MOMO Grill

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Grill | BBQ
4.0
30 Geriausių restoranų
Prabangus
Mus rasite
Liepų g. 20, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 22:00
Sekmadienis -

Atsiliepimai apie MOMO Grill

 • Ruta Pranculiene 5.0
  0
  Dievinu MOMO Grill, viskas čia puiku ir maistas ir aptarnavimas ir aplinka, esu Panevėžietė ir lankydamasi Klaipėdoje vakarieniauju tik čia.Praeitą savaitgalį ragautas šamas buvo tobulas.

 • Andrius Litvinas 1.0
  0
  "su nepriekaištingu aptarnavimu" ?! nuo kada vaikai padavėjai gali išmanyti kaip atrodo nepriekaištingas aptarnavimas? kai virtuvės šefas iškiša susiraukusį veidą ir "stėro" į klientą/klientus(galbūt). OOO valytis pradeda kai net neįpusėjo vakarienė. Atsipeikėkit su savo žąsim, ČIA visa Antis!

 • Monika Tydikaite 4.7
  0
  Kai pirmą kartą apsilankėme su vaikinu likome tokie sužavėti, kad ten sugrįžtame per reikšmingesnes šventes ir visad liekam nustebę bei patenkinti. Vietų mažoka, bet maistas ir padavejai - tiesiog puikūs! :)))

 • Mykolas Daugirdas 5.0
  0
  Mano šių metų atradimas! Maistas tobulas, o Reda su Evaldu nepakartojami! Ačiū ir iki!!

 • Arturas 1.0
  +4
  Pritariu Jimi, vietos trūkumas, bandyta ale originaliai padaryti, bet niekas kitas nesigavo, kaip biudžetinis variantas, tik nesuprantu, kodėl tiek turėčiau mokėti už nieko nesiskiriančią ankštą užeigėlę. Kitas dalykas - padavėjų arogancija... jaučiasi Dievais, tragedija.. O ir apie patį maistą kalbant - nepatiko, galvojau tik man, bet visa kompanija, su kuria buvome, atsiliepė panašiai. Žodžiu NEVERTA dėmesio SKYLĖ

 • Jimi 1.0
  +3
  Kainos kosminės, staliukai vienas ant kito, klientai nugaromis trinasi. Čia pat staliukas, čia pat maisto padavimo langelis, čia pat kasa, čia pat wc... Nieko nepasakysi, tikrai "originalu". Visą tai pamačius ir įvertinus, praeina bet koks noras ką nors užsisakinėti. Pasirinksime kitą vietą.

 • Maksim Škurin
  -13
  Geriausio maisto ar vargu gausite Klaipedoj,puiki vieta,aptarnavimas,aplinka,vynas,trumpiau tariant geriausia vieta tarp geriausio maisto

 • Ilona 5.0
  -5
  Pas mane į svečius atvažiavo draugė iš Vilniaus. Tai pietavome šioje vietoje. Tikrai pranoko lūkesčius, draugė buvo sužavėta ir sakė, kad Vilniuje reikės susirasti šią kavinę. Bet pasirodo, kad tokios kavinės nėra Vilniuje, o tik Klaipėdoje:) Man buvo smagu, kad turime išskirtinę vietą Klaipėdoje:) O kad tobulėtume, man per daug druskos pasirodė, bet teisingumo dėlei turiu pasakyti, kad aš jos naudoju labai mažai. Linkiu išlaikyti šį lygį ir nesuprastėti, kaip dažnai atsitinka kavinėms po ilgo laiko. Sėkmės Jums.

 • Mindaugas 5.0
  -5
  Geriausia vieta skaniai pavalgyti, o ir tikrai verta atsivesti ir svecius. Pagarba, kad pagaliau ir klaipedoje atsirado tokia vieta... Sekmes Jums

 • Valius 5.0
  -5
  Maistas puikus, šviežias, kvapnus ir receptai nenuvalkioti ;) aptarnavimas aukšto lygio, malonus, greitas personalas, kurio nereikia nei kvietinėti nei ieškoti akimis, nei kažko prašynėti. Sakyčiau puiki vieta, tik perspėju, kad rezervuokitės iš anksto bent jau prieš dieną ar dvi :)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną