Legenda

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.3
Populiarus
Mus rasite
Šiaurės pr. 5a, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 02:00
Šeštadienis 12:00 - 02:00
Sekmadienis 12:00 - 21:00

Atsiliepimai apie Legenda

 • Mykolas JM 5.0
  +1
  Nuostabi vieta, maistas visada skanus, aptarnavimas tikrai geras. Kiek atvažiuojam visada liekam patenkinti.

 • Sandra Blakstienų Priauginimas 5.0
  +1
  Aplinka nepakartojama, aptarnavimas superinis. Visuomet norisi sugrįžti vėl ir vėl. Maisto kokybė superinė, didelis asortimentas. Ne kartą teko švęsti ir gimimo dienos šventę, bei dalyvauti vestuvėse, viskas buvo tobula. Rekomenduoju!

 • Ignas Mockapetris 5.0
  +1
  Geriausias kainos ir kokybes santykis. Jauki aplinka ir skanus maistas.

 • Rita Bukelskiene-Meskenaite 3.3
  -1
  Bandėme atšvęsti gimtadienį☹️ Stalas ir šalti patiekalai- puikūs.Nuvylė karšti,jie buvo vos šilti ir neskanūs.Gaila,bet vienas kepsnys,tikrąja prasme,pašvinkęs. Vakarą sugadino darbuotojų elgesys... Gaila padavėjos,jai teko daugiausia priekaištų išklausyti.Nuvylė labai,nerekomenduosiu niekam!

 • tautvydas bloznelis 1.3
  0
  Mums apkarto apsilankymas šioje vietoje - maistas atnešamas kada gaunasi, tarp pirmam svečiui pagrindinį patiekalą gana greitai, antra serija - po pusvalandžio, o paskutiniai tai išvis vos sulaukė. Bendri pietūs nesigavo, nutiko ir dar nepriimtinų dalykų.

 • Irutė K 5.0
  0
  Jauki aplinka, romantiška muzika, manau, yra tai, ko mes kiekvienas tikimės užsukę į naują restoraną. Būnant čia apima jausmas, lyg ne pirmą kartą čia užsukusi. Jauku, gražu ir miela

 • nijole
  0
  kokia kaina karsti patiekalai 1 asm o gerimai savi gali but?

 • diana
  0
  šventeme nauju metu išvakares maistas noretusi palinketi geresnio karšti patiekalai buvo vos drugni ir anties krutinele žalia viduj.Aptarnavimas noretusi palinketi išmokti kulturos.Nes paprasčiausiai uždavus klausimą mums atsake jus kuo nepatenkinti.

 • Liusė
  0
  Labai noriu padėkoti Legendos personalui, ypatingai Ritai, kuri mus aptarnavo vestuvių vakarą. Birželio 18 d. trečiame aukšte šventėme vestuves, labai likome patenkinti rūpestingu aptarnavimu, puošnia, jaukia aplinka. Tikriausiai viskuo labiau rūpinosi personalas, nei mes patys, viskas buvo labai gražiai padengta, maistas skanus, o ir kaina prieinama. Širdingai dėkojamee!!!

 • Sigita 5.0
  0
  Šeštadienį,šventėme sesės gimtadienį.Likome visi patenkinti muzikine programa, maistu ir aptarnavimu. Ir aplinka - maloni ir saugi.Mielai sugrįšime dar kada, prie progos ir rekomenduosime draugams, bei pažįstamiems. Visiems gražių ir malonių akimirkų šiame restorane.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną