Kuršmarių vila

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
2.9
Mus rasite
Preilos g. 93, Preila, NERINGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 08:00 - 22:00 - - -
Antradienis 08:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 08:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 08:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 08:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 08:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 08:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Kuršmarių vila

 • Gintare
  0
  Vieta patraukli, ant marių kranto, Preiloje vienintelė kavinė. Užsukome pakeliui,išankstinių nuostatų neturėjome. Nustebino padavėjai, visiškai išsękusiais ir nelaimingais vedais- tikrai nesukelia minčių, kad esi laukiamas svečias. Išeinantys klientai patarė neužsisakinėti maisto, nes labai neskanu. Žuvis tešloje buvo trupinėlis žuvies kotleto gniūžtėje tešlos. Tiesa, geriausia patiekale turbūt ir buvo tešla.Bet tada ir patiekalas turi vadintis atitinkamai - "žuvies skonio tešla". Desertų meniu mena labai senus laikus: plakta grietinėlė, ledai, ledų kokteilis. Kainos gan aukštos, ypač atsižvelgiant į kokybę. Šeimininkai, regis, visai nesidomi atsiliepimais. Nelaimingi ir darbuotojai, ir klientai.

 • lilija
  0
  Jei zadat dirbti ar poilsiauti-patarciau kitur.Baisu.Jei noresite daugiau informacijos,parasykite man.

 • eglė 1.0
  0
  Tragedija!!!

 • eglė
  0
  Aptarnavimas tragiškas, meniu pasiimt patiems, servetėles ir prieskonius irgi patys turėjom atsinešti. Maistas taip pat baisus, žuvis išmirkus riebaluose,bulvytės fri tos pačios žuvies skonio, žuvienė su kaulais, kokybė prastesnė už valgyklos, o kainos restorano lygio. Savininke atkreip dėmesį!!! O visi skaitantieji už 800 metrų yra kita normali kavinė.

 • R
  0
  Tragedija!

 • Eglė 1.0
  0
  Nu jokiom aplinkybėm daugiau šitoj vietoj su šeima nesilankysim ir kitiems nerekomenduojam. Maistas tragiškas, kainos nesvietiškos, o dar ir aplinka nebuvo pati maloniausia - triukšmas iš virtuvės buvo baisus (kažkas ginčijosi), nors lyg ir sėdėjom toliau. Pavažiuokit šiek tiek toliau iki Nidos, ten ir kavinių normalesnių yra atidaryta, ir aplinka malonesnė.

 • lina
  0
  netempia 200 litu niekaip, tai skyle durneliams kurie niekur toliau nera nuvaziave, jei cia kaimas tai ir kaina turi buti kaimiska, vanduo smirda, vaikai bliauna virs kriaukles pasilenkt neimanoma dantu nusiplaut, lovoj vos sutilpom.Seimininkam reiketu pakeliauti pasidometi dizainu viskas keiciasi tobuleja, jie uzstrigo 2000 metuose,manau be perspektyvu,siuolaikiskam zmogui cia ne vieta. 2011

 • gintaras
  0
  buvau uzsukes papietauti ir labai nusivyliau virtuves darbu,bulvyniai blynai turbut is dirbtines teslos o karbonadas tai patiektas kaip eilineje valgykloje,o kainos tai kaip rimtam restorane!

 • skaiva 2.0
  0
  4 bulviniai blyneliai nezinau ar cia didele porcija.bett esme ta kad nagavom pries 3 men uzsakyto kambario,va tokiu dalyku nesuprantu. Kitur apsisuktum ir ieskotum kitos vietos,bet sezono metu tai beliko nuryt karteli.Aisku sumokejom kaip uz ana

 • janina 5.0
  0
  ..nuostabiai skanu ir diiiideles porcijos.Seni klientai,sekmes ir taip dar ilgai!!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną