Katpėdėlė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Kepsniai | Steikai, Pica, Cepelinai
2.4
Mus rasite
P. Lukšio g. 34, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 23:00 - - -
Antradienis 10:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 01:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 01:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Katpėdėlė

 • Juste
  0
  Katpėdėlėje lankomės dažnai, kadangi prie pat namų. Prieš 5 metus tikrai viskas gerai buvo. Ir maistas ir aptarnavimas ir muzikantai. Šiai dienai ne kartą twko girdėti iš draugų, kad apsinuodijo po pavalgymo tenais. Porcijos sumažėjo labai. Na o muzikantai vis keičiasi. Turbūt iš taupumo nieko normalaus ir neranda.Beje mergaitės aptarnaujančios malonios ir paslaugios.

 • Juste
  0
  Katpėdėlėje lankomės dažnai, kadangi prie pat namų. Prieš 5 metus tikrai viskas gerai buvo. Ir maistas ir aptarnavimas ir muzikantai. Šiai dienai ne kartą twko girdėti iš draugų, kad apsinuodijo po pavalgymo tenais. Porcijos sumažėjo labai. Na o muzikantai vis keičiasi. Turbūt iš taupumo nieko normalaus ir neranda.

 • Nijolė
  +1
  Labai nusivylėme šiuo restoranu,kur dingo gyvos muzikos vakarai iš šio restorano,kodėl juos pakeitė dydžėjus.Čia būdavo galima ne tik skaniai pavalgyti,bet ir pasiklausyti geros gyvos lietuviškos muzikos,o ne įrašo.

 • Sultys 1.0
  0
  Pomidorų sultys buvo labai įtartini. Nuo jų sklido nemalonus kvapas o ir plaukiojo demėti gabaliukai. Šiaip pomidorų sultis labai mėgstu, bet niekada jų neužsisakysiu po tokių nemalonumų. Išgėriau galbūt 1/3 stiklinės, nes jų gerti tiesiog neįmanoma. Tas labai nuvylė.

 • Vytautas 3.0
  0
  Būta dviese. Įspūdžiai dvejopi. Užsisakyta 2 šefo gurmaniškos picos, dvi kavos. APtarnavo "Padavėjas 12 01". Kava: paprasątą kavą buvo sunku gerti: aitri, rūgšti, neskani. Grand Kapučino, sako, geriamas, tik per mažai pieno viršuje. Pica: skani visais atžvilgiais. patiekiama su 2 padažais (standartiniu Heinz ir kažkokiu švelniu). Suklydau užpildamas padažo: su šia pica jo nereikia. Aptarnavimas: malonus, teisingas. Įvesta naujovė: įtaisiukas su 3 mygtukais. Vienu iškvieti padavėją, kitu praneši, kad nori apmokėti sąskaitą, trečias - "Cancel". Aptarnavimo greitis: šiek tiek lėtoka. Gerai, kad niekur neskubėjome. Išvada: ateiti galima, sugrįžti galbūt...tačiau erdvės tobulėjimui tikrai kad yra.

 • lietuvaite
  0
  Siandien teko lankytis pirma karta ir paskutini!!!Maistas sukeles abejoniu,toks jausmas,kad sumesta viskas i lekste su neapykanta! Vaizdas taip pat ne koks, skonis kaip ir vaizdas. Beje,su svara sioje maitinimo istaigoje irgi problemele,purvas,dulkes!!!Absurdiksa vieta!

 • pietautoja
  0


 • pietautoja
  0
  Šiandieną užsisakiau liežuvio apkepėlę. Tokios nekokibiškos dar nevalgiau-keli gabaliukai kiaulės lkiežuvio(tikėkimės tiek norma, bet bulvių košė ir neaiškus rauginti agurkai, užpilti padažu. Dar ir dabar skauda skrandį. Reikėjo grąžinti, bet tas lietuviškas kompleksas, kad tiesiog sugadins visai dienai nuotaiką. Sakiau butinai parasysiu ir, jeigu suviduriuosiu-atsiusiu Komisija patikrinti maisto kokybe. Isgeriau vaistu. Vat ir pietus su virskinimo vaistais...Patiekalai pateikiami belenkaip-stebejau kokie balandeliai-sukresta belenkaip bulviu kose. Paprastoje valgykloje estetiškiau paduoda. Na, gal kokie cepelinai nera ten blogi, bet daugiau ten neuzsuksiu ir kitiems nerekomenduoju. Apstulbusi nuo tokio maisto ir serviso.

 • Moze
  0
  katpedėle, kiek galit kurti meniu tinklapyje savo? Kiek įeinu taip vis randu užraša, kad meliu kuriamas.

 • pipo
  0
  maistas siaubingas,

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną