Nica

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Pica
2.8
Mus rasite
Laisvės g. 24, MARIJAMPOLĖ
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 07:30 - 22:00 - - -
Antradienis 07:30 - 22:00 - - -
Trečiadienis 07:30 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 07:30 - 22:00 - - -
Penktadienis 07:30 - 01:00 - - -
Šeštadienis 07:30 - 01:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 20:00 - - -

Atsiliepimai apie Nica

 • Nijolė Mačiulienė 3.3
  0
  2017 gruodžio 27d. atvažiavo svečių (ir iš svetur). Laiko turėjome nedaug. Buvo pietų metas (po 12 val.). Sėdėjome verandoje. Mano pusseserei padavėja (vardo nežiūrėjom) rekomendavo Cezario salotas (pusseserė prašė rekomendacijos). Pavalgė, pavaikščiojom ir svečiai išvažiavo. gavau žinutę su prašymu perduot tam , kas ruošė tas salotas su krevetėm, linkėjimus. Atvažiavo į Kauną ir tiesiai į vaistinę. vėmė, viduriavo. manua dar pasisekė, kad greit vaistus vartojo. Nebaigė ji tų salotų, bet vistiek apsinuodijo, jautė, kad kažkokios nešviežios, bet netikėjo, kad gali tokias patiekti, nes aš rekomendavau šią kavinę Marijampolėje. Man gėda už Marijampolę! Dar tas šūkis: ''Susitikime čia". Svečiai, ačiū Dievui, valgė kitą patiekalą, tai nors galės sveiki grįžti į italiją.

 • nesvarbu 1.0
  0
  Atejome į kavinę ir atsisėdome prie staliuko, kuris buvo laisvas, nebuvo ženkliuko, kad rezervuota, prasedėjome 15 minučių, kol pamatėme padavėję, nes 15min, kavinėje nebuvo nei gyvos dvasios. Dar po 5 min ji priėjo rūsčiu veidu ir pasakė- ,,čia rezervuota'', mes pasiteiravome, kur rezervavimo ženkliukas ir ji atrėžė- ,,ką taurių padėtų nematėt?'', hm... nu ne tikrai nepagalvojom, kad taurės reiškia rezervavimą, kadangi Kalėdų metas, galvojom, kad gal taip papuošta arba įprasta, aišku pakilome ir išėjome, nes padavėja, net nepasiūlė atsisėsti prie kito stalelio ir žinoma meniu neatnešė. Tai va, daugiau ten mūsų nebus.

 • Dainius 5.0
  +1
  Geras aptarnavimas patiektas maistas atrodo puikiai ir labai skanu po atsinaujinimo ir praplėtimo kavinė tapo dar jaukesnė o vištiena bent šiuo metu yra nuostabi.

 • Kristina 1.0
  0
  Labai skanus saltibarsciai. Deja, tiek vistienos, tiek kalakutienos keps. smirdejo ir buvo kartus. Sake, kad pirma karta... bet is ankstesniu atsiliepimu matau, kad jau buvo tokiu atveju.

 • LAIMA 5.0
  0
  Noriu pagirti ir padėkoti šauniam, nuoširdžiam Nicos kolektyvui, kuris man grąžino pamestą apyrankę, kuri man labai brangi. Pietavau Nicoje birželio 10 d. Dėkoju už gerumą. Sėkmingų darbų kolektyvui!

 • :)
  +2
  Daugiau gyvenime ten neisiu valgyt. Atnesa prasmirdusia vistiena, gerai kad dar susivoke neimti pinigu uz tai. Padavejai Rutai truksta mandagumo :)

 • Tomas
  0
  EZAT Y VARNUPIU KAIMA?

 • Tomas
  0
  vezat y arnupiu kaima?

 • Mindaugas_makaronas 1.0
  0
  Sudas viskas

 • Mindaugas 1.0
  0
  Sveiki, tai kad nica nevežioja maisto į namus.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną