Kinų rožė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.2
Mus rasite
Savanorių pr. 1, VILNIUS
 • iki 23:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 14:00 -
Antradienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 14:00 -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 14:00 -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 14:00 -
Penktadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 14:00 -
Šeštadienis 12:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Kinų rožė

 • Jolita Malinovskaja 1.0
  0
  slykstus aptarnavimas, atejom pavalgyti su vaikais, ir del to kad vaikas valge savo sausaini buvo pakeltas didziulis skandalas, grasino iskviest apsauga ir policija.

 • Tomas Manas 2.7
  0
  Užsukau pasiimti maisto išsinešimui. Aptarnavimas kaip visuomet ... nieko stebuklingo, gan atsainus, bet nieko daug ir nesinorėjo. Kainos aukštesnės nei vidutiniame kinų maisto restorane, o porcijos kaip ir visose pakankamai didelės (didelė porcija 2-3 žmonėms). Maistas skanus ir tikrai kur kas geresnis nei eilinio kinų restorano / užeigos. Sugrįšiu.

 • Akvilė 1.0
  +1
  Jei iškilo nesusipratimas, iš jūsų tik pasišaipys, "ale" užsirašys jūsų kontaktus kurie bus iškart išmesti. Kad padavėjoms reiktų pasimokyti bendravimo etikos jau ne kartą teko patirti, bet paskutinis lašas jau atėjo ir mums. Užsakius maisto sumaišė beveik visus patiekalus, vietoj didelės porcijos gauta maža. Buvo pažadėta nuolaida, bet kitą kartą užsakius, ji nebuvo pritaikyta, nors telefonu tai buvo priminta, ir vėl gi paimti kontaktai :D Paskambinus išsiaiškinti kodėl, buvome apšaukti, kad patys esame kalti. Pagal juos, turite dėl jų klaidos prašyti nuolaidos ir paskambinus, ir atėjus pasiimti maisto, ir turbūt dar kojas pabučiuoti už tokį "geraširdiškumą". Paskambinus direktorei, pasijusite taip lyg esate kažkokia nenormali, su pajuokiamu tonu vėl bus pakartotas tas pats išganingasis pažadas. Jei neturite savivertės ir esate pasiryžę dėl jų "nepakartojamo" maisto žemintis, prašau lankykitės. Juk jie mums daro paslaugą, kad leidžia tokiems žemės kirminams mėgautis jų dangiškais patiekalais. Dėkui, aš kaip nors isgyvensiu be jų.

 • Buves 1.0
  0
  Sveiki, Buvau Savanoriu g. 1 dienos pietų. Užsisakiau lydeką. Neteko tokios neskanios dar žuvies valgyti, labai neskanu. Aptarnavimas nelabai malonus. Padavėjos pasikėlusios. Jasinskio g. šieme restorane tikrai kitaip gamina ir aptarnauja.

 • backspace 4.0
  0
  Patvirtinu. Geriausias kiniečių restoaranas Vilniuje.

 • k 5.0
  -1
  lb skanus maistas. manau tai skaniausi kinieciu patiekalai Vilniuje

 • klientė 5.0
  0
  Dažnai tenka ir papietaut ir pavakarieniaut. Bent jau man skaniausias kinų maistas čia.

 • Ieva 5.0
  0
  Puikus restoranas,aptarnavimas visada šiltas ir nepriekaištingas.Maistas irgi geras.Ačiū už ypač gerą aptarnavimą Audrai...

 • Giedrius 1.0
  0
  Kainos pakeltos del euro ivedimo, pvz kiniskas vynas kainavo 6litai perskaiciavus kaina 6,91 lt tipo 2eurus padare...

 • Vytaautas 5.0
  +1
  Būta šiandien dviese. Aptarnavo Julija. restorano Facebook paskyroje parašyta, kad dirba nuo 11, iš tiesų dirbo nuo 12. laimei, atvykome 11:55... Užsakyta: Traškūs baklažanai su saldžiarūgščiai aštriu padažu (1 maža porcija); traški vištiena „Gaubao“ saldžiarūgščiame imbierų padaže (1 maža porcija); 1 mažas indelis ryžių; 1 didelis arbatinuks imbiero arbatos; tauirė ispaniško Beso de Vino Macabeo Carinena D.O vyno. Aptarnavimas: greitas, teisingas. Padavėja mokėjo patarti ką kinų viruvės ne-profesionalaams rinktis. Maistas: skanu, sotu. Tikrai sotu, nes jau apie desertą negalėjome pagalvoti. Arbata patiko, geras teisingas imbiero skonis. Pastaba:atėjome 12 valandą - buvome pirmi. 14 valandą salė jau buvo pripildyta lankytojų. Norite išeiginėmis gauti staliuką - rezervuokitės arba ateikite pirmi... Išvada:patiko, verta ateiti dar kartą.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną