Medžiotojų užeiga

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Žvėriena
3.5

Pasivaikščiojus po Kauno senamiesčio gatveles, pasigrožėjus miesto rotuše, ar gi galima praeiti pro "Medžiotojų užeigos" restoraną? Tuo labiau, kad nosį maloniai kutena iš tolo sklindantis gardaus kepsnio kvapas, o prie durų jus pasitikusi šeimininko šypsena tiesiog įtraukia į šiltos atmosferos, jaukumo bei malonumų verpetą... "Medžiotojų užeiga" tai pati tinkamiausia vieta jums ir jūsų svečiams!!!

Restoranas "Medžiotojų užeiga" tai:Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00

Restorane yra keturios skirtingo dydžio banketinės salės:

„Safario“ salė

I aukšte, nedidelėje jaukioje salėje, gali pietauti iki 8 žmonių. Šią salę svečiai dažnai renkasi dalykiniams pietums arba  nedidelei šeimos šventei.

„Mažoji menė“

I aukšto uždaroje salėje telpa 20 žmonių. Atskiri staliukai svečių pageidavimu gali būti pakeisti vienu dideliu stalu 16 žmonių. Jaukus židinys ir senoviški medžioklės motyvų gobelenai paliko neišdildomą įspūdį šioje salėje vakarieniavusiai Laimai Vaikulei.

„Didžioji menė“

II aukšto uždaroje pokylių salėje yra 60 vietų. Svečiams pageidaujant čia galime paruošti furšetą 60 žmonių, iškilmingas vaišes maždaug 38 svečiams arba konferenciją apie 70 žmonių. Salę puošia Leonardo Tuleikio ir Aloyzo Stasiulevičiaus aliejaus drobės ir jaukus židinys.  „Didžiojoje menėje“ vyksta oficialūs aukšto rango svečių priėmimai. 

„Klubo“ salė

Tai puiki vieta privatiems susitikimams, pramogoms ar deryboms iki 12 žmonių. Čia nuolat renkasi „Rotary“ klubo nariai, o Rumunijos prezidentas, pietavęs šioje salėje, džiaugėsi ne tik puikiais žvėrienos patiekalais, bet ir jaukia aplinka, kurią sukuria didelis židinys, paveikslai ir malonus aptarnavimas.

„Kailių“ salė - brendra salė

Šioje salėje yra didelis židinys, sienas puošia žvėrelių iškamšos ir kiti medžioklės trofėjai.  Jaukioje salėje kasdien pietauja nuolatiniai restorano svečiai, rengiami verslo pietūs.

 

Restorane yra keturios skirtingo dydžio banketinės salės:

„Safario“ salė


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 200
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Medžiotojų užeiga

Pasiūlyk restoraną