Manami

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Japonų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Sushi
3.4
Mus rasite
Upės g. 9, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00
Penktadienis 10:00 - 00:00
Šeštadienis 10:00 - 00:00
Sekmadienis 10:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Manami

 • Aleksej La 1.7
  0
  Oze labai letai dirba, paduoda meniu po 10min, uzsakom dienos sriuba ir patiekla irgi is dienos meniu. Atnese antra patiekla is dienos menu po 25min, ir sako kad sriuba dar daro. Atsisakom valgyti, nes oficiane nezino kad yra pirmas ir antras patiekalas... Sale kitam restarane iskar po uzsakimo neso sriuba ir patekla per 10-15min. Ir tas kitas kinu restoranas irgi pilnas.

 • Mindaugas Sandanavicius 3.0
  0
  Buvom Spalio 14d. Panoramos Manamije ir labai nepatiko vienas padavėjas, jo aptarnavimas ir melagystės. Užėję į restoraną, pamatėme terasą ir daug žmonių ten sėdinčių, kadangi buvo labai šilta +20(galima su maike net būti lauke, ir toks nuostabus oras) - nusprendėme atsisėsti terasoje. Tačiau tik atsisėdus, priėjęs padavėjas aiškino, kad terasa jau užsidaro ir, kad labai šalta, nors buvo dar tik 16.00 dienos ir buvo +20 laipsnių. Tai perėjom į vidų, tačiau vėliau pastėbėjom, kad kitus žmones kitos padavėjos įleidžia į terasą ir aptarnauja, o tas padavėjas visiems kitiems žmonėms meluoja, kad terasa jau užsidaro... Nors iš tikrųjų ji buvo visą laiką atidaryta... Tai nelabai supratau, kas klientas šitoje situacijoje yra, ar padavėjas ar mes... Visą laiką patinka ir maistas ir aptarnavimas kiek lankomės, tačiau Panoramos Manamiu labai nusivylėme būtent tuo padavėju ir jo aptarnavimu, kuris meluoja ir kuria savo taisykles restorane.

 • Julija Fedorovič 3.0
  0
  Vilniaus g. užsakytas Tori Pad Thai buvo nelabai valgomas, didesni vištienos gabaliukai neiškepę, o makaronai sausut sausutėliai... Neperseniausiai ten užsakytas wok išsinešimui irgi buvo labai sausas. Liudna dėl jų kokybės.

 • Emilija Petruskaite 2.7
  +1
  Su drauge pietavome Ozo Manami, uzsisakeme dienos pietus, norejome sushiu, taciau ju tektu per ilgai laukti, todel mano drauge uzsisake kazkoki zuvies patiekala, o as tik arbatos. Nepraejus nei valandai nuo musu pietu mano draugei pradejo skaudeti pilva, skausmas buvo toks stiprus, jog ji nesuvalde asaru. Noreciau, kad Manami susimastytu apie savo dienos pietu kokybe arba isvis ju netiektu, tai butu daug geriau negu nuodyti zmones...

 • Maria Luiza 2.7
  0
  Обслуживание в Панораме ужасное. Мы торопились на автобус в Таллинн и попросили официантку, можно ли приготовить блюдо чуть быстрее, на что получили ответ, что «мы не одни в ресторане». Позже, за соседним столиком люди попросили что-то принести, официантка сказала им: «atsiprašau, turiu tik dvi rankas. Написала отзыв им на э-майл в соответсвующем разделе, никто даже не ответил.

 • Kornelija Kairytė 3.0
  0
  Buvau du kartus Manami restorane Vilniaus gatveje. Aptarnavimas abu jartus buvo siaubingas. Nezinau, ar yra problemu del personalo ar seip kokiu, bet sia problema reikia spresti.

 • Miglė Soltysiak 5.0
  0
  Buvom panoramoj, labai patiko viskas, ir maloni padaveja ir aplinka ir labai skanus maistas! :)

 • Deividas Slavinskas 3.0
  0
  Valgeme Oze su drauge,ji uzsisake sriuba su juros gerybemis kaip visada. Sriuba kaip sriuba bet juros gerybiu ir makaronu galima sakyt buvo nerasta,kituose Manami restoranuose visko zymiai daug daugiau deda. Kiti patiekalai buvo neblogi.

 • Roberta Kleštornaitė 2.7
  0
  Maistas gan geras, aplinka irgi nebloga. Nu bet aptarnavimas... gal man taip pasitaiko, bet amžinai reikia laukti 20 min kol išvis pastebės kad atėjai, ar butų daug žmonių ar tik keli. Arba ten trūksta darbuotoju arba padavėjai stovi ir nedirba.

 • Jevgenij Bykov 5.0
  0
  Puikus sushi. Gera vieta. Puikus aptarnavimas

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną