Meatbusters

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Amerikos
Patiekalų tipas Mėsainiai | Burgeriai
3.8
Mus rasite
Kauno g. 35, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 21:00
Antradienis 11:00 - 21:00
Trečiadienis 11:00 - 21:00
Ketvirtadienis 11:00 - 21:00
Penktadienis 11:00 - 22:00
Šeštadienis 12:00 - 22:00
Sekmadienis 12:00 - 20:00

Atsiliepimai apie Meatbusters

 • Gabija Kazakevičiūtė 4.7
  0
  Geriausia vieta savo klasėje! ❤️ Maistas visada šviežias, sultingas, skanus, ìdomus. Aptarnavimas irgi niekada nenuvylė, kolektyvas paslaugus ir smagus, o tai ir verčia vis grìžti ir grìžti. Interjeras nėra nei fancy, nei cozy, bet, realiai, tokiai vieta to nelabai ir reikia.

 • Jurgita Novosiolova 5.0
  0
  Teko užsisakyti iš šio restorano maisto į namus, ir likome sužavėti, nors ir buvo pamirštas įdėti vienas patiekalas, jį mums ne tik greitai atvežė, bet taip pat ir gavome dovanu. Maistas buvo šiltas ir skanus. Rekomenduoju.

 • Gintarė Kamandulytė 5.0
  0
  Man tai pati geriausia burgerinė Vilniuje. Burgeriai puikaus skonio, sultingi, įdomūs tiek ingridientai tiek pavadinimai. Šonkauliukai taip pat labai skanūs. Kaina nėra maža, turiu sutikti, bet visgi iš tiek kiek teko burgerių ragauti, tai geriau jau renkuosi Meatbusters, nes čia burgeriais dar neteko nusivilti. Vieta Kauno g. man irgi labai faina, nieko prašmatnaus, bet jauki. Pirštinės valgant burgerius tikras išsigelbėjimas, o kartu ir pramoga. Nežinau, kaip Ozo g. bet Meatbusters tikrai rekomenduoju visiems, kurie paprašo rekomenduoti gerą vietą pavalgyti.

 • Karolina Slovcovaite 1.0
  0
  Oze esančiuose Meatbusteriuose burgerių laukėme virš valandos, turėjom praleisti filmą į kurį jau buvom nusipirkę bilietus, jokio paaiškinimo arba atsiprašymo nesulaukėm, daugiau niekada nebegrįšim.

 • Tomas Manas 3.3
  0
  Labai keistoje vietoje įsikūrusi burgerinė (Kauno ir Vytenio g. sankryža). Interjeras niekuo neįpatingas, tačiau lauko terasa ant pačios sankryžos smagi. Aptarnavimas malonus ir tvarkingas. Burgeriai labai neblogi. Skanūs ir dideli. Prie burgerių įduodamos spalvotos vienkartinės pirštinės (mergaitėm rūžavos, berniukam juodos) suteikia žaismingumo. Like. Vienintelis dalykas stipriai nuviliantis yra kaina. Burgeriai kainuoja nuo 7 eur. prie kurių neina bulvytės ir /ar salotos :(

Pasiūlyk restoraną