KingWinn

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Belgų
Įstaigos tipas: Kavinės
Patiekalų tipas Desertai
1.3
Mus rasite
Vilniaus g. 15, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 09:00 - 22:00
Antradienis 09:00 - 22:00
Trečiadienis 09:00 - 22:00
Ketvirtadienis 09:00 - 22:00
Penktadienis 09:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 22:00

Atsiliepimai apie KingWinn

 • Mažvydas Butkus 1.3
  0
  Šiauliuose tragedija visiška. Laukėme apie valandą laiko ir gavome tikrai baisius vaflius. Lašiša buvo tikrai naudota pati pigiausia , kur būna tos atraižos, avokadas visiškai kietas ir kartus, pats vaflis irgi guminis ir šaltas. Nesame dar niekur taip nusivylę maistu.

 • Aušra Poškevičiūtė 1.0
  0
  Katik lankemes Siauliu Kingwinn kavineje, nesu isranki maistui, bet buvo kazkas baisaus. Laukeme visa valanda ir gavome vafli su grietinele is flakono, ledais su ledu kristalais (visiskai nevalgomi) ir ananasais is skardines, nuo kuriu buvo permirkes vaflis. Aplink sedintos zmones taip pat skundesi, kad laukia jau apie valanda, o gavus maista matesi akivaizdus nepasitenkinimas. Mano vaflyje geriausias dalykas buvo gabalais supjaustytas bounty sokoladukas. Tikrai negrisiu ir niekam nerekomenduoju.

 • Raminta Petkeviciute 1.0
  0
  labai nusiviliau sita kavine galvojau kad atnes skanu maista o atnese zalia vafli ir su salotom ir lasisa tai as po to labai blogai pasijauciau taip kad siulau tie kurie cia lankysis pirma isitikinti ar norite valgyti puszalius vaflius su priedais ar kazkur skaniai pavalgyti pvz pas p**** arba kinu restoranas

 • Vafliai Nekazka 1.3
  +1
  Aptarnavimas tragedija.. vaflinėj dirba kažkokia blondinė fyfa, kuri atrodo pati šlykštisi ir darbu ir ten ateinančiais žmonėm.. atėjęs jautiesi vos ne kaltas, kad kažko klausi ir apskritai, kad nori užsisakyti.. atrodo, kad vaflinė turėtų būti jauki, šilta, šviesi, bet yra priešingai - nejauku, tamsu ir šalta. Vafliai dėl priedų atrodo gražiai, bet viduje neiškepę. Labai nusivylėm, ypač, kad kaina neatitinka lūkesčių.

 • Ugne Skėrytė 2.0
  0
  Aptarnavimas labai nemalonus, toks jausmas, kad norima tiesiog atsikratyti atėjusio žmogaus, vafliai neskanū, be skonio, kainos neadvekačios porcijoms ir kokybei

Pasiūlyk restoraną