Žemaičių ąsotis

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
4.8
Mus rasite
Naugarduko g. 32, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 23:00
Sekmadienis 12:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Žemaičių ąsotis

 • Tomas As 4.7
  0
  Labai gera vieta lietuviško maisto mėgėjams, didelės porcijos,o kainos tikrai visiems prieinamos. Mėsos kepsniams trūksta skonio ir sultingumo, bet ką ruošia iš bulvių - viskas puikiai.

 • Saulutė Palivonaitė 5.0
  0
  Geriausias lietuvisko maisto restoranas Vilniuje! Porcijos dideles ir labai pigios! Cepelinai tobuli ir prie ju labai tinka lietuviskas midus

 • Daug vile 4.3
  0
  Laaabai didelės porcijos. Patiekalai lietuviški, tad egzotikos tikėtis neverta, bet viskas paruošta taip, kaip priklauso. Cepelinai gardūs, tešla puikios tekstūros, skanus mėsos įdaras. Užkandžiai gardūs, tik keptą duoną šioje vietoje visada labai perkepa (gali būti sutapimas, bet visai suskrudino 3 kartus). Per dienos pietus porcijos taip pat didelės, nebrangu, bet pagrindinio meniu patiekalai daug skanesni, per pietus lošiama ant kiekybės. Buvom užsakę ir banketą, tai labai patiko visiems, skanu, jauku, dailiai papuošė stalą. Kas ieško didelių porcijų ir mažų kainų, tam tikrai čia patiks!

 • Kęstutis 5.0
  0
  Vieta skaniai pavalgyti puiki, bet dar geresnė susitikti su draugais, ar atšvęsti gimtadienį. Lankiausi 7 kartus per 5 metus - tad tapo jau pastovia susitikimų vieta. Labai vertinu už aplinkos įvairovę ir kokybę - prie baro maži staliukai mėgstantiems pažiūrėti varžybaso kai jų nėra, tiesiog atsigerti kavos, sekanti salė rami, skoninga aplinka pavalgyti su pora, rūsiuose - dėl kurių ir gryžtu, kelios menės, maža 6-10 žmonių ir didesnė 12ai ir daugiau - nusėdėtos abi, ypač patiko didžioji su apskritu stalu (tiesiog kaip pasakoje) prie kurio patogiai tilpome 14 žmonių, stumdytis nereikėjo, užsisakėme autentiškų lietuviško maisto rinkinių grupėms, maisto ilgai laukti nereikėjo, buvo išties skanu ir įsimintina, dalyviai vadino puota. Rekomenduoju

 • Olga 5.0
  0
  Lb skanu, buvom per sezono atidarymą, aptarnavimas šiltas,

 • vilkelis
  -1
  valgiarastyje pamaciau kainas ir supratau,kad siam restoranui gresia bankrotas.Nieko neizeidziant molinio asocio galvos galva moline?????

 • Tina 5.0
  +1
  Skanu! Hidden Champion! Cozy atmosphere, authentic food and English menue. Invites to stay longer than you've planned.

Pasiūlyk restoraną