Kinų smuklė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Užkandinės
2.8
Mus rasite
Fabijoniškių g. 2 A, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:30 - 22:00

Atsiliepimai apie Kinų smuklė

 • Daug vile 4.0
  0
  Meniu labai įvairus, o porcijos tikrai didelės. Man labai patinka čia ruošiamos salotos - teko išragauti keleto rūšių, bet visos tikrai puikios. Kituose kiniečiuose dažniausiai salotos yra nieko gero... Tik galėtų stambiau pjaustyti vištieną, nes dabar kiek užsakai, tai tie gabalėliai tokie maži, kad patiekalas atrodo keistai, nors skonis geras.

 • Joana 5.0
  0
  lankėmės su draugais savaitgalį šioje kinų smuklėje . Ypatingai skaniai pavalgėme , aptarnavimas puikus! Smulki, tamsi padavėja labai proofesionaliai aptarnavo .Labai puikiai pavakarojome .Ačiū ! Rekomenduoju visiems , nes porcijos labai labai didelės ir mums viskas buvo ypatingai skanu !!

 • diana 1.0
  0
  oj oj jojjjjj jojjjj koks blogas klientu aptarnavimas! maisto taip ir neteko paragauti nes kantrybe nebeislaike nuo musu padavejos ... buvo penktadienis 21:40 , su broliu iejome ir prie duru nieko nesutike nusprendeme atsisesti kur mums patogu prie laisvo staliuko. padavejos nemateme apie geru 5 minutes, nors staliuku pora buvo jau uzimtu vakarieniaujanciu zmoniu. padaveja pasirode po keliu minuciu ir pro mus praejo kaip pro siena !!! paeme meniu is baro ir numete mums ant staliuko, nei labas vakaras nieko !!! as su sypsena sakau ,, labas vakaras,, ji mane ignoravo ir nuejo toliau link baro .... gryzo prie kito staliuko be jokio pripazinimo kad nauji klientai atejo i restorana!!! meniu perzvelgeme atydziai rinkdamiesi , uztrukome apie 10 min ir mergaite tamsiaplauke musu padaveja net nesirode akivaizdyje !!! taip ir neteko maisto paragauti, nuliudino labai labai :( va taip ir praranda klientus , o gaila del kazkokios nemandagios padavejos....

 • Nepatenkinta 1.0
  +1
  Atėjome į šį restoraną, esantį priešais prekybos centrą Senukai, ir likome labai nepatenkinti. Jau buvo vakaras 20 valanda, lankytojų beveik nebuvo, padavėja su kažkokiais pažįstamais draugiškai šnekučiavosi prie vieno staliuko, glostė ir niurkė jų šuniuką, sakyčiau ne itin higieniška...Kainos ten keistos, didžioji dauguma patiekalų, nepriklausomai nuo to kokia mėsa, vienoda kaina: trisdešimt keli litai. Užsisakėme baklažanus įdarytus su kiauliena ir kvapniaisiais pipirais ir labai pasigailėjome, jau beeinant namo, mano vyrą supykino, o man tiesiog skrandyje liko jausmas, kad kažką nevalgomą suvalgiau. Patiekalas buvo klaikus: be skonio, visiškai, net kvapnieji pipirai ir tie neturėjo skonio..tiesiog girgždėjo tarp dantų it smėlis. Patiekalas buvo iki galo neiškepęs, sunkiai kramtėsi, o tos mėsos kruopelės, kurias pavyko aptikti patiekale, buvo labai įtartinai rausvos ir šiaip neaiškaus pavidalo. Nerekomenduoju ten eiti niekam. Jei netikite, paieškokite internete, daugiau skundų apie juos rasite.

Pasiūlyk restoraną