Kybynlar

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Karaimų
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Kibinai
3.2
Mus rasite
Karaimų g. 29, TRAKAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00
Sekmadienis 11:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Kybynlar

 • Daug vile 4.7
  0
  Labai skanūs pyragai, ypač su aviena. Truputį panašu į kibiną, bet daug skaniau. Taip pat labai didelis ir įvairus kibinų pasirinkimas, kai šalta jauku prisėsti antrame aukšte.

 • Dalia Gvaz 3.3
  0
  Normalus aptarnavimas, jaukus antras aukstas, bet kainos aukstos- nuo 10€ norint uzsakyti daugiau nei kibina. Kalakutienos kepsnys (11€ ) skanus, bet del kitu patiekalu sunku komentuot. Gavau aviena saldzioj kosej uz 12€. Avienos desertas:) kuskusas pavandeniaves, uzpiltas cukraus su vandeniu mixtura. Nustebino, bet ne taip kaip tikejaus..nemanau jog dar uzsuksiu-neatitinka kainos kokybes

 • Loreta Starkeviciene 1.0
  0
  Deja deja... kuo toliau tuo blogiau. Aptarnavo greitai, nes kibinai, taip pat ir pyragas su vištiena- pašildyti mikrobangėje. ( guminė tešla, įdaras šaltas). Lankiausi paskutinį kartą.

 • Rasa Dobiliauskiene 1.0
  0
  Maistas klaikus!!!! Kainos aukštos, visiškai neatitinka kokybės. Susidarė įspudis, jog virtuvėje dirba kaimynė iš gretimo namo , o ne profesionalūs virėjai. Buvau pirmą ir paskutinį kartą.

 • Vištų Lesalas 2.7
  0
  Šiandien (2017 06 18 d.) apšalau nuo kibino su aviena kainos - Senoji Kibininė (kibinų etalonas jei ką:) už savąjį n metų prašosi po 2.1€, o šitie Kybynlar nesigėdi po 2.9€ prašytis.. atsiprašau.. man su šeima 6 vnt. perkant gaunasi kone 5€ skirtumas.. Neskurstu, bet akiplėšoms savo pinigų nedalinu - jau geriau paėjėsiu keliasdešimt metrų pas kurį nors adekvačiau į kliento kišenę žiūrintį jūsų kaimyną.. Atsipaipaliokit ponuliai! Ir taip ratu pro jus jau daug metų praeinu, tai daba manot kitaip elgsiuos ir draugams pasakosiu?

 • Rūta
  0
  Jei perkate išsinešti ir ypač didesnį kiekį - tikrinkite čekį ir kiekį. Lankėmės 2016-05-14, mums įmušė daugiau nei užsisakėme, apmokėdama tą pastebėjau, bet nusprendžiau pasižiūrėti, kas čia bus. Žinoma, supakavo tiek, kiek užsakiau. Kai grįžau su čekiu rankoje, iš karto suprato ir be kalbų atnešė trūkstamą kiekį. Neatsiprašė. Vienas kibinas kainuoja 2-2,9 eur.

 • Justina
  0
  Aptarnavimas siaubingas,padavejos laksto issiblaskiusios,vis ka nors pamirsta.Maistas ten tikra tragedija,pyragas su aveina tiesiog nevalgomas,mesa gumine i beskone, kibinai irgi sausi ir beskoniai.Kainos neadekvacios tokiai prastai maisto kokybei.

 • inga
  0
  Aptarnavimas siaubingas. Reikia laukt gal valanda kol kibina atnes. Padaveju rekavimas nepaidant to kad girdi klientai

 • ieva
  0
  suprastėjus kibinams mėgstamoje kibi ninėje, užsisakėn telefonu iš kybynlar 2 su aviena, 2vegetariškus. Retai rašau komentarus, bet šisyk negaliu neparašyt. Tešla sprangi, aviena...tiesa sakant nesu tikra ar ten tikrai buvo aviena-sunkiai kramtoma, nemalonaus kvapo, neskani. Gerai bent kad patys kibinai buvo maži...vegetariški -super sausi, varškė rūgšti. Vėlgi-gerai kad mažučiai kibinai. Skonio negelbėjo net tai kad buvom alkani. Nenuostabu kad užėjus trakų miesto šventės pavakarę, beveik nebuvo žmonių. Paskutinis apsilankymas ten.

 • Eglė
  0
  Buvau čia pirmą kartą ir turbūt paskutinį.Aptarnavo greitai, bet "metaliniais" veidais, bet tiek to.Svarbiausia užsisakėm marinuotus keptus avienos šonkaulius.Atnešė tokiuose gražiuose moliniuose induose su tokiu smailėjančiu dangčiu,taip įspūdingai ,atrodė, kad tame inde ir bus aviena kepta,bet kai nukėlė dangčius...tai pamatėme koks s... ten viduje.Pats indas šaltas(net nesugebėjo pašildyti), mėsa apdžiūvusi, neaišku kada kepta taip pat šalta,tai visa laimė, kad nors minkšta, o padažas tai ketčupas:)Žirniai prie alaus atšalę ir su avienos džiūvėsiais:)Gal žmonėms, kurie nelabai lankosi kavinėse, restoranuose ten ir skanu,o gal ne su visais patiekalais ten taip blogai,gal tik mums taip pasitaikė.Išėjome nusivylę...va tada ir kainos didelės pasidaro:)ai dar aluje radom citrinos 2 seklas, tai supratom, kad taurių neplauna:)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną