Ivolita

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
3.0
Mus rasite
Šv. Jokūbo g. 10, DRUSKININKAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Ivolita

 • saulius 1.0
  0
  Teko pre sventes su draugais apsistoti siame viesbutije...nustebobe,kaina nakvynes kaip ir normali,pusrytukai tragedija,bjauriausei pasirode tai,kad po svenciu portje pasako maziau lakite...mandagumas virsune buvo,taciau kita pamaina graziausei paaiskino,kad nedamoka algu ir uz tat toks piktumas.Patariu lenkti sia vieta ir buti tolerantiskiems palaikant zmones laiku negaunancius darbo uzmokescio,

 • Jolanta 1.0
  0
  esirinktume šio viešbučio antrą kartą. Kambarys mažas, lovos siauros ir labai nepatogios (sustumtos dvi, tad neišvengiamas plyšys tarp jų bei medinės briaunos). Vonios kambaryje nėra džiovintuvo. Pristatoma lova vaikui - vadinama "raskladuškė" itin nepatogi, medinės lentelės nuolat iškritinėjo. Pusryčiai buvo itin kuklūs. Esame buvę ne viename 3 , 4 žvaigždučių viešbutyje, tai kai kuriuose 2 žvaigždučių viešbučiuose pasirinkimas būna didesnis. Kadangi viešbutis buvo beveik tuščias, pusryčiams tebuvo vienos rūšies šiltas patiekalas. Pasiūlė po vieną arbatos arba kavos puodelį. Jogurtas pats pigiausias,t.y. o,1% riebumo. Restorano kainos pakankamai aukštos. Vakarienė 2 vaikams kainavo beveik 100 Lt. (salotos, vištienos kepsnys ir ledai). Privalumas - švara. Kambarys buvo tvarkomas, kambarinė labai maloni.

 • Jolanta
  0
  Nesirinktume šio viešbučio antrą kartą. Kambarys mažas, lovos siauros ir labai nepatogios (sustumtos dvi, tad neišvengiamas plyšys tarp jų bei medinės briaunos). Vonios kambaryje nėra džiovintuvo. Pristatoma lova vaikui - vadinama "raskladuškė" itin nepatogi, medinės lentelės nuolat iškritinėjo. Pusryčiai buvo itin kuklūs. Esame buvę ne viename 3 , 4 žvaigždučių viešbutyje, tai kai kuriuose 2 žvaigždučių viešbučiuose pasirinkimas būna didesnis. Kadangi viešbutis buvo beveik tuščias, pusryčiams tebuvo vienos rūšies šiltas patiekalas. Pasiūlė po vieną arbatos arba kavos puodelį. Jogurtas pats pigiausias,t.y. o,1% riebumo. Restorano kainos pakankamai aukštos. Vakarienė 2 vaikams kainavo beveik 100 Lt. (salotos, vištienos kepsnys ir ledai). Privalumas - švara. Kambarys buvo tvarkomas, kambarinė labai maloni.

 • Diana 5.0
  0
  Mums labai patiko,jauku,skanu,kainos protingos>Tikrai rekomenduojame

 • Ligita
  +1
  Viešbutis pagal kambario dydį, tvarką bei pusryčius, lyginant su kitais Druskininkų viešbučiais, atitinka kainą (para~170Lt). Privalumas - gera vieta, mažas viešbutis, mažas restoranas - tylu ir koridoriuje, ir per pusryčius - nelaksto vaikai, padavėjai nebarškina indais. Trūkumas - nėra plaukų džiovintuvo, per mažai vietų automobiliams, pasitaikė nemalonios (net trys pamainos) registratūros darbuotojos.

 • irena
  +1
  Viešbuti per brangus, nes paslugos mionimalios. Neturi palukų džiovintuvo, o kai esi su paaugliu vaiku, tai jam pasiūlo nepatogią sulankstomą lovą, nėra 3 asmeniui kėdės, stiklinės. Puasryčiai skanūs, bet neaišku kiek už juos mokame. Iš bėdos viešbutis patenkinamas, užsienyje už tokią kainą gauni paslaugą geresnę.

 • jurgita 5.0
  +2
  Labai geras viesbutis. Su vyru jame buvome pirma karta, ir tikuosi ne paskutini. Labai gerai pavyko pailseti, atsipalaiduoti. Labai skanus maistas, geras aptarnavimas, geras kambarys,dirba silti zmones. Likome patenkinti visa programa kuria mums siule. Aciu jiems labai!

Pasiūlyk restoraną