Navalis

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų, Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.9
Mus rasite
H. Manto g. 23, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVerslo pietūs
Pirmadienis 08:00 - 00:00 12:00 - 15:00
Antradienis 08:00 - 00:00 12:00 - 15:00
Trečiadienis 08:00 - 00:00 12:00 - 15:00
Ketvirtadienis 08:00 - 00:00 12:00 - 15:00
Penktadienis 08:00 - 00:00 12:00 - 15:00
Šeštadienis 08:00 - 00:00 12:00 - 15:00
Sekmadienis 08:00 - 00:00 12:00 - 15:00

Atsiliepimai apie Navalis

 • Ieva Krikstanaviciute 1.0
  0
  Nuvylė dar nespėjus net kojos ižengti į restoraną. Ieškojome vietos šventiniai vakarienei 15-20 žmonių. Pirmiausia siunčiau du email'us. Kadangi pora dienų jokio atsakymo negavau - paskambinau. Su pardavimų vadove aptarėme vakarienės meniu bei kitas smulkmenas. Bendravo labia maloniai, todėl nekilo jokių abejoniu, jog viskas praeis sklandžiai. Sutarėme, kad meniu ir kitas detales toliau derinsime el.paštu bei pažadėjo pasiūlymą su kainomis bei patiekalais atsiųsti per dvi dienas. Deje, negavau nei pasiūlymo, nesulaukiau nei skambučio, visiškai nieko... Nors praėjo jau šiek tiek daugiau nei savaitė. Panašu, kad klientai nelabai rūpi.

 • Milda
  +1
  Jauki vieta. Lagai gera virtuvė!!!

 • Gerda 5.0
  0
  Šventėme vestuves. Maistas - fantastiškas. Aptarnavimas - draugiškas ir profesionalus. Ačiū puikiai komandai už ypatingas akimirkas!

 • Robertas
  +2
  Su draugais nusprendeme siuos 2015 metus sutikti Navalyje. Pilna to zodzio prasme-TRAGEDIJA!!! Mielieji,Nauji metai-tai smagios senu metu palydetuves ir saunios Nauju metu sutiktuves. O si karta Navalyje liudnos jazz-soul tipo penkiu valandu pasisedejimas. Bandeme sokti,bet atlikeju atliekami kuriniai neisipaise i vakaro tema. Po 12 val. repertuaras siek tiek pasikeite i geresne puse,tik nezinia ar po musu pokalbiu su atlikejais,ar tai buvo tokia ju paruosta programa. Nieko blogo apie saxofonista ir apie daininike pasakyti negaliu,saunuoliai,atidirbo,bet ne tokiai progai. Ju atliekami kuriniai labiau tiktu romantiskam Valentino vakarui. Penki metai is eiles Naujuju sutiktuvems pasirenkame Navalio restorana ir kaskarta ju programa tik prasteja. O paskutine programa tai toks PRAVALAS! Tad nieko nuostabaus,kad ir laisvu staliuku buvo pilna,sokanciu poru nebuvo,ir kad puse dvieju paskutiniai lankytojai iskeliavo linksmintis kitur. Uzuojauta Navaliui su tokio lygio vakareliu organizatoriais. P.S. Patiekalai siaip sau,kaip Navalio restoranui galejo buti subtilesni.

 • Robertas
  0
  Su draugais nusprendeme siuos 2015 metus sutikti Navalyje. Pilna to zodzio prasme-TRAGEDIJA!!! Mielieji,Nauji metai-tai smagios senu metu palyduotuves ir saunios Nauju metu sutiktuves. O si karta Navalyje liudnos jazz-soul tipo penkiu valandu pasisedejimas. Bandeme sokti,bet atlikeju atliekami kuriniai neisipaise i vakaro tema. Po 12 val. repertuaras siek tiek pasikeite i geresne puse,tik nezinia ar po musu pokalbiu su atlikejais,ar tai buvo tokia ju paruosta programa. Nieko blogo apie saxofonista ir apie daininike pasakyti negaliu,saunuoliai,atidirbo,bet ne tokiai progai. Ju atliekami kuriniai labiau tiktu romantiskam Valentino vakarui. Penki metai is eiles Naujuju sutiktuvems pasirenkame Navalio restorana ir kaskarta ju programa tik prasteja. O paskutine programa tai toks PRAVALAS! Tad nieko nuostabaus,kad ir laisvu staliuku buvo pilna,sokanciu poru nebuvo,ir kad puse dvieju paskutiniai lankytojai iskeliavo linksmintis kitur. Uzuojauta Navaliui su tokio lygio vakareliu organizatoriais. P.S. Patiekalai siaip sau,kaip Navalio restoranui galejo buti subtilesni.

 • Liuda
  +1
  Lapkričio 6 pietavau Jūsų kavinėje. Balandėliai su savojos kopūstu (patiekalas iš dienos meniu) buvo balandėliams būdingo skonio ir patrauklios išvaizdos. Bet arbata... Paprašius arbatos, buvo pasiūlyta 5 rūšių. Pasirinkau žalią arbatą. Kai atidariau arbatinuką, kur dedamos plikomos arbatžolės į sietelį, radau sugrūstą arbatžolių pakelį. Tad tokia plikoma popietrinė arbata garsiame "Navalyje" už 5 Lt. Gėda.

 • Julija
  +2
  Siaubingas restoranas ir virtuve, Norite isleisti pinigus ir neskaniai pavalgyti- jums butinai reikia cia apsilankyti.

 • Ineta
  +3
  Prastas restoranas,o darbuotojei tikrai nekvalifikuoti,nors ka noreti,kai patys virsininkai neturi tinkamo issilavinimo ir mokejimo bendrauti,tai toks ir aptarnavimas.

 • Rasa 5.0
  -2
  Nesuprantu aš kai kurių komentatorių nebūkite priekabūs,būkite paprastesni, o ne tik ir žiūrėkit prie ko prikibti. Puikiai išmanau aptarnavimo sritį, tiek restorano tiek viešbučio. "Navalis" išties yra puiki vieta poilsiui! Kambariai švarūs,yra viskas ko reikia,o svarbiausia - jaukūs! Admistratoriai malonūs ir paslaugūs. Restorano aptarnavimas taip pat aukštos klasės,o patiekalai...-norisi vėl jų paragauti. Bendrai : būtent ta vieta,kai gali pailsėti. Sėkmės!!!

 • Ieva
  0
  Sveiki, na nežinau koks tas tikrasis restorano ar kavinės lygis. Sulaukiau pakvietimo ateiti darbintis, išėjau iš senos darbovietės, ateinu į Navalį, ir sako; "LABAI ATSIPRAŠOME, BET MUMS JŪSŲ NEBEREIKIA", pasikeitė planai. Likau kaip šaltu dušu nulieta. Niekas taip su žmonėmis nesielgia, ir laikosi duoto žodžio, o ne apgaudinėja.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną