Kavos kerai

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
2.3
Mus rasite
Vilniaus g. 60, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 21:00
Antradienis 08:00 - 21:00
Trečiadienis 08:00 - 21:00
Ketvirtadienis 08:00 - 21:00
Penktadienis 08:00 - 21:00
Šeštadienis 10:00 - 18:00
Sekmadienis 10:00 - 18:00

Atsiliepimai apie Kavos kerai

 • Rimantė kup 1.0
  0
  Gerb. savininke, dažnai lankausi jūsų kavinėje, sutinku su kitais komentatoriais dėl maisto kokybės, trūksta net prieskonių.Viena kas gelbėja jūsų kavinę-tai puikios darbuotojos, šiltos ir mielos. Tačiau paskutiniu metu ir jos pavirto į gedulingų pietų aptarnautojas. Perrenkit jas pavasariškai šviežiai.

 • Nijole
  +1
  Puiki miela kavinukė.apsilankius pirmą kartą jau norejosi užeiti dar kartą.Dabar visada uzsuku jei einu pro šalį.Labai malonus aptarnavimas.Noreciau dirbti tokioje kavinukės(sena svajonė).galvoje ***si gražios idėjos kaip galėčiau padaryti ją dar patrauklesnė.

 • Rasa
  0
  Reikia keisti virėja, nes jau kuris metas maisto kokybė ritasi žemyn, nei prie kokia 3 metus, kur lietiniai buvo patys skaniausi. dabar bnagu ir maistas valgyklos lygio, netgi nevalgomas.

 • Kauniete 1.0
  0
  Mano pirmas apsilankymas sioje kavineje ir turiu pasakyti viena - mieli zmones, pataupykit savo sunkiai uzdirbamus pinigus ir net nekelkit kojos i sia vieta! Paprasiau kakavos issinesimui. Pakeliui prie kavos aparato padaveja ismete ant zemes dangteli, pakele ir man padave!!!! kai paprasiau kito, laaabai liko nepatenkinta, bet ta nuo zemes pakelta dangteli pasiliko sekanciam klientui! Vietoj kakavos gavau rusvo vandens su trupuciu pieno putos ant virsaus, nors mano manymu kakava turetu buti gamina is pieno, o ne is vandens. Taigi susimokejusi 5 litus viska ismeciau pirmoje pasitaikiusioje siuksliadezeje!

 • Kaunietis
  +1
  Iš buvusios kavinukės likęs tik pavadinimas, labai neskanu - lietiniai, kokių nesusapnuosi baisiausiam sapne,kepsnys sovietinės darbininkų valgyklos lygio, kasdien tas pats nusibodęs meniu - KEISKIT virėją.

 • Laura 5.0
  -1
  Puiki, jauki kavinuke, visada miela uzeiti. Patinka, kad ten ypac siltas aptarnavimas. Ir labai skanus "Napoleonas" ;)

Pasiūlyk restoraną