Meksika

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Meksikos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Tacos | Paplotėliai
3.8

Restoranas „Meksika“ – 12-tus gyvavimo metus skaičiuojantis meksikietiško maisto restoranas Vilniuje. Čia susipina autentiška meksikietiška ir TEX MEX virtuvės. Patiekalai pasižymi sodriais aromatais, ryškiomis spalvomis, įvairiapusiais skoniais. Šviežiai gaminami patiekalai ir kokteiliai su natūraliais vaisiais yra vizitinė restorano kortelė.Restoranas „Meksika“ – 12-tus gyvavimo metus skaičiuojantis meksikietiško maisto restoranas Vilniuje. Čia susipina autentiška meksikietiška ir TEX MEX virtuvės. Patiekalai pasižymi sodriais aromatais, ryškiomis spalvomis, įvairiapusiais skoniais. Šviežiai gaminami patiekalai ir kokteiliai su natūraliais vaisiais yra vizitinė restorano kortelė.


Darbo laikasVerslo pietūs
Pirmadienis 11:00 - 23:00 11:00 - 14:00
Antradienis 11:00 - 23:00 11:00 - 14:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00 11:00 - 14:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 11:00 - 14:00
Penktadienis 11:00 - 00:00 11:00 - 14:00
Šeštadienis 12:00 - 00:00 -
Sekmadienis 12:00 - 23:00 -

Asmeninės šventės ir įmonės vakarėliai. 
Kviečiame pasinerti į maisto ir gėrimų fiestą! Neįpareigojanti aplinka, skanus ir šviežiai pagamintas maistas bei gėrimai yra svarbiausi įsimintino vakarėlio ingredientai. Sienos, nukabintos sombrerais, stalai, papuošti pončais, judėti verčiantys Lotynų Amerikos ritmai yra neatsiejama “Meksikos” dalis.

Asmeninei ar kolektyvo šventei galime pasiūlyti papuoštus stalus, specialų furšetinį arba banketinį meniu, jūsų akivaizdoje ruošiamą aštrųjį Chili con carne troškinį, 2 litrų dalintis skirtus Margarita kokteilius ir tekilos degustaciją. Ar žinojote, kad tekila skirtingai geriama Meksikoje, Amerikoje ir Europoje, o pati geriausia laikoma 100% agavų vaisių brandinta tekila? Apie tai ir dar daugiau pasakoja mūsų tekilos žinovė bei siūlo paragauti 4 skirtingas tekilų rūšis. Vakarėlio kulminacija dažniausia tampa sombrerų ir pončų matavimasis ir linksma fotosesija.

Švenčiate gimtadienį? 
Rezervuodami staliuką būtinai apie tai mus informuokite. Papuošime Jūsų stalą spalvingais pončais, Jūsų ir Jūsų svečių galvas - sombrerais, o šventės kaltininką restoranas "Meksika" visuomet maloniai nustebina netikėtu siurprizu!

Asmeninės šventės ir įmonės vakarėliai. 
Kviečiame pasinerti į maisto ir gėrimų fiestą! Neįpareigojanti aplinka, skanus ir šviežiai pagamintas maistas bei gėrimai yra svarbiausi įsimintino vakarėlio ingredientai. Sienos, nukabintos sombrerais, stalai, papuošti pončais, judėti verčiantys Lotynų Amerikos ritmai yra neatsiejama “Meksikos” dalis.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 50
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Meksika

 • Tomas As 3.7
  0
  Skanus maistas ir tikrai mažos kainos. Labai geri patiekalai keliems, o taco rinkinukas patiks visiems. Interjeras seniokas, aptarnavimas irgi neblizga, bet nepriekabiam klientui, kuris ateina dėl maisto ir jo kokybės bei kainos santykio tikrai patiks.

 • Austėja Levickaitė 3.3
  0
  Maistas labai skanus, paprastas, teisingas. Meniu gausus, įvairiausiems skoniams. Kainos labai prieinamos. Pačiam restoranui jau reiktu atsinaujinti, tiek interjera, tiek meniu kažkiek. Bendrai vertinu teigiamai, bet jau laikas būtu naujovėms

 • Daug vile 3.7
  0
  Skanus maistas, puikus kainos ir kokybės santykis. Draugų kompanijai labai smagu rinktis keliems skirtus patiekalus - skanu, įvairu ir patiekimas labai smagus keliose keptuvėlėse. Tačiau interjeras, kiek pamenu, šią vietą nesikeičia jau daug metų ir prašosi atnaujinimo. Ir minusas aptarnavimui, kuris nėra geras ir gali sugadinti nuotaiką.

 • Monika Ostrauskienė 5.0
  0
  Jau senai taip nesilinksminome. Puikus maistas, labai malonus vaikinukas aptarnavo, viskas šviežia ir skanu. Mėgstu aštriai ir paprašiau virtuvės manęs nepasigailėti, tai tikrai likau patenkinta. O Margaritos jėgų jėga! Už tokius pinigus geriau nerasi nei centre, nei tuo labiau senamiestyje...

 • Agnė Samaliūtė 3.3
  0
  Viskas būtų neblogai, jei maistas būtų skanus. Ir kad ir kaip pozityviai ir nepriekabiai aš stengiuosi į tai pažiūrėti - maistas, deja, buvo prastas ir nieko pozityvaus negaliu rasti.

 • Klientas 1.0
  0
  Vietoje buvom kelis kartus, tikrai patiko. Si karta uzsisakem su pristatymu i namus. Porcijos vos ne perpus mazesnes negu valgant vietoje, ingredientu irgi maziau (quesadilla). 3 mazytes quesadilla uz 6 eurus. Pasityciojimas kazkoks. Kaip patiems negeda tokia "porcija" siusti klientui. Netgi kaip uzkandis tai yra labai mazai. Vistienos sriuba... na sunku tai pavadint sriuba, labiau vistienos buljonas.

 • Austeja 1.0
  0
  Valgeme meksikietiskas salotas ir burgeri – "salotos" buvo konservuotos pupeles ir konservuoti kukuruzai is skardines, o burgeryje mesa buvo vakarykste, nesviezia ir net ne iki galo pasildyta.

 • Darius
  0
  Buvome užsisakę maisto išsinešimui. Taigi porcijų dydis kaskart skiriasi vos ne dvigubai.(Matyt, priklauso nuo to kokių indų jie tuo metu turi atsargoje), nors klientai moka tokią pačią kainą! Čili sriuba buvo ant tiek persūdyta, kad neįmanoma valgyti. O burita su jautiena, kurios įdaras 50 % buvo ryžiai yra neverta mokant tokius pinigus. Nuvylė

 • tedis
  0
  Bjauru

 • Andrius 3.0
  0
  Buvau "Meksikoje" du kartus. Vieną kartą valgėme kažkokį troškinį, nepasakysiu tiksliai, bet buvo neblogas, aptarnavimas irgi normalus. Kai lankiausi antrą kartą, užsisakiau jautienos buritą. Aš nesu meksikietiškų patiekalų specialistas ir Mokesikoje nebuvau, bet užsisakinėdamas buritą, mažiausiai ko tikėjausi ten rasti tai ryžių. Realiai tai buvo plovas lavaše. Todėl pasakyti jog tai meksikietiškų patiekalų restoranas negalėčiau, gal tiesiog Meksikos tema. Aptarnavimas tuo tarbu buvo malonus.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną