti ir likome labai nustebe nedidelemis kainomis(ko nepasakysi apie nidos centre esancias kavines ir buvo tikrai skanu, geras aptarnavimas ir nepakartojamas vaizdas i kursiu marias)

 • Angele 4.0
  0
  Skanus maistas,jaunas ir draugiskas kolektyvas. Aciu Jiems.

Pasiūlyk restoraną