La Crepe

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Pica, Blynai
2.2
Mus rasite
Saltoniškių g. 9, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 09:00 - 23:00
Antradienis 09:00 - 23:00
Trečiadienis 09:00 - 23:00
Ketvirtadienis 09:00 - 23:00
Penktadienis 09:00 - 23:00
Šeštadienis 09:00 - 23:00
Sekmadienis 09:00 - 23:00

Atsiliepimai apie La Crepe

 • Dalia Vaskevic 1.0
  0
  Pralaukiam 40 min nepriejo padavejas.vizgino uodegas tik pries uzsieniecius.geda.....niekada nesilankysiu pas jus.cia vilniaus gatveje.

 • Viktorija Arbačiauskė 2.7
  0
  Užsisakiau čirvinį blyną su uogomis ir ledais, atnešė 5 uogas ant patiekalo, ne taip įsivaizduoji patiekalą, kai rašo su uogomis, kurios kaip ir turėtų būti ne tik papuošimas. O papuoštos mėtos nenuplautos, taip pat kaip murzina stiklinė.

 • Olga Špitaliova 4.3
  0
  Aptarnavimas labai nemalonus. Jau ne pirma karta cia lankausi, bet aptarnavimas nesikeicia, nors maistas labai skanus. CUP prekybos centre

 • Jolita Jakubauskaite 1.0
  0
  Buvome vakar Vilniuje, Gedimino pr. Daugiau niekada ten neisime! Picos padą norėjosi dar pakepti, paprašiau kad papildomai pridėtų alyvuogių, kai atnešė picą tuomet perspėjo kad jos su kauliukais, kurių nevalgiau galiausiai ir papildomai 1€ teko primokėti. Įrankių teko prašyti, nes jų trūko, padažų teko prašyti, nes jų neatnešė, taip pat ir druskos ir pipirų. Užsisakiau šaltos Late kavos su mangais, tai gėriau vandenį su kavos kvapu. Vaikams užsakėme gėrimą, paaiškėjo kad jo neturi, pakeitėme į sultis, kai atnešė sąskaita, gėrimas nebuvo išminusuotas, tuomet padavėje pasakė tiesiog už jį nedamokėti, tai teko išsitraukti telefoną patiems atminusuoti is sąskaitos, kad žinotume kiek reikia mokėti. Buvo neskanu, na gal tik dienos sriuba, kuriai neturėjome priekaištų.

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta 2016 10 30 dviese. Aptarnavo "139p11" Užsakyta: 2 angliški pusryčiai ir 2 juodos kavos. Aptarnavimas:teisingas. Šįsyk - patiekalai pirm atnešti damai. Maistas - skanus, teisingas, sotus. Anglški pusryčiai tiesiog tokie, kokie jie ir turi būti. Arbatpinigiai privalomi, grįžti dar kartą - verta.

 • Ieva
  0
  La crepe kavinės maisto į namus laukiau 3 val, 10 min, nors buvo parašyta, kad pristatymas max iki 2 val. Nežinau kur jie tą maistą laikė ir iš kur vežė, nes ir sriuba ir blynas buvo visiškai šalti.. Sriuba dar pusė velnio, bet blynas tragiškas. Vietoje kumpio tiesiog didelę gausybė pritarkuotos daktariškos dešros, apie kitus ingridientus net nekalbu, nes jų beveik nebuvo :D Žodžiu siaubas siaubas ir dar kartą siaubas :)

 • E. 1.0
  0
  Teko kelis kartus valgyti La Crepe, esančiame Panoramoje. Blyneliai visai skanūs, nors paprasti (pirmas apsilankymas), tačiau dienos pietūs buvo kažkas siaubingo - persūdyta sriuba, nevalgomai persūdytas patiekalo garnyras (mane net supykino), kažkoks ištižęs creme brulee (antras apsilankymas), perkepusi ir pajuodusi pica (jie taip vadina, bet tai nepanašu į picą tikrai) su begalės šlykštaus, kažkokio dirbtinio majonezo skoniu (ir vėl supykino)(trečias ir paskutinis apsilankymas).

 • Tragedija, o ne maistas
  +2
  Pristatymas į namus vėlavo beveik valandą. Žinoma, tai galima pateisinti - visko pasitaiko. TAČIAU atvežti "amerikietiški blyneliai" (dviejų rūšių) atrodė taip lyg būtų "lietuviški blyneliai", kepti namuose, vos kelių milimetrų storio (gaila, kad čia negalima įkelti nuotraukų). Skonis lygiai taip pat - kaip eilinių šaltų blynų. Nuotraukose, kuriose vaizduojami jų "amerikietiški blyneliai", galite matyti tikrus amerikietiškus blynus, todėl neapsigaukite - užsisakę, gausite tai, kas jums kels pasibaisėjimą. Jokiu būdu daugiau iš "La Crepe" maisto neužsisakysime - pinigai išmesti į balą.

 • Viktorija 1.0
  +2
  Buvau Vilniuje Gedimino pr.La Crepe likau visiškai nepatenkinta ir nepavaligiau. Drauges užsake picas ,o aš sriuba. Picas atnešė šaltos ir visiškai neparoštos. Sriubos laukiau 1 valanda. Drauges jau suvalge picas o aš vis laukiu. Padavejas apeina mus tik kad nepaviestum. Tieko beveik garsiai šaukti kad prietų. Pagaliau priejau ir paparsašiau pakviesti administratore. Padavėjas pasakė kad sriuba jie negali pagaminti nes niera vyreju. O anksčiau pasakyti negalejo. Administratore pasake jog tipo užimta savo reikalais ir negali prieti. Va taip jie ten dirba

 • Vytautas 5.0
  -1
  Būta liepos 24 dviese. Aptarnavo:nepamenu tiksliai numerio. Užsakyta: 2 angliški pusryčiai, 2 juodos kavos (nagi reikia kažkaip 9 h. ryto papusryčiauti?). Aptarnavimas:visiškai teisingas. Matosi, personalas ir moka aptarnauti, ir arbatpinigių tokiu būdu užsidirba. Maistas: angliški pusryčiai - nuostabūs. Skanūs, sotūs - džiagsmas ir daina. Kava gera. Pavalgius pusryčius - iki kokių 16 h. nesinorėjo nieko valgyti. Arbatpinigų,savaime aišku, palikta. Išvada:tikrai verta ateiti skanaus maisto ir puikaus aptarnavimo.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną