Mamos virtuvė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Sodybos
3.3
Mus rasite
Užubalių k., VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 20:00
Antradienis 08:00 - 20:00
Trečiadienis 08:00 - 20:00
Ketvirtadienis 08:00 - 20:00
Penktadienis 08:00 - 20:00
Šeštadienis 08:00 - 20:00
Sekmadienis 08:00 - 20:00

Atsiliepimai apie Mamos virtuvė

 • Rimantė Paukštytė 2.3
  0
  Šeimininkė labai nemaloni. Buvo suderinta viena kaina, bet pareikalavo daugiau, kadangi žmonių skaičius sumažėjo, o vaikai kaip žmonės nesiskaičiuoja. Ale į didelę salę priima tik nuo 30 žmonių, čia be vaikų. Tiek, kiek mūsų buvo (22, su administratore buvo šnekėta, kad bus apie 30 su vaikais) tai tokia salė pats tas, nes ir žaist buvo galima, jei pagal šeimininkę tik nuo 30 žmonių + vaikai, tai ten nėr ką veikti, nes tektu sedėt, o pajudėt nelabai, nes nebūtu kur. Nerekomenduoju vien dėl šeimininkės, nes labai jau nemaloniai bendrauja, maistas ir buvo ne toks kaip tartasi. Žodžiu šventę pagadino.

 • Anna Link 5.0
  0
  Vakar buvome užsakę išsinešimui cepelinų - nuostabaus skonio, kaip namuose, ir dideli, visiems labai patiko :) Labai malonus aptarnavimas, aplinka jauki, šviesi, rekomenduoju, ir patys dar grįšime. Didelis Ačiū!

 • Tatjana
  0
  Bolshoe spasibo kolektivu, za teplii priem, potrjasajushee obsluzivanie i konecho po domashnemu vkusnie bliuda. U nas bil pominalnii obed, vse bilo strogo viderzano po etiketu.Spasibo Vam. Tatjana.

 • Savininke
  0
  Ponia Rūta , labai apgailestaujame, kad jums nepatiko pas mus. Mums svarbi jūsų nuomone , kad galėtume patobulinti savo darbą. Nors daugiau girdime geru atsiliepimu nei blogu. Maisto kokybe, švara mums yra prioritetas, todėl Bukit maloni, informuokit apie jubiliejaus šventimo data, kad galėčiau aptarti nesklandumus su personalu. Kiek personalo jus aptarnavo? Kas būtent nepatiko bendravime? Maiste? Mūsų virėjai yra patyre, maistas gaminamas šviežiai ir net patys kepame savo duona. Tokia kokybe norėtume palaikyti ir toliau.

 • elena 5.0
  0
  "Mamos virtuvėj" užsakinėjom gedulingus pietus, viskas labai patiko, puikus aptarnavimas, skanus ir šviežias maistas. Labai maloni šeimininkė.

 • Rūta
  -2
  Švenčiau jubiliejų,galiu pskyti kad atsilėpimai tokie: tragiška užeiga ir aptrnaujantis personalas, nuo smirdinčio maisto ir grubaus aptarnavimo, nešvarios aplinkos, toks įspūdis kad gerus komentarus tik pačios parašo. NEREKOMENDUOJU niekam čia švęsti.

 • Milda
  +1
  Siais metais mano drauge svente savo gimtadieni. Laukas buvo nesutvarkytas. Maisto buvo labai mazai. Padaveja buvo tik viena visam banketui. Terasoj sedejo svetimi zmones kurie sukure nejaukia atmosvera sventei. Tikrai aptarnavimo ir paslaugu lygis labai zemas o kainos uzkeltos.

 • Ignija
  +1
  Labai žemas aptarnavimo lygis.Kas yra mandagumas bei intelektas, atrodo net supratimo niekas čia neturi. O ir maisto kokybė neatitinka kainos. Neapsigaukit.

 • Geda
  +1
  Labai nemalonus aptarnavimas, maistas mums pasitaike neaiskaus kvapo ir labai nemalonaus serviravimo.Pastebejome, kad is virtuves ir i virtuve migravo nevalyvi personažai. Nepatariame tokios užeigos.

 • Aurelija
  +1
  Užsisakiau čia savo jubiliejaus vakarą,o tik po to paskaičiau atsiliepimus.Nuotaika sugadinta,bet nebuvo kur dingti. Dabar galėčiau drąsiai rekomenduoti kitiems.Maistas skanus,aptarnavimas normalus,vieta labai patiko svečiams,miegojimo kambariai tvarkingi.Viskas buvo puiku.Ir nemačiau susiraukusios ir grubios šeimininkės. Tiesiog pagalvokime,gal mes patys priekabių ieškom ir elgiamės nevisada gražiai.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną