Lazdynų žibutė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos, "Namų"
4.7

Įsikūrusi Lazdynų mikrorajone veikia kavinė „Lazdynų Žibutė". Ji dirba net nuo 1969-tųjų. Kavinė niekada nebuvo uždaryta ir visad turėjo savo lankytojų. Prieš porą metų radikaliai remontuota, su dizainerių pagalba jaukiai atnaujintas interjeras.

Dieną čia greitai ir skaniai papietausite (nuo 10 iki 16 val), o vakarais smagiai galėsite pažiūrėti rungtynes ar tiesiog maloniai pabendrauti. Kavinėje apsilanko ir užsienio svečių delegacijos, rengia konferencijas, seminarus.


Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00
Penktadienis 10:00 - 22:00
Šeštadienis 10:00 - 22:00
Sekmadienis 10:00 - 22:00

lgametė „Lazdynų Žibutės“ patirtis padės sukurti Jums nuostabią šventę 

Savaitgaliais neretai čia švenčiamos vestuvės, krikštynos, jubiliejai ar kitos svarbios progos...

Lazdynų mikrorajone ilgus metus veikia kavinė „Lazdynų Žibutė“. Dieną čia greitai ir skaniai papietausite (nuo 10 iki 16 val), o vakarais smagiai galėsite pažiūrėti rungtynes ar tiesiog maloniai pabendrauti. Savaitgaliais neretai čia švenčiamos vestuvės, krikštynos, jubiliejai ar kitos svarbios progos...

„Lazdynų Žibutėje“ - trys salės. Didžiojoje talpinama iki 150, o rengiant furšetą kavinė gali priimti 250 svečių. Antroje - iki 50 žmonių. apačioje, banketinėje salėje gali puotauti iki 35 svečių, prie salės taip pat yra ir pirtis. Beje, pirtis atskirai nenuomojama. 

Patiekalų čia – visa įvairovė. Dienos meniu patiekalai keičiami kasdien, o pagrindinis nusistovėjęs. Įvairios salotos, šaltieji ir karštieji patiekalai, desertai. Firminis ir pamėgtas – gardusis „Žibutės“ kepsnys su vištiena. Iš senųjų laikų išlikę suktinukai su grybų padažu, silkės bokštelis „Metropolis“ (ant agurko griežinėlio sudėti svogūnai, silkės gabaliukas ir skanų kasnelio viršunėlę papuošia majonezas). O ypatingoms progoms, vestuvėms, jubiliejui ar krikštynoms kavinė gamina pasakiškus tortus su puria grietinėle, juodu šokoladu, liesu jogurtu, riešutais ar varške, taip pat sausainius, bandeles, pyragus. Būtina paminėti „Karališkas tortas“, išskirtinis konditerių šedevras - „Braškės“ itin tinkamas krikštynoms. 

„Lazdynų Žibutės“ malonus kolektyvas išpildys Jūsų šventės norus ir tikrai pasistengs, kad čia apsilankytumėt dar ir dar kartelį. 

Nuotraukos: kavinės

lgametė „Lazdynų Žibutės“ patirtis padės sukurti Jums nuostabią šventę 

Savaitgaliais neretai čia švenčiamos vestuvės, krikštynos, jubiliejai ar kitos svarbios progos...


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 200
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Lazdynų žibutė

Pasiūlyk restoraną