Manami

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Japonų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Sushi
3.4
Mus rasite
Ozo g. 18, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Manami

 • Ineta Vaišvilaitė 4.7
  0
  Maistas tikrai labai skanus, tik labai dažnai reikia ilgiau jo palaukti, buvo atvejų, kad žmonių nebuvo, o laukėme tikrai ilgai.

 • Rita J. 2.0
  0
  Maistas gal ir būtų skanus, jeigu būtų šiltas. Arbatos laukėme pusę valandos, tiek pat kiek ir dienos pietų sriubos. Norėjome užsisakyti kitą sriubą iš meniu, bet sakė jog jos laukti reiks 15min, pasirinkome kitą. Atnešus vieną patiekalą ir sriubą dviems žmonėms ir atnešus maistą kurį užsisakė išsinešimui kiek vėliau, paklausė ar viską turite. Nors iš 4 žmonių, maistą buvo gavę tik 2. Taigi paklausėme kiek mums dar reiks laukti maisto, paklausė, ką buvom užsisakę, nes matyt buvo pamiršę... Buvom užsisakę maistą iš dienos pietų, laukėm pusantros valandos, paprašėm sąskaitą iškart atnešti. Tačiau net nebelaukėm, po 5min ėjom prie kasos mokėti patys, nes praėjus dviems valandoms, nebesinorėjo nieko laukt... O šalia atėjęs žmogus pralaukęs 10min, išėjo net nesulaukęs meniu.

 • Rita Morujevaitė 4.3
  0
  Viskas labai patinka! Padavėjos dėl sušių visada įspėja, kad reikės palaukti. Tad tuo metu galima paskanauti skaniom sriubom. Kartą pasitaikė padavėja, kuri atmestinai aptarnavo, pamiršo net viena dalyką iš užsakymo. Bet kitus kartus, kitos padavėjos buvo superinės.

 • Laura Akmenskaite 2.7
  0
  Sushi ir vistienos su ryziais laukiau 40min, o draugei po 10min jau karstas patiekalas garavo... nezinau kiek dar buciau laukus, bet nebeturejau tiek laiko ir atsisakiusi patiekalu isejau. Aptarnavimo srityje dirbu ne pirmus metus, turbut kolektyvas atsipalaidavo, nes valdzios sestadieni nera. :) pasitempkit, nes prarandat nuolatinius klientus. P.s. Buciau supratingesne jei zmoniu butu buves perteklius ir zavalas-bet padavejai vaiksciojo dainuodami ir durniavo prie baro. Juk jusu arbata priklauso nuo to. Sekmes darbuojantis!

Pasiūlyk restoraną