Mano guru

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.4
Mus rasite
Vilniaus g. 22/1, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 07:00 - 21:00 - - -
Antradienis 07:00 - 21:00 - - -
Trečiadienis 07:00 - 21:00 - - -
Ketvirtadienis 07:00 - 21:00 - - -
Penktadienis 07:00 - 21:00 - - -
Šeštadienis 09:00 - 20:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 20:00 - - -

Atsiliepimai apie Mano guru

 • Aušra Žukauskiene 4.0
  0
  Palaikau už nuostabią ir girtiną idėją. Apsilankau bent kartą per metus. Didelių pokyčių nėra,bet ir didelių priekaištų neturiu. Maistas neblogas,aplinka kiek niūroka.

 • Agnė Samaliūtė 5.0
  0
  Turi jie savų smulkių trūkumų, bet už tokią pozityvią idėją - marginalų integraciją - duodu jiems riebų 5.

 • Rūta Šližytė 4.3
  0
  Labai trumpai apie šiandienos (2017-10-07) pasisėdėjimą. Ėmėm dvi imbierines arbtas su medumi ir citrina ir vieną (o gaila) firminį Mano guru desertą. Arbatos buvo tikrai "piktos", nesitikėjom tokio stiprumo. Trumpiau - jos buvo FANTASTIŠKOS. Aptarnavimas irgi puikus. Na bent mes pretenzijų neturim. Daug liūdniau atrodo ant paprastų, vos ne braižomojo popieriaus atspausdinti meniu, dingusios staltiesės ir šiaip visaip kaip suprastėjęs interjeras ir laaabai mažai lankytojų. Negi tas ilgai trukęs Vilniaus gatvės remontas jiems negrįžtamai pakenkė? Gaila, jei taip..

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta šiandien. Aptarnavo Eugenija. Užsakyta: kalakuto ir džiovintų pomidorų salotos (2), apelisnų sultys, mango-apelsinų-imbiero sultys, kriaušių ir imbiero pyragas, ledų taurė su uogomis. Aptarnavima:kaip visada, teisingas. Lauktgi reikėjo ilgai, nesvistik šv.Valentino diena, daug staliukų rezervuota,prie likusių eilės. Maistas: sotus, skanus. Saldu,mynai pateikiami itin originaliai, vien dėl originalumo verta užskayti. Išvada:patiko, verta palikti arbatpinigių ir grįžti dar.

 • guru lankytojas
  0
  Palikau 25 diena komentara,atejau po daugiau negu savaites,ir ziuriu kad vel nieko nepasikeite,dirba ta pati mergyna,taip pat grubiai ir neatsakyngai.Daugiau neateisiu.:(Sekmes

 • guru lankytojas 1.0
  -1
  Norkomanu baras dirba ne atsakingai nesiskaito su žmonėmis visiškai kada ten paskutinį kartą plauti irankei cukrinės grindis siaubas kas ten darosi maciau kaip prie Baro maža pelite juoda prabėgo net žmonės su šunimis ateina aš valgau ir Man palei veidą loja ar ce normalu ką!!!!!

 • Aurejija
  +1
  Sveiki,buvau viena pasibjaurejau kavinė langai neplauti,staliukas,nesvarus cukrine atnešė tik po 5 minučių

 • Brigita
  0
  Superine vieta,superinis maistas,superinis berniuku aptarnavimo duetas.ateisiu dar:)

 • Monika
  +10
  Sveiki atėjau pavalgyti per pietus padavėjai visi be išimties bėgioja kaip maži vaikai atnešė salta kava cukraus nebuvo atnešė salotas įrankių nebuvo druskinės nebuvo stalas Purvinas baras netvarkingas baras

 • Aura 5.0
  +5
  Aptarnavo Arturas.Bubau pirma karta su drauge.Maistas superinis,aptarnavimas tobulas,aplinka labai jauki.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną