Kurhauzas

Įtraukti prie mėgstamų
4.6
Restoranas „Kurhauzas” – pasirinkimas tiems, kurie nori būti nustebinti ar įkvėpti savito interjero ir kokybiško maisto. Restoranas jau penkerius metus įsikūrę istoriniame Birštono kurhauze, kur siūlome kruoščiai sukurtą „a la carte meniu” bei nuoširdų šeimos restorano aptarnavimą. Aplankykite pietums ar vakarienei, užsukite deserto ar tiesiog pasišnekučiuoti.

Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis 12:00 - 22:00
Trečiadienis 12:00 - 22:00
Ketvirtadienis 12:00 - 22:00
Penktadienis 12:00 - 22:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 150
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Kurhauzas

 • Marija Šauliūnaitė 4.0
  0
  Kokybiškas ir skanus maistas, jauki aplinka. Tik kainos kaip Birštone didokos, o porcijos mažos. Reflektuojant, kažko unikalaus pritrūko, bet tai kol kas geriausia vieta mieste :)

 • Ruslanas Loginovas 5.0
  0
  labai patiko. kuklu bet viskas su skoniu. maistas super

 • Simona 5.0
  0
  labai patiko naujasis meniu ! Dažnai čia lankomės ir nei karto nenusivylėme ir nebuvome nuvilti :) REKOMENDUOJU

 • Gintare 5.0
  +3
  10/10 geriausias pasirinkimas Birštono kurorte.

 • erika 5.0
  +3
  viskas labai gerai sioje vietoje, skanu ir estetiska. kas vaziuojat savaitgali - rezervuokite stala, nes nerezervavus sunku rasti kur prisesti :) po to liksit be pietu

 • Siga 5.0
  +3
  labai patiko maistas !! 10/10

 • Rūta
  -4
  Požiūris į verslą tikrai keistokas. Toks, sakyčiau, vienadienis. Nesiunčia nei pasiūlymo, nei sutarties furšetui, vilkina, tikina, kad viską susitarėme žodžiu, o renginio išvakarėse atsiranda nemenka papildoma suma, nes "man pasirodė, kad per maža kaina". Tai nežinau ar šitaip turėtų būti daromi verslai. Kitą kartą turėdama didesnį ir iškilmingesnį renginį tikrai nesirinkčiau šio restorano.

 • Svecias
  -2
  Tie , kas raso ,kad aptarnavimas bogas - neteisus . Nes aptarnavimo nera jokio. Valgiau viduje . Ir puikiai maciau kaip viskas blogai organizuota. Tragedija . Maistas - Su pretenzijom i kazka . Bet ne daugiau. Senai valgiau baisesnej istaigoj . ( restoranu pavadint neapsivercia liezuvis )

 • Kotryna 5.0
  +3
  Buvom su draugais savaitgali, labai patiko ir paliko gera ispudi :) prasedejom gal tris valandas, nes maistas, muzika ir aplinka superiniai !

 • people c'mon 5.0
  +3
  Viskas gerai su aptarnavimu, ar jus nepastebit kiek zmoniu vasaros savaitgaliais lankosi Birstone nesvarbu ar kurhauze ar picerijoj? ar dar kur kitur

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną