Miyako

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Japonų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Sushi
4.3
Mus rasite
Konstitucijos pr. 7A, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVerslo pietūs
Pirmadienis 11:00 - 21:00 11:00 - 15:00
Antradienis 11:00 - 21:00 11:00 - 15:00
Trečiadienis 11:00 - 21:00 11:00 - 15:00
Ketvirtadienis 11:00 - 21:00 11:00 - 15:00
Penktadienis 11:00 - 21:00 11:00 - 15:00
Šeštadienis 11:00 - 21:00 -
Sekmadienis 11:00 - 21:00 -

Atsiliepimai apie Miyako

 • Gėda
  +1
  Užsisakėme sušių rinkinį Naujųjų metų sutikimui. Prašėme, kad rinkinį sukomplektuotų savo nuožiūra. Kaina- 60 eur, susiu buvo apie 50 vnt. Tačiau kaina ne esmė..Sušiai buvo susukti "bele kaip", iš pačių pigiausių sudėtinių dalių- agurkas, krabų lazdelės..Kur pritrūko įdarui lašišos ar tuno, sėkmingai užpildą padarė iš tų pačių ryžių:)) Prašėme sašimių, tačiau be 4 gabalelių žalio tuno kažkodėl dar buvo įdėta pervirto aštuonkojo bei kalmaro griežinėlių.. ielieji, jums neatleistina nežinoti, kas yra sašimis, kaip ir neatleistina nemokėti paruošti aštuonkojo. Žodžiu, maistas šventei buvo prastas, gerai, kad vieni kitusw paraminome ir pažiūrėjome gan pozityviai. Bet šiaip tai gėda, mielieji...

 • Tomas 1.0
  +1
  Restoranas gal būtų ir visai neblogas, tačiau niekuomet niekam nepatarsiu užsisakyti maistą į namus. Pralaukus beveik valandą užsakyto maisto ir paskambinus pasiteirauti, kada bus pristatymas, gavau labai daug atsiprašymų ir atsakymą, kad maistas bus pristatytas 30 min. bėgyje. Kaip manote, kada buvo pristatytas maitas? Ogi niekada. Jo tiesiog nepristatė. Toks požiūris į klientą tikrai nepadės restoranui tapti populiaru. Vargu ar aš ne tik kada nors užsakysiu maisto iš šios įstaigos, bet ir apskritai ateisiu čia.

 • tto
  0
  is japonu vieni nusiskundimai - balvonam lietuvaiciam tik tinka - paziurekit ka japonai mano apie jusu "skaniuosius ir tikruosius" sushius: ***

 • Ona (Ž) 5.0
  0
  Nuostabiausias restoranas Vilniuje. Ramybės ir atsipalaidavimo oazė. Aptarnavimas malonus ir paslaugus. Užsisakyti privatų kambarėlį nieko nekainuoja. Maistas - TOBULAS! Jau nekalbu apie estetišką pateikimą. Žaviuosi šia vieta jau kelerius metus.

 • r'afinuota 5.0
  0
  Vienas mėgstamiausių mano restoranų Vilniuje. Jaučiuosi turinti teisę jį rekomenduoti ir gana autoritetingai įvertinti kaip autentiškiausią japonų maisto apraišką Lietuvoje(žinoma, tobulėjimui ribų nėra), nes esu gyvenusi Japonijoje ir studijuoju japonologiją ;) Aptarnavimas malonus, aplinka puiki, maistas, nors ir brangus, bet tikrai skanus. Net hieroglifas restorano iškaboje iš tikrųjų reiškia "Miyako"("senoji sostinė"), o tai retai pasitaiko.

 • rd 4.0
  0
  geras aptarnavimas, jauki aplinka, skanūs sušiai ir sašimiai..brangoka

 • Rimas 5.0
  0
  Baisu...nesenai buvau tai ne tik kad neskanu buvo ir padaveja susiraukus, bet dar ir apsinuodijau kreveciu tempura. Aciu jusu restoranui, kad visa vakara sugadinot.

 • Aurelija 5.0
  -1
  drasiai rasau auksciau ivertinima, nes vakaras restorane, buvo puikus:) labai skanus maistas, gretitas ir kokybiskas aptarnavimas, nors zmoniu buvo daug, bet padaveja visada atsirasdavo laiku, o ir maisto neteko laukti:) puikiu:)

 • Albertas Agejevas 4.0
  0
  Pagrindinė šio restorano savybė -- maisto kokybė. Jau kelis metus maisto kokybe neteko nusivilti. Apdovanojimus pelnęs ir dizaino žurnaluose demonstruotas interjeras. Gana didelė salė, beveik visada atsiranda laisvas staliukas. Pastebėkit, ant čekio parašyta "UAB "Nimfėja"", kaip ir Pizza Jazz restoranuose. Panašus ir padavėjų aptarnavimo stilius. Kainos vidutinės.

 • rd 4.0
  0
  grazi aplimka, skanus maistas, geras aptarnavimas..na gal brangoka

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną