Labuki

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Japonų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Sushi
3.9
Mus rasite
Didžioji g. 28, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 00:00
Šeštadienis 12:00 - 00:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Labuki

 • Aire 3.0
  0
  Kainos aukštos, visai neatitinka maisto kokybės, kuri yra labai jau vidutiniška. Bent jau neapsinuodijuom. Aptarnavimas beje aukščiausiam lygi (buvome Didziojoj g.)

 • Simonas 5.0
  -1
  Pardavė tuos restoranus Alma. Tas Oze dabar kažkoks vilnietis nusipirko, o Didžioji gatvėje ukrainietis. Atėjo jis Ir pradėjo ant visko taupyti.. Dabar berods kažkokia mergina iš Maskvos perėmė vadovavimą ir iškart aptarnavimas pagerėjo. Ji ten kaip papuošalas. Sušių kokybė gera, vynas puikus. Salotos su tunu skanios. Tik desertų neradome. Buvome restorane dviese, tai toks jausmas, kad privatus vakaras. Dar kabinos yra, galima pasislėpti nuo visų.

 • λιαβθα 5.0
  +2
  Αλμα κεκσε νεμοκαντι αλφθ

 • jo jo
  -1
  Valgiau 2015 03 14 Labuki Didziojoj gatvej sushi...kita diena viduriavimas, bendras silpnumas...pilvo skausmai, vienu zodziu apsinuodijau...manau buvo kazkas nlb sviezia

 • nepatenkintas
  -1
  kosmaras guobu gatveje, labuki didzioji g. jei riekia 1.5 val laukti uzsakymo o dar ne ta atnesa ko tikisei.. o aplinka, eina ..

 • Aura
  0
  Po apsilankymo Labuki bistro Ozo pc visa nakti sirgau,buvo labai bloga.Valgiau astria sriuba su jautiena.Daugiau ten nekelsiu kojos.

 • Aušra 5.0
  +6
  Tikrai geriausias suši restoranas Vilniuje, dažnai ten užsuku pietų (čia kalbu būtent apie Ozo Labuki bistro). Labai geras kainos ir kokybės santykis. Didžiulis sušių pasirinkimas, didelės porcijos, didesnės, nei kitur ir pats sušių dydis nemažas. Visada šviežūs, skanūs ir kokybiškai pagaminti. Kitur būna kažkokie sulipę, ištižę ar matomai ne pirmo šviežumo, o čia visuomet aukštos kokybės. Visiems rekomenduočiau.

 • as 5.0
  0
  na as tai lauko staliuku aptarnavimu negaliu skustis. daznai uz***me pavalgyti, patiekalai skanus paruosiami greitai.

 • Rashmi
  -1
  Saulėtą vakarą po smagaus pasivaikščiojimo tikėjomės skaniai pavakarieniauti Labuki 2014-05-22. Meniu atnešė iš karto. Žmonių buvo, bet ne visi staliukai lauke užsėsti. Prie gretimo staliuko prisėdo 2 užsieniečiai. Jų užsakymas buvo priimtas iš karto, po kiek laiko atneštos 4 porcijos ledų su priedais, tuomet dar po kiek laiko gėrimai ir iškviestas taxi. Mes vis dar laukėme kol prieis priimti užsakymą. Po 30 min. laukimo pasiteiravus iš tolo merginos ar prie mūsų kas nors prieis, ji per petį metė atsakimą: palaukite! Luktelėjome dar 10 min. Priėjo ir pasakė, kad ji manė, kad vaikinas priims užsakymą, nes jam pasakė... Man jau buvo neįdomu, kas ką manė po 40 minučių laukimo. Paprašiau atnešti atsiliepimų knygą. Dar po 10 minučių atėjo ir sakė, kad kažkas prašė perduoti, kad jie tokios net neturi... Jačiuosi grįžusi į senus tarybinius laikus, kai pirmenybė užsieniečiams, o vietiniai visada turi laiko palaukti :D Aptarnavimas tragiškas, apie virtuvę likom be nuomonės. Gerai, kad buvo saulėtas vakaras ir pasimėgavom šiluma... Pavakarieniavom kinietiškų patiekalų restorane. Sėkmės lankantis Labuki...

 • ema 5.0
  +2
  Skanu labai!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną