Lijo

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
3.8
Mus rasite
Kvietinių g. 14, GARGŽDAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 23:00
Antradienis 08:00 - 23:00
Trečiadienis 08:00 - 23:00
Ketvirtadienis 08:00 - 00:00
Penktadienis 08:00 - 00:00
Šeštadienis 08:00 - 00:00
Sekmadienis 08:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Lijo

 • Mantas Šatkus 5.0
  0
  Greitas ir šaunus aptarnavimas :)

 • Vilija
  0
  Skanus maistas, jauki vieta. Tik virtuve nemoka planuoti savo darbo ir laiko..Ilgai teko laukti maisto, nes kazkam gamino uzkandzius issinesimui..

 • Jonas
  +3
  Diena fantastiska, bet si vieta verta, kad ja aplenktu ir pietautu kazkur kitur. Pralaukus 40min gavome pirmuosius dienos meniu buvusius patiekalus- dienos sriuba, tada palaukua dar 40min- gavome visiskais saltus steikus ir anties krutinele. Na o dienos makaronai su baravykais ir burgeriai praejus 2val po atvykimo dar musu nepasieke. Kantriai laukiame toliau :) baisu pagalvoti kada atnes deserta...

 • dalia
  0
  Didelis būrys giminaičių smarkiai apsinuodijome šioje kavinėje pavalgę gedulingus pietus. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad taip gali atsitikti, nes pagal išvaizdą maistas nepasirodė blogas. Matyt, neprisilaikoma sanitarinių-higieninių reikalavimų. Po to, ką iškentėjau, daugiau niekada į šią maitinimo įstaigą nė kojos nekelčiau!

 • Zivile 5.0
  0
  Labai puiki vieta ir pavalgyti ir praleisti laika. Interjeras superinis, maistas irgi. O del aptarnavimo, tai tiesiog, kogero, tokio baro politika: niekas nesielgia, kaip su svarbiais ponais, sukuriama namu aplinka, paprastai, bet maloniai aptarnaujama, man asmeniskai patiko, kad niekas nevaidino ir nekure apsimestinai dirbtinio demesio.

 • svečius Svetlana 5.0
  0
  Viskas patiko, geras aptarnavimas, maistas-super, tik kondicionerius neveike

 • Gargzdiske
  0
  Lijo buvusi Astorija,tai matyt daugelis jaucia nostalgija tam meniu,kad negali visiskai atsisakyti kai kuriu patiekalu...Ka daryti zmogui jeigu meniu viskas tas pats per ta pati,nera jokiu naujienu.Jeigu valgau zuvi,tai galiu rinktis tik is 3 patiekalu + makaronu su krevetemis+vieninteles salotos su pelesiniu suriu,riesutais ? Ale pagerinta valgykla "Bulve'" seria pastoviai cepelinais,o seimininkai atrodo daug mate ir pakeliave,jaunatviski,o rupinasi labiau interjeru negu maistu,o tuo labiau aptarnavimu.Atejau po 2 metu pertraukos,baisu !

 • svečius
  0
  viskas ten labai normaliai !

 • asta 4.0
  +1
  maistas skanus. cepelinai ypač. su aptarnavimu stringa beveik visada. reikia ieškot, klaust.

 • Dovydas 4.0
  +1
  Nuostabi aplinka, nuostabus maistas, nuostabiai ir linksmai aptarnavo. Teko lankytis per laimingas valandas tai likome tikrai patenkinti. Aciū JUMS

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną