Kinų rožė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.1
Mus rasite
Savanorių pr. 1, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 14:00 -
Antradienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 14:00 -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 14:00 -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 14:00 -
Penktadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 14:00 -
Šeštadienis 12:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Kinų rožė

 • Marija Šauliūnaitė 4.0
  0
  Lankėmės šeštadienį, tad buvo daug žmonių, banketas, todėl teko palūkėti bei susitaikyti su darbuotoju nuovargiu, juokavom, kad gali ir išvaryti... Tačiau gavus staliuką, visą kitą buvo patenkinama. Ypač maistas, tikrai toks kokio ir tikėjomės. Rekomenduoju, jei nebijote pikto aptarnavimo. Taip pat būtina rezervacija.

 • Justina R 2.0
  0
  Restoranas niekaip neišmoksta vienu metu nešti patiekalų visiems stalo valgytojams. Visi jau būna pavalgę - tada atnešamas vienas pamirštas patiekalas.

 • Saulė Milaševičiūtė 1.3
  +1
  labai prasta komunikacija. visiškai ignoruoja laiškus, vengia atsakyti į klausimus apie naudojamų produktų kilmę.

 • Jolita Malinovskaja 1.0
  0
  slykstus aptarnavimas, atejom pavalgyti su vaikais, ir del to kad vaikas valge savo sausaini buvo pakeltas didziulis skandalas, grasino iskviest apsauga ir policija.

 • Tomas Manas 2.7
  0
  Užsukau pasiimti maisto išsinešimui. Aptarnavimas kaip visuomet ... nieko stebuklingo, gan atsainus, bet nieko daug ir nesinorėjo. Kainos aukštesnės nei vidutiniame kinų maisto restorane, o porcijos kaip ir visose pakankamai didelės (didelė porcija 2-3 žmonėms). Maistas skanus ir tikrai kur kas geresnis nei eilinio kinų restorano / užeigos. Sugrįšiu.

 • Akvilė 1.0
  +1
  Jei iškilo nesusipratimas, iš jūsų tik pasišaipys, "ale" užsirašys jūsų kontaktus kurie bus iškart išmesti. Kad padavėjoms reiktų pasimokyti bendravimo etikos jau ne kartą teko patirti, bet paskutinis lašas jau atėjo ir mums. Užsakius maisto sumaišė beveik visus patiekalus, vietoj didelės porcijos gauta maža. Buvo pažadėta nuolaida, bet kitą kartą užsakius, ji nebuvo pritaikyta, nors telefonu tai buvo priminta, ir vėl gi paimti kontaktai :D Paskambinus išsiaiškinti kodėl, buvome apšaukti, kad patys esame kalti. Pagal juos, turite dėl jų klaidos prašyti nuolaidos ir paskambinus, ir atėjus pasiimti maisto, ir turbūt dar kojas pabučiuoti už tokį "geraširdiškumą". Paskambinus direktorei, pasijusite taip lyg esate kažkokia nenormali, su pajuokiamu tonu vėl bus pakartotas tas pats išganingasis pažadas. Jei neturite savivertės ir esate pasiryžę dėl jų "nepakartojamo" maisto žemintis, prašau lankykitės. Juk jie mums daro paslaugą, kad leidžia tokiems žemės kirminams mėgautis jų dangiškais patiekalais. Dėkui, aš kaip nors isgyvensiu be jų.

 • Buves 1.0
  0
  Sveiki, Buvau Savanoriu g. 1 dienos pietų. Užsisakiau lydeką. Neteko tokios neskanios dar žuvies valgyti, labai neskanu. Aptarnavimas nelabai malonus. Padavėjos pasikėlusios. Jasinskio g. šieme restorane tikrai kitaip gamina ir aptarnauja.

 • backspace 4.0
  0
  Patvirtinu. Geriausias kiniečių restoaranas Vilniuje.

 • k 5.0
  -1
  lb skanus maistas. manau tai skaniausi kinieciu patiekalai Vilniuje

 • klientė 5.0
  0
  Dažnai tenka ir papietaut ir pavakarieniaut. Bent jau man skaniausias kinų maistas čia.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną