Liuks KEBABAI

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Turkų
Patiekalų tipas WOK, Sushi, Kebabai, Pica, Fish and chips
1.9
Populiarus
Mus rasite
Kovo 11-osios g. 22, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 02:00 - - -
Antradienis 10:00 - 02:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 02:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 05:00 - - -
Penktadienis 00:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 00:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 02:00 - - -

Atsiliepimai apie Liuks KEBABAI

 • Vaidotas Norkeliunas 1.3
  0
  Visa laika valgau ta pati patiekala, bet si kart neimanoma valgyti, skonio jokio, bet ko prideta, o jau astrumas i burna neimanoma paimti. Plius dar saltas maistas. Kazkokia pamaina bloga

 • Inga Sukiene 1.0
  0
  Padazo del vaizdo,viskas sausa,neskanu ir vizualiai neskaniai atrodo.??

 • Deimantė Nomeikaitė 3.0
  0
  Kainos nemazos, maistas nera is geriausiu

 • Mireta Zuzevičiūtė 2.0
  0
  Dar tokio prasto aptarnavimo gyvenime nemačiau, panelė prie kasos nesuprato turbūt iš viso kur randasi, ne tai, kad blogai gražino graža, bet dviem klientam iš eilės pamiršo ja gražinti iš vis, žmonėm paprašius gražos, nebuvo nei atsiprašau nei jiems atėjus laba diena, sriubų dangtelių uždaryt nesugebėjo, uždarė nesandariai, servetelės ir skirtingos sriubos išbėgo maišelyje, paklausus ar nepamiršo vištienos prie sriubų sakė viskas yra, grįžus namo vištienos taip ir neradau, paskambinus ir pasakius šias įžvalgas gavau atgal: “atvažiuokit ir perdarysim, ne aš tas sriubas uždarinėjau”, piemenkos įdarbintos nežino net pagrindų kaip tinkamai aptarnaut ir bendraut su klientu!

 • Greta Puzinaitė 1.0
  0
  Kebabù į namus laukėm beveik 2h, gavom šaltus ir ištižusius, prašėm vienu atvežė kitus, reziume neįmanoma valgyt, 11€ į šiukšliù dėžę.

 • Karolina Sabaliauskaitė 1.3
  0
  Užsisakėm kebabus į namus. Atvežė ištižusius, net nepanašu buvo i kebabus, kaip sakant košė. Turėjom sumokėti 11.90eu, vairuotojas pareiškė, kad neturi grąžos, ir pareiškė, kad mes turim eit pas kaimynus skolintis pinigų ar paprašyt iškeisti.žinoma nei ėjom mes nei ką. Tada nuėjo į mašiną pažiūrėt ar turi grąžos, grįžęs pareiškė, kad turi ne 8.10eu grąžos o 7eu. Kaip šitaip galima? Paskutinį kartą pirkom. Aptarnavimas ir vairuotojo įžūlumas aukščiau visko. Patarimas vežiotis pinigus gražai, ir maistą pristatyti tokį, koks turi būti.

 • Vidmantas Hallow 1.3
  0
  Labai prasti veganiški kebabai. Skonis prastas ir nežinia koks padažas, bei kaina visai kitą negu rašo. Geriau jau **** kekabai, ten skaniau, pateikimas gražesnis ir kainą mažesnė.

 • Geliniai Nagai Vita 4.0
  0
  Viskas sklandžiai

 • Ineta Vėrikaitė 2.3
  +1
  Susižiūrėkit savo produktų kokybę!!!! Jau antrą kartą apsinuodiju nuo jūsų kebabų. Manau vertėtų pranešti apie jus. NIEKAM NEREKOMENDUOJU.

 • ANONIMAS
  +2
  2 Kartus iš eilės vemiu nuo jūsų kebabų ;)

Pasiūlyk restoraną