Kinų smuklė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Užkandinės
3.7
Mus rasite
Molėtų pl. 13, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 20:00
Antradienis 11:00 - 20:00
Trečiadienis 11:00 - 20:00
Ketvirtadienis 11:00 - 20:00
Penktadienis 11:00 - 20:00
Šeštadienis 12:00 - 20:00
Sekmadienis 12:00 - 20:00

Atsiliepimai apie Kinų smuklė

 • Tomas Manas 2.3
  0
  Lankiausi dienos pietų metu. Kainos vidutiniškos (sriuba + antras patiekalas iš 6 galimų) 4.3 EUR. Vietoje sriubos galima rinktis sultis. Maistas labai vidutiniškas. Valgiau troškintą kautieną ir jūros gėrybių sriubą. Sunku būtų įvardinti kas buvo ne taip, tiesiog neskanu (bet jei esi alkanas, pusė velnio). Aptarnavimas tvarkingas, malonus. Interjeras kaip ir visų kinų restoranų - kičinis. Kitą sykį grįšiu tik iš bėdos.

 • Saulius 5.0
  +4
  Norėčiau paprieštarauti Gediminui, nes maisto kokybė tikrai nenuvylė manęs, nei karto vakarieniauju ten dažnai ir lieku visada patenkintas.

 • Gediminas
  -3
  Likome stipriai nusivylę maisto kokybe Kinų smuklėje, esančioje Ukmergės gatvėje priešais “Senukus”,Fabijoniškių 2A, priklausančiai Naujųjų Rytų grupei. Maistas buvo pateiktas senas , nešviežias. Susidarė toks įspūdis, jog jis buvo pagamintas mažiausiai pries parą. Jeigu kalbant konkrečiai, tai buvome užsisakę Kinietiškas agurkų ir morkų salotas. Šios salotos buvo apvytusios, šaltos, tik ištrauktos iš šaldytuvo, neišvaizdžios ir beskonės. Akivaizdžiai matėsi, kad yra supjaustytos ir sudėtos į šaldytuvą gerokai anksčiau negu buvo pateiktos. Taip pat buvome užsisakę traškią vištieną karameliniame padaže su žirneliais, morkomis ir vyšniomis. Atnešta vištiena turėjo stiprų acto kvapą , buvo apdžiūvusi , neįkandama. Aišku, visus šiuos pastebėjimus mes parodėme barmenei, tačiau rezultatas akivaizdus. Susimokėjome už nešviežią, prastą, neskanų pašildytą maistą 70 Lt. ir turėjome tuo likti patenkinti. Vienu žodžiu, kaip suprantate, esame labia nusivylę ir prisižadėjome tenai daugiau kojos nekelti. Tad noriu perspėti ir jus, būkite budrūs ir negadinkite sau apetito su naujųjų rytu maistu ir ypatingai su Kinų smukle Ukmergės gatvėje.

Pasiūlyk restoraną