Namaste India

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Indų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Vegetarų | Veganų
2.2
Mus rasite
Pylimo g. 5/ Kalinausko g. 2, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 23:00
Sekmadienis 13:00 - 21:30

Atsiliepimai apie Namaste India

 • Egle M 1.7
  0
  Labai nusivylėme pavalgę pietus. Naudotas pigus pomidorų padažas, šaldyta vištiena visiškai beskonė ir sausa, topas buvo vištienos vindaloo pridėti ananasai. Niekam nerekomenduoju užsukti.

 • Rūta 1.0
  -2
  Vakar vakare apsilankėme jūsų restorane, nes labai norėjosi skanaus indiško maisto, deja pasekmės buvo kiek kitokios. Gaila kad pasaulyje savo šviežu skoniu ir prieskoniais garsėjanti virtuvė, jūsų restorane patiekalus gamina iš pomidorų pastos. Kitas apmaudus faktas, kai pasikvieti iš virtuvės, kad paaiškintų kodėl būtent taip atrodo užsakytas patiekalas (kalba apie „Palak paneer“ ) pradeda apgailėtinai teisintis, kad neišprususiam lietuvio skoniui špinatų netrina nes po to būna keistų klausimų ar čia tikrai špinatai... Ir po viso to pasako kad atėjus reiktų pasakyti prieš užsakant, kad nori patiekalo tokio kaip Indijoje gamina... Ar manot kad tai yra normalu?

 • Aire 2.0
  +1
  Buvome vakar. Nieko gero. Karstus (skirtingus) atnese po 3 min kartu su gerimais. Is ansto isvirta beskone mesa imeta i isanksto paruosta padaza ir pasildo mikrobangineje. Ar tai restorano lygis? Tikrai ne. Beje vienam is valgiusiu paskui visa vakara raize pilva - gal jam imesta mesa buvo isvirta pries kelias dienas? Naan duona tikrai gera. Visa kita - siaip sau.

 • Sati 4.0
  0
  Labai skaniai maitina, puikiai papietavome sekmadieni dienos metu.Greitas aptarnavimas, maloni indiska muzika, ir tikrai skanus maistas. Aplinka galetu buti jaukesne, bet nuotaikos negadina, kiek zinau indai mazai demesio skiria estetikai. Tikrai dar sugrisime ir rekomenduosime draugams.

Pasiūlyk restoraną