Mama Grill

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.4
Mus rasite
Molėtų pl. 17, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 12:00 - 22:00 - - -
Antradienis 12:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 12:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 12:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 12:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 20:00 - - -

Atsiliepimai apie Mama Grill

 • Marina Miškunec 4.7
  0
  Puikus, skanus maistas,būtinai atvažiuosim dar kartą

 • Sandra Arvaseviciene 5.0
  0
  Skanu, jauku, didelės porcijos.

 • Raimundas 1.0
  -1
  Sveiki, nors ir kiek pavėluotai, šventėme įmonės naujametinį vakarėlį. Karštą patiekalą užsisakėme iš anksto. Visa tai suprantama, kadangi žmonių buvo virš 30, tai nespes virtuvė individualiai kiekvienam paruošti. Na, daugelis užsisakė keptų šonkauliukų. Padavėja patiekė kažkokį juodą sudegusį mėsos gabalą , kurį sunku būtų pavadinti patiekalu.Gerai,kad ten dar būtų šonkauliukai, iškepta buvo šoninė su kaulu:) Na, kainos lygyje,tai maždaug 3 kartus pigesnė šoninė.... Galvoju,kad daugiau argumentų rašyti nėra prasmes. Nesinorėjo gadinti nuotaikos nei restorano personalui, nei sau, tad nurijau tą nemalonią piliulę. Labai norėčiau ,kad virėjai, administratoriai, gamybos vedėjai nelaikytų kitus kvailais ir nieko neišmanančiais Mielieji , viskas matoma, pastebima:) Na, o svečiams siūlyčiau niekada neužsisakyti keptų šonkauliukų. Raimundas

 • Rita 5.0
  +2
  Apsilankėme, pavalgėme ir likome sužavėti: viskas šviežia, labai skanu, porcijos didelės. Užsisakėme skirtingus patiekalus, kad išbandytume skirtingus skonius: mėsytės minkštos, trapios; bulvytės "neriebios"; daržovės karštos ir t.t. Viskas patiko, nusivylusio nei vieno. Restoranas erdvus, šviesus, aptarnavimas puikus. Tikrai neradome prie ko prikibti Nuotaika puiki. Rekomenduojame apsilankyti.

 • Administracija 5.0
  0
  Miela kliente, kuomet buvote atvykusi buvo ne akcijos diena. Jei norite gauti informacija apie musu pasiulymus, prasome atsiuskite Jusu el.pasta. Mielai Jums teiksime info laiku ir detaliai. Dekojame uz nuomone.

 • Sandrė 5.0
  +1
  Puikus restoranas. Geras konceptas. Maistas kitoks negu daugumoje užmiesčio restoranų:savito gero skonio, didelės porcijos, geras pateikimas ir nuoširdus aptarnavimas. Sekmės Jums.

 • Klientė 1.0
  0
  Labai nuvylė apsilankymas. Maistas buvo pašildytas, o ne šviežiai iškeptas. Internetiniame puslapyje buvo paskelbta savaitgalio nuolaida 10%, apie kurią personalas nieko nežinojo.. Daugiau ten nebevažiuosim.

 • Suprastėjo 1.0
  0
  Kuo toliau tuo silpniau...

 • Taip
  0
  Daabr visu kavyniu kainos kosmosas. Toks jausmas, kad gyvename sveicarijoje. Uz niekinga mesgalio porcija po 20 euru lupa

 • Mykolas 1.0
  0
  Kainos kosmosas,porcijos mažos,net ant šildymo taupo-sedi žmonės sustire,Lietuviškas biznis

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną