La Crepe

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Pica
2.1
Mus rasite
Tilžės g. 109, ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 23:00 - - -
Antradienis 09:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 09:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie La Crepe

 • Irmantas Ramanauskas 3.0
  0
  Labai nuvylė restorano priežiūra. Atsisėdome prie stogo krašto, ant minkštos sofos, po gerų 10 minučių sėdėjome kiaurai šlapi, nes papūtus vėjui pasikėlė brezentas ir jame susikaupęs vanduo nusileido kriokliu ant mūsų. Niekas nesugebėjo pašalinti susikaupusio vandens, susidariusio brezento kišenėje, kuris nusileido tiesiai ant mūsų. Manau tai tikrai ne pirmas kartas, kadangi restoranas veikia ne pirmus metus, ir visai nesvarbu,kad dabar yra vasara, ateiname čia pasisėdėti, pavalgyti ir maloniai praleisti laiką, o ne būti kiaurai apipilti vandeniu. Lankiausi nebe pirmą, bet paskutinį kartą. Manau reiktų tuo susirūpinti, žmonės čia ateina pavalgyti, o ne išsimaudyti.

 • Albiyno Irinel 2.3
  0
  Nekokybiskas letas aptarnavimas , alus pilamas i tapati bokala antra karta . Nezinau kam skirti sitie migtukai jei niekas i juos nereguoja nusivyles administratores -padavejos darbu siandiena.

 • Liudas Žvigaitis 2.7
  0
  Pica baisi, o kokteiliai neatitinka receptu. Leduku gerokai daugiau, nei pacio kokteilio.

 • Viktoras Jadvygas 1.0
  -1
  Labai esu eilini siki nusiviles sia kavine maistas kokybe beproto prasta kuldunai atnese saltus vidus dar susales mesa neskani .dar tokiu virejunkurios nemoka gaminti nemaciau gyvenime patarimas keiskit virejus .jei norit kad klijentao gristu antra karta labai suprastejes maistas pradekit taisytis nes kitaip bus mazai klijenturos patariu visiem jei eisit labai gerai pagalvokit ar verta cia eiti Geros dienos .

 • vaidas
  +1
  Labai neskanei pavalgeme ,virejos ten visiskai nemoka gaminti maisto kuldunai be miesos arba atnesa riebaluose paskendusius druskos maiste nerasta maisto isvaizda nekaska yra patiekimas baisus ir apie ten drbancius padavejas tai patyliu, nes nemoka jos aptarnauti zmoniu visai grubios yra mato kad kviecia klijentas padaveja tai net neateina nu zodziu jei nekeisyt maisto kokybes ir vireju tai prarasit klijentus stenkites labiau.

 • Lijana 1.0
  +1
  Pirmas ir paskutinis kartas kai ten nuėjau...Šiaulių akropolyje..esu buvus Saulės mieste toje pacioje picerijoje,maistas superinis buvo,picos skanios...o čia užsisakėm dvi picas ir sprandinės kepsnį,su dukra suvalgėm picas dar pusvalandį turejom laukti kol kepsnį atneš.Manau šeimos atvažiuoja kad kartu papietautų,o ne po vieną...sprandinės kepsnys ant tiek perkepęs sausas ir kietas,apie picas iš vis patylėsiu...ir coca cola laikykit šaldytuve kad nereikėtų kaip arbatos gerti...Nesam niekur šlykščiau paietavę,nors daugybę kavinių ir picerijų esam aplanke.

 • Lina
  -1
  Žinot skaitau komentarus ir galvoju, kokio velnio jūs ten einat, jei taip viskas blogai, gaminkit patys namuose. Kiek man teko būti Šiaulių La Crepe akropolyje , gerai, mandagiai aptarnauja. Reikia suprasti, kad jie irgi žmonės, kurie dirba ilgas valandas ir pavargsta. O jei suklysta, galima normaliai priminti, o ne kolioti. Įdomu ar šie rašytojai savo darbo vietoje niekada neklysta. Pažiūrėkite kiek žmonių būna kavinėje ir kiek padavėjų. Reikia suprasti dirbančius žmones. Juk mes dirbame, tai irgi pavargstame. Jei jau einame į kavinę pailsėti, pabūti su šeima ar draugais, tai bent jau nusineškime gerą nuotaiką ir supratimą. Na o jei suklydo, galima mandagiai viską išspręsti. Ir jums bus atlyginta tuo pačiu. Sėkmės dirbantiems kavinėje.

 • Simona
  +1
  MAn tai ten super viskas. Tiek akropoli, tiek Saulės mieste. Ir išvis, žmonės, jei ten tiek jau blogai, ko jūs einat ten? Yra begalė kitų kavinių... Neveltui lietuvių bruožas, kad apsoliučiai viskas turi būti blogai... Eikit į Čili pica, gal ten geriau bus. Dieve mano...

 • Simona
  0
  Siandien buvome kavineje la crepe akropoly aptarnavimas klaikus, padaveja ugne buvo labai nemaloni picos laukeme apie valanda ir tai gavom klaikios formos ir dar salta... keiskit darbuotojus nes prarandat klientus

 • Rot
  0
  Tragedija tiek akre tiek saules mieste su la crepu. Maistas neskanus, o kartais net padavejos neaptarnauja.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną