Karpynė

Įtraukti prie mėgstamų
Išskirtinio interjero, erdvus, net iki 400 žmonių talpinantis restoranas „Karpynė“, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas virtuvės šefo kuriamiems žuvies ir kitiems patiekalams. Čia savo gomurį palepins net patys išrankiausi svečiai.

Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūs
Pirmadienis 10:00 - 22:00 iki 21:30 12:00 - 15:00
Antradienis 10:00 - 22:00 iki 21:30 12:00 - 15:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00 iki 21:30 12:00 - 15:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 iki 21:30 12:00 - 15:00
Penktadienis 10:00 - 23:00 iki 22:30 12:00 - 15:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00 iki 22:30 -
Sekmadienis 11:00 - 22:00 iki 21:30 -
Išskirtinio interjero, erdvus restoranas „Karpynė“ – puiki vieta Jūsų įmonės vakarėliui ar asmeninei šventei. Profesionali „Karpynės“ komanda pasirūpins nepriekaištingu šventės aptarnavimu, kruopščiai paruoštu maistu, salės puošyba, apšvietimo bei garso įranga ir visais kitais šventiniais rūpesčiais.
Išskirtinio interjero, erdvus restoranas „Karpynė“ – puiki vieta Jūsų įmonės vakarėliui ar asmeninei šventei. Profesionali „Karpynės“ komanda pasirūpins nepriekaištingu šventės aptarnavimu, kruopščiai paruoštu maistu, salės puošyba, apšvietimo bei garso įranga ir visais kitais šventiniais rūpesčiais.

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 400
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Karpynė

 • Vigantas Krištopaitis 5.0
  +1
  Labai geras aptarnavimas, skanus maistas, labai simpatiska padaveja- Austeja!!! Karpyne.

 • Rasa Liekiene 4.7
  +1
  Apsilankėme su užsieniečių grupe, viskas vyko labai sklandžiai. Ačiū padavėjai Inetai už jos anglų kalbos žinias, nereikėjo vertejauti, o tai sutaupė daug laiko!

 • Airinas Jermolajevas 5.0
  +2
  Buvo tikrai labai jauku, gražu ir žinoma labai skanu, aptarnavimas itin mandagus. Nuoširdžiai dėkojame padavėjai Austėjai. Tikimės nenuvilsite ir kitus kartus. Sėkmės kolektyvui.

 • Erika Žiemytė 1.7
  -2
  Absoliutus košmaras! Atvykome su šeima, ir mažu vaiku. Atsisėdę visų pirma pastebėjome nenuvalytą stalą, ir kad aplinkui pilna skraidančių musių. Priėjus padavėjai, paprašėme nuvalyti stalą, kadangi jis ne tik limpa ir purvinas, bet dar ir mėtosi ant jo negyvos musės! Padavėja pirma atnešė gėrimus. Pamačiusi kad laukiame kol nuvalys, ji nuėjo pasiimti šluostės, ir atėjusiu vienu mostu perbraukė tik per stalo vidurį kur nebuvo padėkliukų. Daugiau nieko nepalietė ir nuėjo. Absurdiškas stalo nuvalymas. Poto užsakytą desertą atnešė jau kita padavėja, o blynelius dar kita. Negana to ,kad visiškai tragiškas bendravimas su klientais, dar ir blynelius atnešusi trečia padavėja, lyg kažkur baisiai skubėdama juos ne padavė, o nušveitė praeidama kur papuolė ant pačio stalo kampo, ir greitu žingsniu nuėjo. Absoliučiai jokios pagarbos klientams. Apibendrinant visiškas bardakas ir zoologijos sodas. Tikrai daugiau nebeapsilankysime.

 • ALGIMANTAS GALDIKAS 5.0
  +2
  Dėkojame Anitai už malonų ir nuoširdų aptarnavimą.

 • Indre Kazlauskiene 3.7
  -2
  Labai nemandagus ir nepaslaugus,neatidus,nedraugiski padavejai ir padavėjos.Neskuba aptarnauti,buvom su mažais vaikais,atsiskaityti laukėme 30 min.Vaikisko meniu neatnešė,nors jis yra pasirodo.Nepataria ,nepasako patiekalo sudėties paklausus.Nesinori gryzti,kad ir maistas skanus

 • Sventas Karolis 5.0
  +2
  Negaliu patikėti, kad kažkas galėjo taip šauniai aptarnauti, didžiausia pagarba Anitai!

 • Deimantė Žygaitytė 5.0
  +2
  Padavėja Anita labiausia patiko

 • Vilma Ri 5.0
  +2
  Pietavome su mama pakeliui is Raseiniu. Labai graziai sutvarkyta ,jauki aplinka ir interjeras. Maistas buvo patiektas greitai , viskas sviezu ir tikrai skanu. Labai malonus aptarnavimas. Aptarnavo labai maloni padaveja Anita. Dekojame . Prie progos butinai apsilankysime ir vel :)

 • Milda Berteskiene 1.0
  0
  Labai nuvyle Karpyne. Kambariu rezervacija atlikome menesi pries atvykstant. Rezervuojant sakeme kad reikes vaikiskos loveles. Raseme tai el.pastu, dar karta patvirtinone tai telefonu. Aisku loveles nebuvo. Mum buvo pasakyta kad ji suluzo. Isigijus kupona mums priklause zvejyba "blic" tvenkinyje, zvejybos irankiu ir masalo suteikimas. Kai papraseme meskeriu priziurintis vyras nustebes paklause "o tai ka, savo neturite?". Apie masalus nebebuvo nei kalbos. Apie tokius mazus nesklandumus kaip faktas kad puse "spa centro" tiesiog neveike arba kad boulinga buvo galima rezervuoti tik iki 21val nes paskui "ateina zaisti seimininkai" jau net nekalbu...

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną