Kurėnas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
4.0
Mus rasite
Janonio g. 19, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 19:30
Antradienis 11:00 - 19:30
Trečiadienis 11:00 - 19:30
Ketvirtadienis 11:00 - 19:30
Penktadienis 11:00 - 19:30
Šeštadienis 12:00 - 19:30
Sekmadienis 12:00 - 18:00

Atsiliepimai apie Kurėnas

 • Donata
  -1
  Nei maistas nei aptarnavimas! Pirma-iejus I bara padaveja *** padejus sedi telefone narso,iskrenda barmene I bara gryzus is kazkur,mandagumas zodziu nera,nelaimingiausia asmenybe turbut visam pasaulyje,turejo but dienos sriuba ,,darzoviu,,atnesa sriuba ne vienos darzoves,plaukioja kazkokie juodi dalykai,paklausiau barmenes ar cia gal grybai,atsakyma tobula gavau.: nezinau,jautiesi kalta kad atejai I bara,saltibarsciai kaip mazgote,kinietiskos salotos isvis patyliu,vistiena vos vos pakepta,zodziu uzsikalkit langines ir nedirbkit

 • savininkai
  +5
  Kavinės darbas yra pastoviai tikrinamas įvairių kontroliuojančių tarnybų,pakartotinai buvo patikrintas ir dėl šio lankytojo nusiskundimo,pažeidimų nenustatyta,skundas buvo pripažintas nepagrįstu,nes,nei analizų,nei kitų objektyvių duomenų,įrodančių,kad lankytojos sunegalavimo priežąstis buvo 1 iš dviejų kepsnių,išsineštų iš kavinės į namus,nėra. Suprantame,kad šio, jokio pagrindo neturinčio pareiškimo priežąstis-reikalauta ,bet negauta iš baro materialinė nauda,todėl ir esame šmeižiami internetinėje erdvėje...

 • Lankytojas 1.0
  +1
  Dėmesio! Norime informuoti, kad po vakarienės Kavinėje-bare "KURĖNAS" (adresas Janonio g. 19, KLAIPĖDA) buvo labai stiprus apsinuodijimas maistu. Buvo kreipiamasi į Klaipėdos Universitetinės ligoninės priimamąjį, kur buvo atlikta pirmoji pagalba, paskirti analizai ir tolimesnis gydimas. Manome, kad tai galėjo būti eilinis, ne vienintelis atvejis. Pasekmės po apsinuodijimo Kavinėje-bare "KURĖNAS" gali būti rimtos. Prašome atkreipti dėmesį į virtuvės, produktu kokybe ir sanitarines normos būseną Kavinėje-bare "KURĖNAS". Lankytojas / Kavinė-bare "KURĖNAS"

 • savininkai
  0
  Norėčiau atsakyti p.Erikai.Labai jūsų atsiprašome už sugadintą nuotaiką mūsų kavinėje,situaciją išsiaiškinome,kalta padavėja iš darbo atleista,nes tai buvo ne pirmas nusiskundimas .Tikimės ,kad ateityje suteiksite progą mums pasitaisyti.

 • Erika 1.0
  +1
  Buvom šioje kavinėje tikrai paskutinį kartą. Atėjusi didelė kompanija apie 12 žmonių ir pasiruošusi skaniai papietauti liko labai sugadinta nuotaika, dėja.Prie maisto gal labai ir kabinėtis negalima, tačiau prie aptarnavimo-baisu. Visų pirma atnešus vaikui užsakytų obuolių sulčių- jos man pasirodė įtartinai putotos ir drumzlinos, gerai kad prieš vaikui geriant pati jų paragavau- sultys buvo surūgusios, pasakius tai nebuvo jokio atsiprašymo o tiesiog atnešė kitas, matyt tai joms nebuvo naujiena. Tada atėjo eilė karštiems patiekalams, vienas iš svečių užsisakė kepsnį ir pabrėžė kad nenori jokių padažų o tik kepsnio. Atnešė kepsnį su padažais aplietą, pasakius kad buvo užsakyta ne tai ir tokio kepsnio nevalgysim, buvo pradėtos reikšti pretenzijos kažkas panašaus į "kur aš dėsiu tą kepsnį jei virtuvėje taip padarė", pasakius kad norim tokio patiekalo kokio užsisakėm lėkštė buvo išneštą ir su ja buvo nulėkta į virtuvę, ko pasekoje išgirdom tokį triukšmą ir rėkimą kad pasidarė net nejauku. Sprendžiant iš pokalbio pykosi padavėja ir virėja, patarimas iš virėjos pusės buvo -"mažiau isterikuok". Žodžiu- išėjom tikrai pakraupę ir nemanau kad kada nors dar čia apsilankysim ar parekomenduosim kitiems.

