Katpėdėlė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių, "Namų"
Įstaigos tipas: Restoranai
2.2
Mus rasite
Taikos pr. 64, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 00:00
Antradienis 10:00 - 00:00
Trečiadienis 10:00 - 00:00
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00
Penktadienis 10:00 - 00:00
Šeštadienis 10:00 - 00:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Katpėdėlė

 • Raminta Pilinkite 1.0
  0
  Ten kiek nueini visada rėkauja ant darbuotojų dingsta ir noras valgyti ir eit ten.. O ir kainos neatitinka.. Porcijos mažos ir ne ytin skanus..

 • Egle Valciukiene 4.0
  0
  Savaitgalį (06.11). viešėjome Arenos Katpedėlėje , geras oras gan gerai nusiteike ir padavėjai, atsisėdome su vyru ir vaiku lauke gan greitai sulaukeme padavejos,užsisakėme šaltibarščių porcijos, bulviniu blynu ir grikiių blynų su silke. Padaveja atnešs šaltibarščius, bet dėja juose radome plauką, padavejai priejus pasakeme ji atsiprašė ir greitai atnešė kitus , blynai buvo nevisiškai iškepę bet kadangi norejome valgyt jie pasirodė skanus. Kodel čia nebegryšime , vien dėl kolektyvo , labai nepatogiai pasijautėmd su vyru kai ant mus aptarnaujančios padavėjos tikriausiai administratore ar kas ji tokia , nezinau gal vadove, reke per visa sale, garsiai keikesi kol padave skaiciavo mums grązą pasijutome nejaukiai nors padaveja vis tiek bandė šypsotis , nebegryšime ten

 • Agne
  0
  Kuo toliau tuo prasciau... paskutini karta kai buvom , tai ne tik, kad patys ejome meniu pasiimti bet ir aptarnavimo nesulaukem, maistas taip pat ilgai kepe, galiausiai atnes, o bebaigiant valgyt is po karbonado islindo tamsus plaukas.... buvo istiesu slykstu! siandiena uzsisakem i masta i namus, tai bulviniai blynai buvo neiskepe.. gaila, kad taip suprastejo, o ir kainos pakilo... gaila, anksciau istiesu galejai skaniai pavalgyt ir but maloniai aptarnautas, kad paskutiniu metu net nepanasu i tai...

 • Milda
  0
  Aptarnavimas labai nuvylė. Daug ką suklydo atnešti. Ką užsisakai, to neturi. Niekam nerekomenduoju. Padavėja niekada nepriėjo paklausti, ar dar ko norėtumėt. Indų irgi nerinko nuo stalo, visą dieną ant stalo buvo,kol patys nesukrovėm. Aptarnavimas labai blogas. Ir maistas buvo šaltas.Ilgai laukt reikėjo.

 • Ilma
  0
  šiandien nusprendėme dienos pietus valgyti Katpėdėlėje Arenoje. Labai stipriai nusivylėme.Kadangi buvau ne viena, o su kolegėmis iš darbo tad nuomonė dėl dienos pietų buvo vieninga.Brangu,o porcijos akivaizdžiai mažos.Jei net nuotraukoje meniu siūloma 6 vnt. bulvių skiltelės, kolegė prie kepsnio,kuris akivaizdžiai neatitinka išeigos gavo tik 3 skilteles bulvių.Sriubos įpiltos ale į didesnes lėkštes, todėl vizualiai atrodo mažiau. Taip informavo padavėja. Nors pažvelgus į kitus stalus sriubinės pilnos ir lėkštės normalios.Tai kam pilti tas sriubas į didesnes lėkštes jei atrodo, kad turinio mažiau? Kadangi iš dienos pietų neliko cepelinų rinkausi iš paprasto meniu. Bet gavau porcijas mažesnes nei valdiškoje valgykloje. Valgykloje nors soti būnu po pietų.O kainos tikrai ne valdiškos Katpėdėlėje. Tad kitą kartą rinksiuos kavinę, kurioje nors porcija bus adekvati kainai.

 • ghjhh
  -1
  Apgailetina vieta. Tiek valgyti tiek dirbti. Kaip elgiamasi su darbuotojais, taip ir jie atsaainiai ziuri i darba. Kalti virsininkai. Galetu koks nors kitas restoranas atsidaryti, tokioje vietoje ''Kiaulideei'' ne vieta.

 • EvilMoneX 1.0
  0
  Nuoširdžiai niekam nerekomenduoju nei dirbti ten, nei valgyti. Užeiga turi tokią prestižinę vietą, tačiau yra labiau nei apgailėtina.

 • Aleksas
  +1
  2016.08.05d.buvome su sveciais is Vokietijos Memelio Katpedelije. Per 1,5val.laukimo isejome nieko negavus su skandalais.Vokieciai rasys dabar pas save,kad kuo daugiau sveciu is Vokietijos neeitu i ta bruda. Padavejai ir administratoris Justas yra nuliai. Siaubas. Sugadintas vakaras.

 • rita
  0
  Siaubas. Negalvojau kad per 3 metus katpedele gali taip nusiristi.aptarnavimas siaubingas. Laukt reikia nezinia kiek nes padavejos nieko nemato.pats turi prasyt kad aptarnautu.tualetai 4 val nevalyti.popieriaus primetyta...siaubas...prisimenant kiek is personalo del aptarnavimo buvo reikalaujama dabar to nieko nera.siaubas siaubas siaubas. Daugiau neisiu ir kitiems nerekomenduosiu tikrai....

 • 1
  +2
  ------------

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną