Niam Niam Sushi

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Japonų
Patiekalų tipas Sushi
5.0
Populiarus
Mus rasite
Gedimino pr. 46, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie Niam Niam Sushi

 • Irutė K 5.0
  0
  Labai skanu, gardūs suši, pirmą kartą valgiai ir labai sužavėjau, ačiū, interjeras labai gražus

 • Ingrida
  0
  Galit užsisakinėti, jei norit likti alkani. O paskui dar turesit pasijusti kalti, kad negalit palaukti.

 • Rūta 5.0
  0
  Tiek administratorė, tiek suši meistras buvo labai malonūs ir paslaugūs. Šventėm gimtadienį, mokomės daryti suši. Viskas puiku! Produktai geros kokybės, suši buvo skanūs. Terijaki padažas ir marinuoti jūros dumbliai buvo superiniai :)

 • Danguolė 5.0
  +1
  Įsigijau sushi rinkinį per grupinis. lt teikiamus kuponus. Kadangi rinkinys buvo didelis, tai kaip ir rekomenduojama iš anksto pasiskambinau užsisakyti, paskambinus moteris maloniai bendravo, patikino, kad rinkinys bus suruoštas greičiau nei per valandą. Atvykus pasiimti užsakymo, sushiai jau buvo dailiai supakuoti, vėl pasitiko malonus aptarnavimas. Patys sushiai buvo labai skanūs, neprastos kokybės (ko iš kuponų gali kartais tikėtis), iš tiesų maloniai nustebino, rekomenduočiau ir kitiems.

 • Klientė
  0
  Paskambinus į NIAM NIAM SUSHI neįmanoma gauti reikiamos informacijos. Panelė, atsiliepinėjanti telefonu visada yra nepatenkinta, nemandagi. Aptarnavimas žemo lygio. Panelės, jeigu bendradarbiaujate su visokiais "akcijų" portalais ir apsiskelbiate apie nuolaidas, tai ir atitikite tuos aprašymus, kuriuose save gražiai pristatote. Antrą kartą nekelčiau kojos į tokią valgyklą, kurioje dirba nepatenkintos jaunos poniutės. Orientuokitės į kokybę.

 • Sarune
  0
  2016 09 22 uzsisakiau suši rinkini. Beta .lt paskelbta akcija! Deja nuvykus atsiimti pamačiau žirnio didumo sušiukus. Deja skonis buvo dar baisesnis už išvaizdą, visiškai rūgštūs!!! Maža to, kvito taip pat nedavė! Ir ši šaraškino kontora viduryje Gedimino prospekto.......

Pasiūlyk restoraną