Medžiotojų restoranas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
2.9
Mus rasite
Jeruzalės g. 16, VILNIUS
 • iki 23:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 21:00 - - -
Antradienis 11:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 24:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 20:00 - - -

Atsiliepimai apie Medžiotojų restoranas

 • Dovilė Kliucevičiūtė 1.0
  0
  Tomai, kokią dieną buvote?

 • Tomas Venckauskas 1.0
  0
  Žmonės, jei jums svarbi sveikata, apkenkit šią vietą dideliu atstumu. Interjeras skonio reikalas. Kam patinko Brazauskas ir jaučia nostalgiją sovietmečiui - tai patiks. Aptarnavimas apgailėtinas, padavėjos apranga murzina, patiekalai neskanūs ir baisiausia, kad po to visai kompanijai sustojo skrandžiai.

 • laiko pjuvis
  0
  Geriausia vireja ten butu Irena M.Zmogus zinantis savo darba ir siulantis puikiausio skonio patekalus....Zino sita vieta nuo jos atsidarimo....I patekalus atiduoda visa savo siela....

 • Klientas 1.0
  -1
  Esu dažnas maitinimo įstaigų lankytojas. Tačiau šis restoranas tikra katastrofa. Atėjau šeštadienį per pietus, tik pravėrus duris pasitiko ne itin malonus kvapas, atsisėdau prie staliuko, pamačiau besimėtantčius seno maisto gabalėlius ir purviną staltiesę. Toliau sekė prastas aptarnavimas ir neskanus maistas. Daugiau niekada nesugrįšiu.

 • Klientas
  -1
  Apsilankėme su kolegomis šiandien. Labai nuvylė, valgome čia kartą į savaitę, tačiau kaskart vis labiau nusiviliame. Aptarnavimas tragiškas- pastoviai nepatenkintu veidu, jei kažką paklausi- atrėžiama grubiai ir su priekaišto gaidele. Apie maistą- kainos didelės ir porcijos vis mažėja. Manau apsuksim lanku šią įstaigą.

 • Klientas
  -3
  Apsilankėme su kolegomis šiandien. Labai nuvylė, valgome čia kartą į savaitę, tačiau kaskart vis labiau nusiviliame. Aptarnavimas tragiškas- pastoviai nepatenkintu veidu, jei kažką paklausi- atrėžiama grubiai ir su priekaišto gaidele. Apie maistą- kainos didelės ir porcijos vis mažėja. Manau apsuksim lanku šią įstaigą.

 • Olga Dudoit
  -1
  Sveiki Kadangi dirbu aptarnavime labai daug metu galiu pasakyti , kad blogiau but tikrai negali!!Aptarnavimas musu laikais,kaip tokia konkurencija yra baisus!!! Vakar 19 val.buvome pas jus sveciuose banketu saleje-likau sokiruota!!! Seimininkuj tikrai reiketu susimastyti ,del tinkamo kolektyvo.Aciu.

 • Remis
  0
  Su šia vieta tikrai blogai. Maistas pagal kainą labai labai atsilieka. Aptarnavimas kaip aptarnavimas nieko blogo...na bet kepsniai - mėsa antrarūšė, garnyro ieškot reikia :). Vis užsukdavom su viltim, kad kažkas pasikeis į gerąją pusę. Deja, matyt užeigos strategija - išsilaikysim iš pokerio turnyrų, kur maistas nesvarbus :)

 • Dpd 2.0
  -3
  Mėsa kremzlėta, svogūnuose vien juntamas actas. Tad tikriausiai nekeista, kad nėr visai žmonių

 • Irena
  +3
  Laba diena. Ne kartą šventėme Jūsų restoranane. Maistas buvo labai skanus, o aptarnavimas puikus, todėl, tikiuosi, čia sugrįšime ne kartą. Gerbiamas p. Gintarai, ponia "klientė" išsakė labai neigiamą nuomonę apie Jūsų mergaites. Net sskaityti šiukštu! Merginos buvo labai matlonios, mandagios, stengėsi, kad šventė būtų puiki. Kai ruošėmės namo, merginos pasiūlė sudėti maistą, net gėles sudėjo į maišus, kad neapsilašintume.Ir mūsų kompanijoje niekam neužkliuvo ar merginos su timpėmis, ar dėvi džinsus. Apskritai kalbant, p. Gintarai ar tai merginų problema? Ar Jūs darbuotojus aprūpinate specialia apranga? Manau, svarbu, kad merginos atrodo tvarkingai. Esu ne kartą mačiusi, kad mergina viena būna palikta dirbti su dideliu kiekiu žmonių, tai gal verčiau diskutuoti ne apie darbuotojų aprangą, o apie darbuotojų išnaudojimą?! Čia Jums pamąstymui,p. Papinigi...

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną