Mexico pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Meksikos, Turkų
Patiekalų tipas Kebabai, Pica
3.5
Mus rasite
K. Baršausko g. 65, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00 11:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Mexico pizza

 • Čaina Sušiai 5.0
  0
  Skaniausia pica KAUNE !!! :)

 • Ju Lia 4.7
  0
  Skaniausia pica Kaune!!!!

 • Vaida Rudzevičienė 5.0
  +2
  Mielieji, norėčiau visų be išimties paklausti. Ar pas jus ,bent liko dalelė išprusimo ir bent dalinio etiketo bei išsilavinimo. Nejau būdami suaugusiais žmonėmis, nesuprante elementarių ir paprastų fizikos dėsnių? Norite greito maisto vos per minutę prie jūsų durų? Taip realiame gyvenime nebūna. Skaitykite mažiau pasakų ir kuo mažiau stenkitės virsti pasakų herojais. Tada ir maistas bus geras ir pristatymo į namus sąvoka,bei realios šios sąvokos galimybės taps aiskesnės. O jums mielieji MEXIKO ,linkiu dar daug metų dirbti ir gaminti nuostabų maistą kaip ir iki šiol gero vakaro.

 • Man Tas 1.0
  -2
  Galiu pasakyt tik tiek dragiskas maistas!!!! o vaizdas lyg butu is konteinerio istraukta

 • As
  -1
  Nerimta picerija. Prisiskambinti neimanoma, gamina ilgai.

 • Renata
  -1
  Uzsisakeme kebabus leksteje,lavase ir cili sriuba.maistas tragiskas.Lavaso viduje darzoves isvirusios,pats lavasas isdziuves,mesa sausa ir supjaustyta kazkokiais gabalais.Lavasai leksteje:mesos keli gabaliukai,isdziuve,uzversti fri bulvytemis,salia kalnas pekino kopusto,kuris irgi atrode pasenes,ant kopusto kelu gabaliukai pomidoro ir agurko.Lavasas leksteje-fri bulvytes+pekino kopustas.Cili sriuba riebalai ir kazkokia jovalyne...fui!niekam nerekomenduoju!

 • Gie 5.0
  +1
  Skanus, ir greitai pristatomas maistas :) ačiū Jums

 • Nusivylusi 1.0
  +1
  Sveiki, norėtumėm pasidalinti šiandienos (15.09.19) patirtimi, kuri labai nuliūdino.. Paskambinus ir pasiteiravus per kiek laiko galima tikėtis sulaukti užsakymo, buvom patikinti, jog reikės palaukti apie 1 valandą, arba 1 valandą su trupučiu.. Picas gavome po beveik 3 valandų, atšalusias ir perdrėkusias. Kalbant apie pačią picų kokybę, nieko gero pasakyt taip pat nepavyksta.. Picų padai visiškai, visiškai be skonio, saliamis tai tik skambus pavadinimas paprasčiausiam servelatui, kurio net normaliai supjaustyti niekas nepasivargina. Labai liūdna, kad kažkada buvusi mėgstama vieta greitai ir visai skaniai pavalgyti, pavirto į tokį visišką nesusipratimą. P.S. jei nesugebate išvežioti tiek užsakymų, tai kam juos visus priminėjat???

 • Egis 5.0
  +2
  Liuks kebabai!!

 • Administracija
  +2
  Net nežinau nuo ko pradėti po tokio akibrokšto... Nesuprantu ką Milda Urbonavičiūtė šiais savo komentarais (ne tik siųsdama juos į šį portalą, bet ir į "facebook", "Lietuvos rytą" bei kitus portalus ir netgi i Vetetrinarijos tarnybą) bando pasiekti ir kokiu tikslu... Visų pirmą ji jau komentaro pradžioje teikia klaidingą informaciją apie produktų išdėliojimą pristatymo metu, atlikinėjant įvykio analizę įmonėje bei peržiūrint vaizdo įrašus puikiai matyti, kad minėtas kebabas lavaše buvo padėtas ant kitų patiekalų, kurie buvo dėželėse. Be to merginos maistą iš vairuotojo perėmė LSMU studentų bendrabučio pirmajame aukšte, prie budinčiosios, tikrai nežinome kokiu būdu ir kaip sudėliotą jos nugabeno iki tikslo, jei jau tas taip svarbu... Toliau skaitant labai sudomino jos frazė: "Atidarius pakuotes ir pradėjus nagrinėti kokios kokybės maistą gavome" - kokiu tikslu užsakinėjamas maistas?... - valgyti ar nagrinėti?... Nors mūsų picerijoje pastoviai vykdomas RVASVT savikontrolės vidaus auditas, periodiškai prižiūrima VET tarnybos, visi produktai yra švieži bei kokybiški, bet tai vistiek tai yra "Greitas maistas", ir dar užsakius pristatomas per visą miestą. Nesuprantu, kaip žmonės neturi suvokimo, kad idealiausias maistas yra tik pagamintas, o ypatingai kebabai, plonapadės picos, bulvytės bei kiti traškūs karštieji patiekalai. Nors jie ir transportuojami būtent tam skirtuose krepšiuose,bet vos uždarius dėželę su karštu maistu, garai kondensuojasi ir patiekalas praranda savo traškumą bei suminkštėja. Žinoma, galime pagalvoti: kodėl suteikinėjame tokią paslaugą, kurios negalime įgyvendinti idealiai? - bet tokiu atveju šios paslaugos netektų daugybė klientų kuriems ji tinka, kurie yra pakankamai išprusę bei loginio mastymo, kad suprastų paprastus fizikos dėsnius. Apmaudu, kad prie šio komentaro nėra skundų rašytojos, siuntinėtų maisto nuotraukų: "sudegusias bulvytes", "pomidoro šakelės galvute" ir... Išnagrinėtas kebabas... - galėtumėte Įvertinti patys... Be to telefonu studentams buvo pasiūlyta apsilankyti picerijoje, ir nemokamai pasiimti dar vieną ką tik pagamintą traškantį kebabą, kurio jie reikalavo. O nemokamai vežioti papildomus patiekalus vien tam, kad įrodinėti elementarius fizikos dėsnius tikrai neturime tiek išteklių nei laiko,nei sąnaudų atžvilgiu. Apmaudu, kad pas mus Lietuvoje bręsta toks "tolerantiškas" bei "geranoriškas" jaunimas, svarbu kad "žino savo teises"... Nežinau, ar tokie poelgiai, stengiantis nužeminti, sukelti kuo daugiau sumaišties, apsunkinti kitus, pasireiškia dėl dėmesio stokos, ar dėl pavydo, ar kažkokios moralinės traumos... Ir tokių atvejų Lietuvoje vis daugėja, nors kavinėse bei kitose gamybos įmonėse keliami vis didesni reikalavimai kokybei, vyksta didesnė kontrolė, ir dėl vis didėjančios konkurencijos tiesiog negali atsipalaiduoti, jei nori išlikti rinkoje. Žinoma, yra taisyklė: "Klientas visuomet teisus", bet kai susiduriame su šmeižtu, atsiranda ir išimtys...

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną