Medžiotojų užeiga

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Žvėriena
3.5

Pasivaikščiojus po Kauno senamiesčio gatveles, pasigrožėjus miesto rotuše, ar gi galima praeiti pro "Medžiotojų užeigos" restoraną? Tuo labiau, kad nosį maloniai kutena iš tolo sklindantis gardaus kepsnio kvapas, o prie durų jus pasitikusi šeimininko šypsena tiesiog įtraukia į šiltos atmosferos, jaukumo bei malonumų verpetą... "Medžiotojų užeiga" tai pati tinkamiausia vieta jums ir jūsų svečiams!!!

Restoranas "Medžiotojų užeiga" tai:Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00

Restorane yra keturios skirtingo dydžio banketinės salės:

„Safario“ salė

I aukšte, nedidelėje jaukioje salėje, gali pietauti iki 8 žmonių. Šią salę svečiai dažnai renkasi dalykiniams pietums arba  nedidelei šeimos šventei.

„Mažoji menė“

I aukšto uždaroje salėje telpa 20 žmonių. Atskiri staliukai svečių pageidavimu gali būti pakeisti vienu dideliu stalu 16 žmonių. Jaukus židinys ir senoviški medžioklės motyvų gobelenai paliko neišdildomą įspūdį šioje salėje vakarieniavusiai Laimai Vaikulei.

„Didžioji menė“

II aukšto uždaroje pokylių salėje yra 60 vietų. Svečiams pageidaujant čia galime paruošti furšetą 60 žmonių, iškilmingas vaišes maždaug 38 svečiams arba konferenciją apie 70 žmonių. Salę puošia Leonardo Tuleikio ir Aloyzo Stasiulevičiaus aliejaus drobės ir jaukus židinys.  „Didžiojoje menėje“ vyksta oficialūs aukšto rango svečių priėmimai. 

„Klubo“ salė

Tai puiki vieta privatiems susitikimams, pramogoms ar deryboms iki 12 žmonių. Čia nuolat renkasi „Rotary“ klubo nariai, o Rumunijos prezidentas, pietavęs šioje salėje, džiaugėsi ne tik puikiais žvėrienos patiekalais, bet ir jaukia aplinka, kurią sukuria didelis židinys, paveikslai ir malonus aptarnavimas.

„Kailių“ salė - brendra salė

Šioje salėje yra didelis židinys, sienas puošia žvėrelių iškamšos ir kiti medžioklės trofėjai.  Jaukioje salėje kasdien pietauja nuolatiniai restorano svečiai, rengiami verslo pietūs.

 

Restorane yra keturios skirtingo dydžio banketinės salės:

„Safario“ salė


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 200
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Medžiotojų užeiga

 • Miglė Go 4.7
  0
  Interjeras labai savotiškas pagal restorano pavadinimą. Maistas labai labai skanus, bet 4/5, nes iš ir taip siauroko meniu virtuvė labaaai daug ko neturėjo.

 • Greta Vyzienė 2.3
  0
  Tenka ilgai laukti kol aptarnauja, maistas prėskas ir ne sultingas, sausas kažkoks.

 • Lina 2.0
  +1
  Aptarnavimas-alubario lygio.Šašlykas spragus ir sausas buvo patiektas vos šiltas su šaltais ryžiais.Šeimos su vaikais šioje užeigoje nelaukiamos.Vaikams jokios veiklos,net elementaraus popieriaus lapo su piestukais paprašius negavom.Neisim ir kitiems nepatariam.Kauno senamiestyje ar Laisves al.yra daug geresniu vietu

 • Petras 5.0
  +1
  Labai puiki aplinka, puikus maistas ir malonus aptarnavimas.Mes su draugais likom patenkiti ir dar apsilankysime.

 • Jovita 5.0
  0
  Šventėme jubiliejų, likome labai patenkinti. Patiekalai skanūs, įdomūs, atnešė visiems svečiams laiku ir labai greitai. Puikus aptarnavimas. Tikrai džiaugiamės, kad pasirinkome šį restoraną.

 • kc
  +3
  Kodėl restorano aprašyme pateikiama informacija, kad įstaiga gali aptarnauti neįgalius klientus, kas yra klaidinantis teiginys - nes norint patekti į restoraną su neįgaliojo vežimėliu reikia įveikti aukštą šaligatvio bortelį bei didelį laiptą į patį restoraną.

 • Renata 5.0
  +1
  Labai skanu ir puikus aptarnavimas. ;)

 • Elena
  +2
  Mūms irgi šeštadienį teko pasinaudoti restorano paslaugomis Raudondvario dvare.Paduoti sumuštinukus ir išpilstyti šampaną.Kai atvykome po ceramonijos stalai pristumti prie sienos,nors sakė,kad bus vidurį padengti.sumuštiniai po po 2,50 lt.už vienetą vos matėsi iš to mažumo.Padavėjas stovėjo į sieną įsirėmes,jokio aptarnavimo,nors už atvežima ir dvidešimties minučių aptarnavimą sumokėjome du šimtus papildomai.Žadėjo,kad padavėjai tikrai aptaraus visus vestuvių dalyvius.Likome labai nuvilti.Žmonės būkite budrus ir nepasimaukite.Kai nueini kalbėti-kalba gražiai,tačiau relybė yra visai kitokia.

 • nepatenkinta
  +2
  Sveiki, labai nusivylėm aptarnavimu.Buvo užsakyta salė, mes atėjom iš pasiplaukiojimo laivu. Jau prie durų pasitiko nepatenkinta šviesiaplaukė padavėja.Kai įteikė sąskaitą, pamačiau, kad prirašyta to, ko mes visai neužsakėm:2 buteliai vyno po 61Lt.auksinės degtinės butelis 96,25Lt.Ar ne per daug pasisavinta? Pabandžiau aiškintis, tai padavėja išgrūdo lauk.Mūsų buvo 18 žmonių ir nemažai blaivių, kurie viską matė. Tokiam restoranui tai garbės neprideda.Nenorėčiau daugiau susidurti su tokiais padavėjais. Mus aptarnavo vaikinas ir šviesiaplaukė mergina.

 • Aušra 5.0
  0
  Pastaruoju metu vis dažniau su šeima už***me į šį restoraną. Čia dirbantis personalas labai maloniai su šypsenomis pasitinka ir palydi prisėsti. Norisi vėl ir vėl sugrįšti. Paskutinį kartą kai lankėmės šiame restorane prieš keletą dienų, mus aptarnavo jaunutė tamsi mergina, tikra šaunuolė! Tokia mandagi, linksma ir labai taktiška. Šio restorano aptarnavimas ir maistas tiesiog puikus! Keletą kartų gavome pravėsusį maistą, bet tai tik smulkmenos. Su vyru nugirdome padavėjus tarpusavyje kalbant apie neigiamus restorano atsiliepimus, buvome nustebę, todėl būtinai nutariau parašyti ir juos visus pagirti!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną