La Esperanza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
Patiekalų tipas Kepsniai | Steikai
3.8
30 Geriausių restoranų
Prabangus

„IDW Esperanza Resort " – tai prabangus penkių plius žvaigždučių deluxe klasės SPA viešbutis, išskirtinių pasaulio viešbučių tinklo „Small Luxury Hotels of the World" narys. Tai pirmasis viešbutis Europoje, kuris gavo „Guest Service Gold" apdovanojimą iš Amerikos viešbučių mokymo instituto. Tripadvisor.com ir Five Star Alliance įvertintas kaip vienas geriausių Lietuvoje jau keleri metai iš eilės. Ši prabangi, reikliausių pasaulio keliautojų ir garsenybių vertinama vieta, įkurdinta unikaliame Aukštadvario regioniniame parke, 14 hektarų plote, ant vaizdingo Ungurio ežero kranto, šalia Trakų. „IDW Esperanza Resort" siūlo tris gurmaniškus restoranus, prabangų SPA, įvairiausias pramogas bei išskirtinę aplinką, kuri atgaivins Jūsų kūną ir sielą.

Išlakios pušys, tviskantis ežero vanduo, elegancija ir prabanga „IDW Esperanza Resort" rezidencija yra maistas akims. Tačiau net ir didžiausių gurmanų širdis pavergia mūsų virtuvė. Užburiantys aromatai, unikalūs, kartais visiškai netikėti skonių deriniai, žolynai iš mūsų ekologinio daržo, − būkite tikri, kad gausite geriausia, ko tik galima tikėtis. Aukščiausios kokybės produktus užsakome iš tiekėjų, kurie tokiais pat produktais aprūpina „Michelino" žvaigždutėmis pažymėtus pasaulio restoranus.Darbo laikas
Pirmadienis 13:00 - 00:00
Antradienis 13:00 - 00:00
Trečiadienis 13:00 - 00:00
Ketvirtadienis 13:00 - 00:00
Penktadienis 13:00 - 00:00
Šeštadienis 13:00 - 00:00
Sekmadienis 13:00 - 00:00

Jūsų gyvenimo pobūvis „IDW Esperanza Resort“
 

„IDW Esperanza Resort“ restoranuose galite rengi įvairias šventes, patyrusi komanda padės paruošti specialų meniu, parinkti gėrimus bei suderinti kitas detales. „IDW Esperanza Resort“ rezidencijoje taip pat organizuojami įvairūs verslo susitikimai ir konferencijos, kurių metu bus pasirūpinta būtiniausia įranga bei renginio vaišėmis.
Kulinarinė IDW Esperanza Resort kelionė vingiuoja per tris restoranus: „La Esperanza", „La Costa" ir „La Terazza". Nepaprastam maistui ypatingo skonio prideda intymi atmosfera ir tobulas aptarnavimas. Restoranų virtuvės meistras Mickey Bhoite pasižymi unikaliomis šefo savybėmis, savo patiekalus jis derina su vynais iš išskirtinės rezidencijos vyno rūsio kolekcijos, o meniu keičia kiekvieną sezoną.

Jūsų gyvenimo pobūvis „IDW Esperanza Resort“
 


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 80
Vidutinė kaina asmeniui €€€€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie La Esperanza

Pasiūlyk restoraną