Luokava

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Sodybos
2.9
Mus rasite
Vytauto g. 1A, Naujoji Akmenė, AKMENĖ
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 11:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Luokava

 • Rasa Naglisiene 1.0
  0
  Pietavome Luokavoje patiekalų teko laukti labai ilgai. Tai tikejomės maistas gamimamas ir bus patiektas šviežiai pagamintas.Deja teko labai nusivilti maistas buvo neskanus negana to kotlete radau plauką.O padaveja šaltu veidu pralemeno atsiprašau. Rekomenduoju mieli savininkai darykite išvadas.

 • Jurate Jurate 2.3
  0
  Užėjome išalkę. Užsakę karštus ir desertą kurį prašėme atnešti po karštų ..vistiek atnešė pirmiau ledus ..o laukėm apie valanda net salotu neatnešė anksčiau.. po ilgai ilgai lauktu karštu atnešė tai net labai išalkę pakasikapstėm maiste ir išėjom..siaubingas maistas ..daugiau tikrai nesilankysiu..

 • Tomas Matulis 4.7
  +1
  Dienos pietus-super

 • Birute Matulaite 1.0
  -1
  Kartais atnesa pasildyta kepta duona, nors moki kaip uz sviezia, alus mazumelia buna labiau praruges nei jam budinga... aptarnavimas kuo maziau zmoniu tuo baisesnis...

 • Raimodas Nesvarbu 1.0
  -1
  Aš nesuprantu kam rašo kad dirba nuo 9h ryto jai ateini 10h ir tau sako mes nedirbam mums reikia sale išsiplauti

 • Darius
  0
  siaubingos padavejos esu neigalus nevaikstau pradejau viduje filmuoti su veiksmo kamera tai iskart pribego ir pasake filmuoti draudziama mes jusu neaptarnausime... tai yra viesoji vieta filmuot galima. zodziu siaubinga soc atskirtis kaimo uzeiga su kaimisku neisprusimu... mato kad neigalus negales pasityciot bus nufilmuotos todel ir bijo...

 • Valdas
  0
  Likau nepatenkintas personalo bendravimu su klientais. Neapsirikite uzsakydami plistomo Grinbergeno alaus, nes 0.25 l kainuoja 2eur. o 0.5 l kainuoja 2.70 eur. Logikos nera visiskai... Uzsakiau 0.25 veliau paprasiau ipilti dar 0.25 ir manes paprase sumoketi 4 eur. nors uzsakiau tik 0.5 ltr. Vienu zodziu apgavyste :)

 • Pro šalį 5.0
  +1
  Pirmas sutiktas žmogus rekomendavo restoraną pietums. Likom patenkinti maistu (cepelinai ir plokštainis kaip namie gaminti), dienos sriuba (pupelių) labai skani. Aptarnavimas labai malonus ir greitas. Dienos pietūs kainavo 2€ + kava atskirai. Rekomenduojam.

 • Danguolė
  0
  Labai ačiū visiems "Luokavos" restorano darbuotojams, kurie 2016-04-16 d. suruošė jubiliejų, skaniai pamaitino, puikiai aptarnavo ir sudėjo likusias vaišes į namus. Džiaugiuosi, kad mažam miestelyje yra tokios jaukios patalpos, šiuolaikiška įranga ir paslaugus, malonus kolektyvas.

 • buvau 5.0
  +1
  Nuvykau nelauktai ten, galvojau kad brangu nes restoranas, dienos pietus tik 2.40eu skani grybu sriuba ir lb patiko plokstainis, tikrai skanus.Aptarnavo padaveja veronika , maloni panele, vienu zodziu likau patenkintas.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną