Kukudra

Įtraukti prie mėgstamų
3.7
Populiarus
Mus rasite
Klaipėdos g. 16, Kretingalė, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Kukudra

 • Irina D 3.7
  +1
  Maisto kokybė neatitinka aukštos kainos.

 • Kristina 5.0
  +2
  Laba diena, Na iš tikro skaitydama Jūsų atsiliepimus mąstau, kad tai ne apie tą pačią vietą yra rašoma. Su vyru labai dažnai važiuojame savaitgaliais pavalgyti ir niekada nesame ,,nusvilę". Labai malonus aptarnavimas ir gan greitai bei skaniai paruošiamas maistas. Mačiau žmonės įleidžiami ir su mažais šuniukais (šuniukas buvo visada šalia šeimininko ir negirdėjome ne vieno garso). Gal manyčiau patiems lietuviams reikėtų išmokti tolerantiškiau elgtis ir viskas bus gerai. Visi esame žmonės ir visi klystame ;) Sėkmės

 • Giedrius
  +1
  Sveiki, Jeigu jums įdomus grįžtamasis ryšys iš lankytojų - lankėmės jūsų užeigoje 2016-09-30 dieną (penktadienis) apie 19.30val. Buvome trise:aš, žmona ir mūsų 9 mėn. dukrytė. Užsisakėme gėrimus ir po patį paprasčiausią patiekalą - karbonadą su grybų padažu, nes padavėja informavo, kad tai greičiausiai patiekiamas patiekalas (kadangi su mažu vaikeliu, nenorėjome ilgai laukti maisto). O gavosi taip, kad padavėja pamiršo mūsų užsakymą. Tai paaiškėjo, kai ji paklausė mūsų po valandos, ar jau paskaičiuoti. Mes sakom, kad dar nevalgėm... Ilgiau laukti jau nebegalėjom, nes mažoji turėjo jau ruoštis miegoti. Mus informavo, kad paruoš patiekalus per keletą minučių, pasiskundė dideliu virtuvės apkrovimu (buvo du banketai). kadangi likti ir suvalgyti vietoje nebeturėjome jokių galimybių, maistą išsinešėme. Teko jį suvalgyti atšalusį (kol grįžom iki Klaipėdos...) ir neskanų (išmesti buvo gaila, nes kainavo ne tiek ir mažai, bet geriau būtume išmetę, nes žmona apsinuodijo salotomis ir visą naktį teko plautis skrandį). Padavėja jokios kompensacijos už savo klaidą išvykstant nepasiūlė, sumokėjome pilną kainą. Taigi, padarėme išvadą, kad valgykloje ar makdonalde greičiau ir netgi skaniau ir žymiai pigiau. Nepykit, bet pas jus daugiau nesilankysim ir visiems savo pažįstamiems "parekomenduosim" jūsų maitinimo įstaigą.

 • Gintaras
  -1
  Mes labai nusivilem, dar puse metu atgal buvo visai kitaip, tada visa sale buvo pilna ir mus aptarnavo labai greitai, o dabar atejom ir puse valandos laukiem kol priims uzsakima, ir tik tada kada as pats priejau pre baro, be to dar 40 minuciu laukem kol atnes cepelinus, neziurint i tai kad kurie atejo veliau uz mus jau gavo uzsakima ir vau pavalge, o po visko tuo atnese cepelinus pusiu siltus, o bokalai buvo nesvarus, buvo matiti lubdaziu likuciai. Nekada daugiau ten nevaziosu.

 • Miroslav
  0
  Sveiki,maistas super,bet aptarnavimas is 10,3 balai ir pamirso atnest ka uzsakynejom ir taip toliau....

 • zara 1.0
  0
  Arba mus apgavo arba tokiam kaime už prasto skonio latte paskaičiavo 2.20Eur. maniau su aukso dulkėm patieks.. Eilinis nusivilimas

 • dėl šunų 5.0
  -3
  iš kokio kiauto išlindote, kad šuniukams negalima salėje būti ? Ar buvote kur Europoje ar tik nuo žagrės Lietuvoje gyvenate vis dar... Įkando, mažai vietos jums liko ar dar kas... tai eikite prie kito staliuko ar reikėjo paprašyti, su šuniuku būtų kitur nuėję, juk vietos ten pakankamai, kaip ir jūsų nepasitenkinimui pakankamai yra erdvės negatyvioms mintims išreikšti... GRAŽIOS DIENOS JUMS, MIELI LIETUVOS ŽMONĖS :) Nejuodinkime vieni kitų, žvelkime į pasaulį tyresnėmis akimis ir širdimi, negrįskime akmenimis kitų žmonių Gyvenimų...

 • klaipėdietė 5.0
  +2
  visada malonus aptarnavimas. nežinau, ko reikia lietuviams :) nevadinkime vieni kitų avinais, nes jau darosi keista matyti normaliai besielgiančius žmones. Kainos : jeigu nepatinka - nevažiuokite, nevalgykite, jei neskanu. Visada galite paragauti ir, jei netinka, grąžins jūsų pinigus. Taip, reikia palaukti, kol pagamins. Pusgaminių prekybos centruose laukti nereikia, juos paduos susiraukusios pardavėjos (yra dėl ko raukytis, nes jūs valgysite, o jos net ir pavalgyti neturi kada), jie ir kainuoja mažiau. Pareikite namo, pasišildykite, pavalgykite bambėdami, išplaukite indus...Visuotinis nepasitenkinimas kyla pirmiausia SAVIMI...kad reikia ir apsitarnauti, ir indus plauti, ir laikas sugaištas ... Visada galima rinktis ir daryti išvadas. Rinkausi šią jaukią kavinę, kur žmonės normaliai bendrauja. Ačiū jiems :)

 • Laura 1.0
  +1
  Pirmą kartą apsilankėme Kukudroje. Labai nusivylėme - porcijos mažos, kainos didelės - vienas cepelinas 2,8 Eur - tai absurdas. Padavėja sumaišė vieną užsakymą - tai tas žmogus savojo laukė kol visi kiti spėjo pavalgyti, o padavėja teikėsi paaiškinti, kad sumaišė užsakymą tik tada tai pakvietėme ją paklausti kiek laiko galima laukti, bet ir tai neatsiprašė - maždaug tuoj bus, sumaišiau, nu ir kas. Maistas tikrai nėra skanus, ant salotų net aliejaus nėra, žodžiu tikrai nerekomenduoju.

 • Vygantas 5.0
  +5
  lankausi Kukudroje labai daznai ir nei karto neteko nusivilti. Nors kartais ir tenka plaukti,bet juk niekas nevyksta greitai ir skaniai. Desimt balu. Patariu apsilankyti.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną