La Pasta Makaronų Namai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Makaronai | Pasta, Pica
3.6
Mus rasite
Verkių g. 29, VILNIUS
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00
Sekmadienis 12:00 - 21:00

Atsiliepimai apie La Pasta Makaronų Namai

 • Tomas As 4.3
  0
  Nelabai patiko, makaronų skonis galėtų būti ryškesnis, picos skanios. Interjeras gana keistas, ne visi supras.

 • Daug vile 4.0
  0
  Įvairus pasirinkimas, skanu, neįpareigojanti aplinka, puikus aptarnavimas. Kiek teko lankytis, staliukų visada yra. Labai tinka užsukti su visa šeima.

 • Audrius Rimavičius 4.3
  0
  Šefas iš Italijos ir itališki receptai. Tačiau kartais toks truputuką "kaip pataikysi" ž gali būti stipriai perpipirintas maistas, kartais suvirę makarai, kartais al dente. Norėtųsi pastovumo, ypač kai suvalgai kažką skanaus ir nori to paties dar kartą.

 • Marija Šauliūnaitė 1.7
  0
  Lankiausi dienos pietų metu, žmonių ne per daugiausiai, tikrai rasite staliuką. Interjeras neištaigingas, tačiau linksmas. Maistas - iš dienos pietų meniu, nuvylė. Valgėme dienos sriubą, picą ir lazaniją su krevetėmis. Nei vienas nelikome skaniai pavalgę. lazanijos palikau daugiau nei pusę, o padavėja net nenorėjo tam skirti laiko ir paklausti kodėl. Vis dažniau girdžiu prastus atsiliepimus apie šią įstaigą. Nei aš, nei kolegos, manau, negrįšime.

 • Danusia SJ 1.3
  0
  Buvome liepos mėnesį visa didele šeima švęsti sesers gimtadienio. Valgėme lauko erdvėje. Padavėja simpatiška, bet pasimetusi, nelabai orientavosi meniu. Aš asmeniškai valgiau risotto (berods su jūros gėrybėmis) , tai buvo tikrai neskanus. Pievagrybių trintos sriubos vaizdas... tai kaip vaiko kakučiai, labai neapetitiškai atrodė, nors papuošę kažkaip būtų.. Skonis irgi neįpatingas. Kiti lazanija ir kažkokius juodus makaronus valgė, tai nieks nebuvo sužavėtas. Deserto ten nebeužsisakynėjome, nes norėjosi iš ten išeiti. porcijos normalios, link mažesnių. nepigu. Antrą kartą ten neeičiau.

 • Daiva Daiva 3.7
  0
  Porcijos nėra didelės. O aptarnavime dar turi ko mokytis: užsakėme Tagliatelli su krevetėmis ir pesto padažu. Atnešė gana greitai (tuo metu salėje buvome vieninteliai), bet padavėjas žiūrėdamas, pro šalį ir glamžydamas rankas pasakė, kad krevečių neturi, todėl atnešė kitokį patiekalą, bet jis labai skanus, jums patiks, aš pats jį mielai valgau. Gerai, neprieštarausime. Užsakėme vyno. Pasakė, Jūs valgykite, o aš atnešiu. Pradėjome valgyti ir... radome krevečių. Hmmm... Atnešė vyną. Sakome - o krevečių radome :), padavėjas pasiskundė, kad jis čia dirba pirmą dieną, todėl nelabai dar žino. kaip čia išeina - padavėjas nežino, ką neša klientui?

 • Kotryna Papartyna 2.0
  0
  Virtuvei dar labai yra kur tobulėti. Makaronų namai, tačiau su makaronų paruošimu labai labai prastai.

 • Tomas Manas 2.7
  0
  Labai mėgstu makaronus, tad surizikavau ir daviau makaronų namams antrą šansą. Tiems kas tingi skaityti, iškart informuoju - trečio šanso nebus :( Interjeras vis toks pat šauniai jaukus, tačiau maistas šį syki buvo dar prastesnis eni kai lankiausi paskutinš sykį. Trinta pievagrybių sriuba tokio sūrumo, kad net nelabai galiu pasakyti kokio ji buvo skonio. Makaronai su tunu, kaparėliais ir alivuogėmis - jovalas be skonio, makaronai nedavirę (dar traškūs). Lazanija tas pats kas sriuba - nežmoniškai nusūdyta. Patiekalų pateikimas kaip tarpuvartės valgyklos. Nulis estetikos. Aptarnavimas keistas. stoviniuoji vos įėjęs, nei prisėst pasiūlo nei iki staliuko palydi. Bent paklausė ar buvo skanu (teko atlaikyti kritikos strėles). Žodžiu prastai, o kad negrįšiu tai faktas. Dvieju patiekalų ir vienos sriubos kaina (dienos pietūs) 11.5 eur.

 • Aušra Žukauskiene 5.0
  0
  Lankiausi šioje įstaigoje kelis kartus. Patiko viskas- ir aptarnavimas, ir nuoširdus bendravimas, ir maistas. Savininkas labai šiltas, malonus, linkęs bendrauti su klientais žmogus. patiko man, draugėms, rekomenuoju ir kitiems.

 • Gediminas Jasas 5.0
  0
  Skanu, jauku, dėmesingas aptarnavimas, logiškos kainos, išskirtinis interjeras, itališka emocija!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną