JUAN JUAN

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
2.8
Mus rasite
Antakalnio g. 39, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00
Sekmadienis 11:00 - 22:00

Atsiliepimai apie JUAN JUAN

 • Jūratė Jūratukas 2.3
  0
  Pasibaisetina. Atvykom papietauti. Padaveja mate, kad uzejom, atsisedom. Bet meniu net nesiteike paduoti. Nuejus prie baro, atsisedo ir valge. Priejus prie baro paprasyti meniu atsakymas buvo:Jus vistiek atejot papietauti, palauksit. Man dabar pietus. Mes soke. Paduok meniu ir pietauk. Tai supratom, kad esam nepageidaujami. Gaila.

 • Simona Paškevičiūtė 3.0
  0
  Nuo kada padavėjos draugai gauna žymiai didesnę porciją nei paprasti šio restorano lankytojai?? Bent jau taip neafišuotų, nes labai į akis krenta. Negražu šitaip daryti.

 • Tomas Manas 3.0
  0
  Antakalnyje įsikūręs kinų virtuvės restoranas. Kaip ir priklauso tokiai įstaigai, baisi neskonybė tiek iš išorės, tiek ir viduje. Dienos metu restoranas pustuštis (gan didelės patalpos), baigiant pietaut apskritai likome dviese. na bet klausimas yra kaip maistas. O maistas visai padorus. Dienos sriuba (toli grazu ne kiniška, o lietuviškas daržovių sultinys) ir antras patiekalas kainuoja standartiškai 4.5 eur.. Užsisakiau pirmą kartą matytą "Džiovintą vištieną". Kelis kartus perklausus buvau patikintas, kad ji nebus sausa. Na ir ką Jūs sau manote... Jis tikrai nebuvo sausa. Džiuvesėliuose voliota vištiena pateikta su troškinbtais svogūnais, morkomis ir porais sukūrė neįprastą kinų virtuvei kaimiško skonio prieskonį. Skanu. Garnyras standartiškai ryžiai su kopūstų salotomis. Kopūstams toli iki gero skonio. Apibendrinant, dienos pietums kinų restoranas tinkamas, tiek dėl paslaugaus ir malonaus aptarnavimo, tiek ir dėl visai padoraus skonio. Galima sugrįžti ar pasiimti išsinešimui.

Pasiūlyk restoraną