 • Anna 3.0
  +6
  Negaliu tyleti!!!su kolegemis labai daznai lankomes sioje kavineje.Dienos pietus skanus ir nepaisant to,kad kavine buna sausakimsa,gan greitai ju sulaukiame,taciau aptarnavimas tikrai prastas.Na ir kodel mes visada turime "pakliuti ant tos pacios padavejos?!!!"Koleges megsta juokauti kad tai turbut karma.Juodaplauke mergina,kuri atrodo negali musu pakesti,nes vel atejome.Tik izengus pro duris pasitinka tas pats nepatenkintas veidas ir nepasitenkinimo demonstravimas.Alio mielieji savininkai ar jus nematote, kaip dirba jusu personalas???Ar jums visiskai nesvarbu kaip bendraujama su jusu klientais???puikiai suprantu,kad sunku suspeti aptarnauti visus bet ar nemanote,kad tai ne klientu problema?negi neuzdirbate ant dar vieno padavejo? Gaila,kad taupote aptarnavimo kokybes saskaita

 • Ugnė
  +3
  Nusprendėme su kolege šiandien papietauti Kurėne, nes sudomino dienos pietų meniu. Esame buvusios čia jau ne kartą ir puikiai žinome, kad užsisakius ne iš dienos meniu, patiekalo reikės laukti ilgiau, tačiau net tokiu atveju, per valandą apsisukdavome. Aptarnavimo operatyvumu ši kavinė-baras niekada nepasižymėjo, tačiau nuėjus šiandien - pasijutome, kaip nepageidaujamos. Susiradome staliuką, šalia buvo banketas ir 15 minučių padavėja "zujo" tik prie banketo klientų (kaip bebūtų keista, padavėjos šį kartą buvo dvi, paprastai randame tik vieną). Mums pačioms maloniai paprašius, kad padavėja prieitų, nes norime užsisakyti iš dienos meniu, sulaukėme tokio grubaus, nemalonaus ir aukštesnio tono bei perkreipto veido atsakymo, kokio dar neteko išgirsti net paprasčiausioje picerijoje (kurioje aptarnavimas, palyginus su šiandienos "nuotykiu" - ypatingai puikus): "Ne dabar, vistiek reiks ilgai laukti". Tiesiog pasibaisėjome padavėja. O savininkui/ei galima būtų tik patarti, kad nebetaupytų tų pinigų ir pasamdytų papildomų žmonių (bent jau pietų metu), kad nereikėtų tai vargšei vien apie banketo svečius sukinėtis, o į kitus klientus būtų nusispjauti. Tai tiek, manęs ir mano kolegės bei mūsų pažistamų rato ten nė kojos daugiau nebus - ir viskas tik per vienos darbuotojos elgesį.

 • Ingrida 1.0
  +3
  Anksciau viskas cia buvo kitaip.maistas budavo nepriekaistingas,spirguciai padaze neatsale, latte ne paprastame kavos puodelyje...padaveja buvo nemandagi.sedejom prie lango,atejo pareiske,kad jai karsta ir atidare mums uz nugaros langa.taip negalima! Kur elementari kultura ir suvokims,kaip bendrauti su klientais?

 • buves lankytojas
  +1
  Labai gaila ,kad atėjus pavakarieniauti,gauni nekokybišką maistą ir patiekimas toks kokio jau nebėra ir kaimo kavinėse,gal reikėtų savininkui keisti visai neišmanančią virėją,nes tuščias baras vakare jau sako ,kad kažkas jau negerai. Linkiu sėkmės. buvęs lankytojas.

 • buves lankytojas
  0
  Labai gaila ,kad atėjus pavakarieniauti,gauni nekokybišką maistą ir patiekimas toks kokio jau nebėra ir kaimo kavinėse,gal reikėtų savininkui keisti visai neišmanančią virėją,nes tuščias baras vakare jau sako ,kad kažkas jau negerai. Linkiu sėkmės. buvęs lankytojas.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną